فرماندار انزلی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با حضور معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان بر لزوم رسیدگی به مسائل جوانان از قبیل اشتغال ، مسکن ، ازدواج ، سلامت ، رفاه اجتماعی و غنی سازی اوقات فراغت تاکید کرد .

ˈ سعادتمند داوودی ˈ روز یکشنبه اظهار کرد : امور مربوط به جوانان بایست در قالب کمیته ها و کارگروه های مجزا با اعضای معین مورد بررسی قرار گیرد .

وی با اشاره به ضرورت بررسی آسیب های اجتماعی جوانان ، از ورزش بعنوان یک توانمندی و ظرفیت بالا که در افزایش نشاط و سلامتی جوانان و کاهش آسیبها موثر است یاد کرد و خاطرنشان ساخت : باید زمینه های لازم برای فعالیتهای مناسب ورزشی برای جوانان بیش از پیش در شهرستان مهیا شود .

مشاور جوان فرماندار انزلی نیز در این جلسه با یادآوری سخنان رهبری مبنی بر این که جوانان افسران مقابله با جنگ نرم دشمن هستند و اشاره به رشادتهای جوانان در طول حیات انقلاب اسلامی مانند پیروزی انقلاب ، هشت سال دفاع مقدس ، دوران سازندگی و رسیدن به قله های علمی و فناوری در سالهای اخیر به تبیین نقش جوانان در جامعه پرداخت .

ˈ یاسر علی پور ˈ از عزم گروه مشاوران جوان فرمانداری در رسیدگی به امور جوانان خبر داد و از مسئولان شهرستان خواست گروه مشاوران جوان فرمانداری را در دستیابی به اهداف مورد نظر همراهی کنند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *