13950602000694_photoa1

فرماندار انزلی ساخت کنارگذر را در کاهش بار ترافیکی این شهرستان تأثیرگذار دانست و گفت: پروژه کنارگذر انزلی با اختصاص اعتبار تکمیل می‌شود.
عبدالصمد صفرنژاد امروز در بندرانزلی با اشاره به اینکه انتظار می‌رفت با شرایط اقتصادی دولت روند برخی پروژه‌ها کند و یا حتی تعطیل شود، اظهار کرد: با تدبیر دولت نه تنها شاهد توقف پروژه‌ها نبودیم بلکه در هفته دولت سال جاری طرح‌های بسیاری به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری یک‌هزار و ۱۸۷ پروژه با اعتبار بالغ بر یک‌هزار و ۴۲۳ میلیارد تومان در گیلان افتتاح شد، افزود: سهم بندر انزلی ۹۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۲۲ میلیارد ریال بود.

فرماندار انزلی کاهش تورم از ۲۶ درصد به ۹ درصد را اقدامی برای ساماندهی اقتصادی کشور توسط دولت عنوان کرد و گفت: تاکنون ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب اقتصاد مقاومتی به واحدهای تولیدی گیلان پرداخت شده است.

وی به افزایش ۹۳ درصدی شاخص خدمات دولت اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس آمار ارائه شده، گازدار شدن ۱۶ روستا، جبران عقب‌ماندگی ۱۴ درصدی در حوزه آسفالت راه روستایی نسبت به میانگین کشوری و… از جمله خدمات دولت بوده است.

صفرنژاد با اشاره به خدمات دولت در شهرستان بندرانزلی گفت: اجرای طرح‌های روستایی، تأمین آب آشامیدنی مناسب، اصلاح و بازسازی شبکه شرب، نصب ترانس برق، بازگشایی خیابان، افتتاح سالن ورزشی و… از جمله اقدام‌ها بوده است.

وی درباره پروژه کنارگذر انزلی یادآور شد: این پروژه در کاهش بار ترافیکی انزلی بسیار مهم بوده و طبق رایزنی‌های صورت گرفته، کنارگذر با اختصاص بودجه تکمیل می‌شود.

فرماندار انزلی از ساماندهی مزار اصلی شهدا و شهدای گمنام خبر داد و تصریح کرد: برای مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه انزلی طرح ساماندهی مزار شهدا بسیار مهم بوده و این طرح در دست بررسی و اقدام است.

وی افتتاح استخر سرپوشیده بانوان، کانون ناشنوایان سکوت انزلی، سالن ورزشی پایگاه مقاومت صالحین کوثر و… را از دیگر اقدام‌ها در این شهرستان عنوان کرد.

صفرنژاد با بیان اینکه از سال گذشته تاکنون فرصت شغلی برای یک‌هزار و ۶۸۳ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در انزلی فراهم شده است، خاطرنشان کرد: در زمینه پرداخت معوقات کارگری در بخش‌خصوصی نیز موفقیت خوبی کسب کردیم و توانستیم بخشی از معوقات کارگران عزیز را بپردازیم./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

mj

۳ آبان ۱۳۹۵

خسته نباشی دلاور
شما هم همون یک ماه اول یه شویی بازی کردی و بعد از نظر کیفیت کاری ملحق شدی به شهردار قهرمان ما

پاسخ

guilak

گیلک

۳ آبان ۱۳۹۵

ضمن عرض سلام و تشکر از خدمات آقای صفرنژاد عزیز.بنده از اینکه جناب فرماندار دارای رزومه قوی بودند و با سابقه خدمت و تجربه کافی در تصدی پست فرمانداری به انزلی آمدند خیلی امیدوار شدم که شاید تغییر و تحولی اساسی در انزلی اتفاق بیافتد.متاسفانه اینگونه نشد و تفاوت چشمگیری در مدیریت امور شهرستان انزلی در مقایسه با گذشته دیده نمی شود.معتقدم خدماتی را که در مناطق روستایی و شهری توسط دولت ارایه شده حائز اهمیت هستند با اینکه از وظایف ذاتی دولت و حاکمیت بوده اند باز هم جای تشکر و قدردانی دارد .سپاسگزاریم. اما برای شهروندان قابل قبول نیست بعد از گذشت ربع قرن یک مسئول محترمی بگوید ” طبق رایزنیهای صورت گرفته جاده کنار گذر انزلی با اختصاص بودجه تکمیل میشود”!!!

پاسخ

مهدي

۳ آبان ۱۳۹۵

جناب آقای فرماندارجنابعالی و شهردار شهر شخصیتهای اصلی این شهر هستید و انتظار از شما این است که در راه تامین آسایش و رفاه مردم شهر و امکانات شهری مناسب با ساخت بسترهای مناسب تلاش نمایید.اما متاسفانه در شهر انزلی تنها چیزی که به چشم نمی خورد تلاش در راستای تامین منافع مردم است.شما به وضعیت شهر در بارندگیهای اخیر نگاهی باندازید کاملا به بی تفاوتی مسئولینی مانند جنابعالی و شهردار محترم پی خواهید برد.آسفالت ورودی شهر از بازار گیلار تا بی بی حوریه بدلیل کیفیت بد آن کاملا از بین رفته است در داخل شهر هم به همین دلیل چاله های وحشتناکی ایجاد شده است.میدان گمرک نیز که دیگر نیاز به گفتن نیست.

پاسخ

علیرضا اسدی

۳ آبان ۱۳۹۵

معمولا در کنار پروژه ها یک دستگاهی تعبیه میشد که زمان پایان پروژه را نشان میداد در مورد کنار گذر پیشنهاد شما چیه؟ این کار رو انجام بدهند یا نه :-))

پاسخ