فرماندار بندرانزلی در جلسه مدیریت بحران استان به ریاست استاندار گیلان عنوان کرد: باید با استفاده از تجارب زمستان گذشته و با رویکردی آسیب شناسانه و ارزیابی عملکرد دستگاه ها در سال گذشته، برای زمستان پیش رو به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا مشکلات مردم ناشی از بارش برف به حداقل برسد.
میرشمس مومنی زاده  افرود: حوادث غیر متقربه به دلیل اینکه همواره یک تهدید باالقوه برای جان و مال شهروندان محسوب می شود از اهمیت و اولویت زیادی برخوردار است.

وی همچنین اظهار کرد: گیلان از استان های حادثه خیز کشور بوده و موضوع پیشگیری در مدیریت بحران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی ضمن تشکروقدردانی از زحمات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، نیروی انتظامی، هلال احمر و توزیع برق در جریان مدیریت بحران در زمستان گذشته، برنامه ریزی برای بازسازی شبکه های فرسوده برق و تجهیز دستگاه های اجرایی به ماشین آلات بیشتر با استفاده از مزایای منطقه آزاد انزلی را ضروری دانسته و بر باز نگه داشتن معابر عمومی و پیشگیری از قطع برق شبکه را اولویت مدیریت بحران در زمستان پیش رو برشمرد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

دکتر هوشیارفرد

۶ آذر ۱۳۹۶

جناب آقای فرماندار
سلام علیکم
همکاری، همدلی و مدیریت یکپارچه در مواقع بحرانی شرط لازم برای موفقیت است، تدوین و اجرای برنامه هایی با رویکرد آموزشی و آگاه‌سازی مردم در مواجهه با وقوع بحران های طبیعی نقش مهمی در کاهش مشکلات و نارضایتی های جامعه دارد. البته، مهمترین نکته ای که باید در این زمینه توجه داشت، تصمیم گیری در زمان‌های قبل، حین و بعد از بحران است. من ا… توفیق

پاسخ