80766187-4652379

فرماندار بندرانزلی در جلسه شورای اداری شهرستان گفت : تجارت چمدانی به توسعه گردشگری و اشتغالزایی در استان کمک می کند.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، ˈ سعادتمند داوودی ˈ در این جلسه اظهار کرد : بحث تجارت چمدانی که با پی گیری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی مورد تصویب دولت قرار گرفت، در آینده نزدیک عملیاتی می شود .

وی خاطرنشان کرد : با توجه به فاصله اندک بین بندرانزلی و تهران توسعه منطقه آزاد موجب توسعه هتلداری و ارتقای مراکز گردشگری خواهد شد .

وی تصریح کرد : یکی از مشکلاتی که هتل داران با آن مواجهند این است که فقط در تعطیلات عید و تابستان شاهد مسافر هستیم .

فرماندار انزلی با اشاره به مزیتهای متعدد شهرستان بندرانزلی گفت: متولیان گردشگری باید برای رونق این صنعت برنامه ریزی و با راه اندازی تورهای گردشگری این نقیصه را برطرف کنند.

داوودی همچنین بر لزوم اهتمام مسوولان امر برای کنترل بازار، مهار گرانی و جلوگیری از اجحاف به مصرف کنندگان تاکید کرد.

فرماندار انزلی در ادامه اعتبارات تملک دارایی شهرستان را ۶۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد .

وی با اشاره به فعالیت شورای شهر جدید از شهریورماه گفت: انتظار می رود شورای جدید خدمات بیشتری برای توسعه شهری داشته باشند.

داوودی در ادامه در خصوص شروع به کار دولت جدید تصریح کرد : با تعویض دولتها هیچ خللی در اصول انقلاب ما بوجود نخواهد آمد .

وی خاطرنشان کرد : سیاستها و نگرشها می توانند به پیشبرد اهداف انقلاب در عرصه های داخلی و بین المللی کمک کنند .

داوودی با تشکر از نیروی انتظامی گفت : با توجه به گستردگی کار نیروی انتظامی و کارها و وظایف عدیده ای که دارند و برغم کمبود نیروی انسانی، عملکرد خوبی در شهرستان دارند .

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن روز خبرنگار از آنها به عنوان افرادی دلسوز برای شهر و کشور یاد و خاطرنشان کرد: تلاش خبرنگاران نشان دادن فعالیت مسئولان در شهرستان است ولی بدیهی است که نقاط ضعف نیز باید گفته شود .

فرماندار بندرانزلی در خاتمه با بیان اینکه خبرنگاران واسطه بین مردم و مسئولان هستند ، خواستار همکاری مدیران با خبرنگاران شد .

امام جمعه بندرانزلی نیز در این جلسه با تبریک پیشاپیش عید فطر ابراز امیدواری کرد که همگی از فرصت طلایی ماه رمضان برای پالایش جسم و جان استفاده کرده باشند .

حجت الاسلام ˈ سید داوود موسوی ˈ اظهار کرد : اگر انسان به درک حقیقی رمضان واقف شود، قطعا در برخورد با رمضان دقت بیشتری می کند.

وی خاطرنشان کرد: دولت نهم و دهم وقت خود را وقف خدمت به مردم و عزمش را برای رفع محرومیت ها جزم کرد.

وی ادامه داد: باید با مردم طوری برخورد کنیم که همیشه دعای آنها را پشت سرمان داشته باشیم و نهال محبتشان را در قلبمان بکاریم .

امام جمعه بندرانزلی تصریح کرد : منصب ها ماندگار نیست و ادب و شخصیت است که باقی می ماند .

حجت الاسلام موسوی با بیان این که از الزامات دمکراسی و مردم سالاری دینی رقابت در خدمت است؛ ابراز امیدواری کرد : کابینه جدید خیر و برکت برای جامعه داشته باشد .

وی افزود : امیدواریم با نگرش جدیدی که در دولت یازدهم وجود دارد و مورد تائید ملت قرار گرفته شاهد پیشرفت نظام باشیم و دشمنان نیز با تاکید ملت بر اصول اسلامی به خود بیایند و رویه دیگری را با ملت ایران و کشور عزیز ما در پیش بگیرند.

وی یاداور شد : دشمنان در سالهایی که از انقلاب ما گذشت از دشمنی خود نکاسته بلکه هر دهه شکل جدیدی به این دشمنی ها دادند اما وعده الهی این است که در سایه مقاومت و پافشاری بر اصول و احکام الهی دست حمایت الهی با ملتی است که مقاومت می کند و بر پایبندی بر اصول خود اصرار دارد و دشمن هم مرحله به مرحله عقب نشینی خواهد کرد .

امام جمعه بندرانزلی درخاتمه به مسئولان توصیه کرد : فرهنگ تلاش و خدمت بی منت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *