000sandali-sepid-Farmandar

با سلام و احترام به اهالی محترم بندر انزلی و همراهان همیشگی انزلی کلاب
همانطور که مطلع هستید بخشی جدید تحت عنوان “صندلی سپید” در سایت انزلی کلاب راه اندازی کردیم و قول دادیم تا مسئولین شهرستان انزلی را یک به یک میهمان صندلی سپید کنیم تا نشستی صمیمی بین آنها و مخاطبان انزلی کلاب برگزار شود که ماحصل آن همدلی و مشارکت بیشتر در مسیر توسعه و آبادانی شهرستان انزلی باشد.
با افتخار اعلام میکنیم که اولین میهمان “صندلی سپید” بالاترین مقام نظارتی و نماینده اول دولت در  شهرستان انزلی جناب آقای “سعادتمند داوودی” فرماندار محترم شهرستان انزلی است که دعوت ما را برای حضور در این نشست و مصاحبت مجازی پذیرفتند و الگویی، مدیریتی، اخلاقی ارائه دادند برای سایر مسئولین شهر بندر انزلی و شهرستان انزلی در باب پاسخگویی به مردم، که صمیمانه از ایشان قدردانی میکنیم.

سامانه خبری، تحلیلی انزلی کلاب سال ۱۳۹۲ شروع خوب و پرکاری داشت و علی الرغم همه مشغله های کاری گام های خوبی به خصوص در عرصه ی هنری برداشت که میتوان به برگزاری دو نمایشگاه در منطقه آزاد انزلی به واسطه وجود پتانسیل بالای هنری در شهر انزلی اشاره داشت.
هرگز سعی نکردیم فعالیت خود را به چهارچوب فضای مجازی و سایبری محدود کنیم و تمام تلاشمان این است که در عمل برای شهرمان گام برداریم و در سال جدید نیز انشاا… با همراهی بیشتر شما عزیزان در عرصه های مختلف گام های مثبت و ماندگار بیشتری را برای شهرمان خواهیم برداشت.

به عنوان یک رسانه، رسالت اصلی مان را افزایش سطح آگاهی اهالی و شهروندان بندر انزلی قرار داده و تلاشمان بر آن است تا با گسترش سطح مشارکت مردم انزلی در موضوعات و مسائل پیرامون شهر بندر انزلی و شهرستان انزلی موجب تحولی گسترده در روند توسعه شهرستان انزلی در همه زمینه ها باشیم.

  •  اساس کار صندلی سپید:

در صندلی سپید مصاحبه کننده خود شما هستید و میتوانید از قسمت نظرات سایت برای مطرح کردن سوالات و پیشنهادات خود اقدام نمایید اما لازم است قبل از ارسال نظرات به نکات ذیل توجه فرمائید:

  • قبل از مطرح کردن سوالات خود، با وظایف فرمانداری بیشتر آشنا شوید که سمت و سوی سوالات شما راهبردی تر و در نهایت مثمر ثمر تر واقع گردد. اینجا کلیک کنید…
  • لطفا از ارسال نظرات غیر مرتبط و نظرات با سر و شکل حزبی و جناحی حتی المقدور خودداری گردد.
  • پاسخ سوالات در پست و مطلبی جداگانه از طریق همین پایگاه ارائه خواهد شد.

مهلت ارسال نظرات، سوالات و پیشنهادات شما عزیزان از تاریخ ارسال این مطلب لغایت ۲۰ فروردین ماه میباشد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

سلام جناب آقای داوودی قبل از هر چیز از اینکه حاضر شدید در این میزگرد حضور پیدا کنید از شما متشکرم.
سوال اولی که در حال حاضر به ذهنم میرسه با توجه به اینکه نظارت بر عملکرد شورای شهر انزلی در سطح کلان در حیطه وظایف شما نیز قرار دارد، “عدم برگزاری جلسات شورای شهر بندر انزلی به صورت علنی است” مدتهاست پیگیر جلسات علنی شورای اسلامی شهر بندر انزلی هستیم و متاسفانه هماهنگی اولین جلسه علنی نیز چند هفته به طول انجامید که متاسفانه هماهنگی دومین جلسه نیز تا به امروز بی پاسخ مانده که علنا پشت کردن به قانون محسوب میشود و بعلت ضعف فعالین مدنی در شهرستان و نبود انجمن های فعال مردمی که پیگیر حقوق مردم و منافع جمعی باشند به سادگی مردم زحمتکش شهر بندر انزلی (دومین شهر پر جمعیت استان گیلان و تنها شهر شهرستان بندر انزلی ) از ابتدایی ترین حقوق شهروندی خود محروم هستند که نیازمند دخالت و رسیدگی است.
این اتفاق در حالی روی میدهد که که شورای شهر موظف است اکثر جلسات خود را به صورت علنی با حضور اصحاب رسانه برگزار کنند و در موارد بسیار ضروری که نیازمند جلسه غیر علنی نیز هست باید ضمن اطلاع رسانی موضوع، پس از جلسه اقدام به ارائه گزارش از جلسه کند.
نمونه عملکرد شورای شهر بندر عباس که برای چهارصد و یکمین جلسه علنی خود در منبع ذیل اطلاع رسانی کرده است :
http://www.shora-hormozgan-bandarabas.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=1&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR&ItemID=69&mid=14514&wVersion=ستاگینگ
مطمئنا این موضوع با توجه به نقش تاثیرگذار شورای شهر در روند توسعه شهر بسیار مهم و تاثیرگذار است. اتفاقی که میتواند یک کمک متقابل به اعضای شورا و کمک متقابل به مردم انزلی باشد و موجب تسریع فعالیت های عمرانی و ساختاری در شهر انزلی باشد. مجددا از شما سپاسگذارم انشاا… این میزگرد موجب اتفاق های خوشایند و ماندگار در مسیر توسعه شهرستان انزلی و شهر بندر انزلی باشد.

پاسخ

Abay

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

سلام آقای فرماندار سال نو را به شما تبریک میگویم. از اینکه میبینم یکی از مسولان انزلی حاضر به پاسخگویی به مردم شده به آینده انزلی امیدوار شدم.
۱- از شما خواهش دارم طرح دروازه ماهی را شخصا بررسی کنید.
۲- راه ارتباط مردم با شما به چه صورتی است و در صورت مشاهده تخلف ادارات و سازمانهای دولتی انزلی چگونه میتوانیم به شما گزارش کنیم ؟

پاسخ

جلال مرادی

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

دروازه ماهی را بررسی نمایید و اطلاع رسانی کنید

پاسخ

a.n.z

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت فرماندار گرامی
۱- استخدام های ادارات دولتی انزلی را مورد بررسی قرار دهید ، چرا وقتی میتوان از شهر خودمان نیروی کار جذب شود از شهرهای دیگر نیروی کار را تامین میکنند؟
۲- لطفا اگر امکان دارد در مورد تقسیمات ارضی نادرست در گیلان توضیحاتی را بفرمایید که چرا مهم ترین شهر اقتصادی شمال کشور باید کوچکترین شهر گیلان باشد ، چرا طی سالیان سال این شهرستان از لحاظ وسعت تحلیل رفته است؟
۳ – در مورد عدم توسعه شهری و افزایش امکانات شهری نیز توضیحاتی را ارایه نمایید ، چرا شهری که بزرگترین بندر شمال کشور را داراست و منطقه ازاد و مرکز فرماندهی منطقه چهارم دریایی میباشد از لحاظ امکانات عقب مانده است ، عدم تکمیل کنار گذر ، نبود استادیوم فوتبال استاندارد ، عدم تکمیل پل انزلی ، ضعف امکانات بهداشتی و درمانی ، عدم تکمیل مسجد جامع (مصلای انزلی) و …
* با تشکر از شما که این فرصت را برای طرح پرسش ها در اختیار ما قرار دادید.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۱:

روستای شیجان نمونه بارز تقسیمات سیاسی ، اداری (ارضی) نادرست در استان گیلان
بعد از اینکه چند مطلب درباره یکی از روستاهای بخش خمام(روستای دهنه سر دهستان شیجان) نوشتم بعضی از دوستان علاقه مند بودند بدانند این روستا در کجا واقع شده و راه های دسترسی به ان چگونه است.
این روستا از انزلی ۵ کیلومتر و از خمام ۱۰ کیلومتر فاصله دارد! ، همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید خود از تقسیمات ارضی نادرست در گیلان حکایت میکند هرچند در گذشته کل بخش خمام اعم از این روستا و همه روستاهای تابعه ان و نوار ساحلی از جفرود تا روستای زیباکنار جز انزلی بوده است ولی امروزه به یغما رفته اند.
عدم ایجاد راه دسترسی مناسب ، عدم توجه به معیشت و بهبود زندگی این مردم قانع ، ضعف مدیریتی (در کل عدم توسعه شهری ) و دست انداری برخی زورمندان را میتوان از علل بارز جدایی این مناطق از انزلی نام برد.

بچه محل

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی و تشکر از دست اندرکاران انزلی کلاب
اولین سوال من در خصوص طرح دروازه ماهی است که با توجه به سر و صدایی که به پا کرده تا کنون اقدامی از سوی جنابعالی نسبت به این طرح صورت نگرفته است؟
دومین سوال در خصوص ساماندهی ساحل دریا می باشد که متاسفانه تا کنون اقدامی در این خصوص صورت نگرفته ، هیچ طرح و برنامه ای برای جذب گردشگر و حتی استفاده ساکنین خود شهر از نوار ساحلی شهرستان وجود ندارد در صورت که در جزایر کیش و قشم از همین ساحل به نحو مناسب برای جذب گردشگرواستفاده اهالی استفاده شده است

پاسخ

ناظر

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام خدمت جناب آقای داوودی فرماندار محترم شهرستان بندرانزلی و تبریک سال نو
۱- بندرانزلی به عنوان دومین شهر بزرگ و پرجمعیت استان ، متاسفانه فاقد امکانات خوب درمانی می باشد و وجود تنها یک بیمارستان به هیچ عنوان جوابگوی خیل عظیم مراجعه کنندگان نیست ، چرا بخش خصوصی را ترغیب به ساخت بیمارستان در این شهر نمی کنید ؟!
۲- خواهشن بطور شفاف علل تاخیر در تکمیل پل انزلی و پروژه تاریخی کنارگذر را بیان فرمایید ؟
۳- ساختمان بانک ملی سابق انزلی ، واقع در ضلع شمالی میدان امام (ره) در حال تخریب است ! گویا اختلافاتی بین سازمان میراث فرهنگی و بانک ملی درخصوص این ساختمان وجود دارد ، و از آنجایی که این ساختمان یک اثر ملی ثبت شده می باشد ، چرا در خصوص حل و فصل و بازسازی این ساختمان اقدام خاصی صورت نمی گیرد ؟!
۴- بازهم ساختمانهای مخروبه در اطراف میدان امام و پل انزلی که نمایی بسیار زشت به شهر داده اند ، خواهشن بفرمایید چه اقداماتی در این خصوص صورت گرفته است ؟
۵- بندر انزلی به عنوان قطب صیادی در شمال کشور فاقد یک بازار ، در خور شئن می باشد و در کمال تعجب شاهد افتتاح بازاز ماهی فروشان در ورودی یکی از شهرهای همسایه هستیم ! و این در حالی است که از زمان کلنگ زنی ساخت بازار جدید و شیک ، دز زیر پل جدید انزلی حدود یکسال می گذرد و تنها یک تابلوی نقاشی از آن مقابل دیدگان متحیر مردم است ؟!
۶- درخصوص تعطیلی کارخانه آسفالت و عدم تکمیل کارخانه کمپوست توضیح بفرمایید ؟
۷- در خصوص طرح احیائ تالاب و پیشرفت کار توضیح بفرمایید ؟
۸- در خصوص طرح جمع اوری ، لوله گذاری و تصفیه خانه های فاضلاب شهری که از منابع بانک جهانی می باشد ، توضیح بفرمایید و اینکه این طرح چه زمانی به اتمام می سد ؟ چون یکی از خیابانهای اصلی و گردشگرپذیر شهر ( خیابان پاسداران ) کاملا درگیر آن بوده و نمایی بسیار زشت به این خیابان داده است !
۹-در خصوص ۴ خطه کردن محور انزلی به رضوانشهر توضیح بفرمایید ، این محور یکی از پرترددترین و حادثه خیزترین محورهای استان می باشد ؟!
۱۰- قطعا اجرا و ساخت راه آهن گیلان بدون اتصال به بندرانزلی هیچ توجیح اقتصادی و بازگشت سرمایه ای ، برای دولت محترم و بخش خصوصی سرمایه گذار ، نخواهد داشت ، خواهشن در خصوص پیشرفت فیزیکی این طرح توضیح بفرمایید ؟
سئوالات بسیار و وقت جنابعالی محدود ، پیشاپیش از بذل توجه و پاسخگویی شما کمال تشکر را دارم ، موفق و پیروز باشید .

پاسخ

Abay

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام مجدد
۱. چرا راه آهن قزوین -رشت – انزلی تنها در سه ایستگاه رشت، رستم‌آباد و لوشان ایستگاه مسافربری دارد در حالی که شهرستان انزلی و منطقه آزاد و علاوه بر جنبه های اقتصادی دارای جاذبه های گردشگری هستند و ایستگاه مسافر بری به توسعه گردشگری کمک زیادی میکند.

۲. محیط زیست استان گیلان تنها در طرح هایی که موجب توسعه انزلی است سنگ اندازی میکند اما در عمل اقدام شایسته ای برای جلوگیری از آلودگی مرداب و طبیعت منطقه انجام نمیدهد. طرح استادیوم جدید انزلی و کنار گذر و کلیه ی طرحهایی که موجب باز شدن گره توسعه شهر انزلیست برایشان به بهانه محیط زیست سنگ اندازی میشود در حالی که عوامل اصلی آلودگی مرداب که رودخانه های آلوده ایست که از بین شهرها گذشته و به مرداب میرسند را به حال خود رها کرده اند، هیچ هزینه ای برای رسوب برداری از مرداب صورت نمیگیرد و گیاه آزولا را به بهانه نجات مرداب به جان این تالاب انداختند و زندگی زیست محیطی تالاب را به خطر انداخته اند.

۳. خواهشن در خصوص وضعیت شهرک صنعتی حسن رود و استفاده از امتیازات منطقه آزاد انزلی هم توضیحاتی ارائه کنید.

پاسخ

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام خدمت فرماندار عزیز
۱- در مورد کنار گذر انزلی لطفاً توضیح بدهیدکه کی تمام میشه ؟
۲- در مورد پل انزلی لطفاً توضیح بدهید که کی به بهره برداری می رسه؟
۳- در مورد برگزار نشدن علنی جلسات شورای شهر لطفاً توضیح دهید ؟
۴- در مورد دروازه ماهی که این همه از مردم این شهر از طرح و مکان نصبش مخالف هستند توضیح دهید که حرف مردم و کارشناسان اهل این کار برایتان مهم نیست لطفاً توضیح دهید ؟
۵- در مورد جدا شدن مناطقی از انزلی لطفاً توضیح دهید مثل جفرود . زیبا کنار قسمتی از آبکنار ؟
۶- لطفاً در مورد در مورد جعل نام و سوء استفاده از تاریخ انزلی لطفاً توضیح دهید که تا به الان چه اقداماتی را انجام داده اید ؟
۷- شما به عنوان یکی از اعضا هیئت مدیره ملوان سال بعد چه اقداماتی رو انجام می خواهید بدهید تا مشکلات این فصل دیگه پیش نیاد و بدهی سالهای گذشته چی میشه ؟

پاسخ

carisma

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان
در ابتدا لازم است از تمام دوستان عزیز انزلی کلاب بابت این حرکت تاریخی در شهرستان بندرانزلی تقدیر و تشکر کنیم و امیدواریم راه صحیح را انتخاب کنید .
خدمت فرماندار محترم و ارزشی شهرستان عرض شود با توجه به نبود فرصت کافی جهت برشمردن نقاط قوت بسیار و اقدامات مثبت حضرتعالی در شهرستان متاسفانه فقط به نقاط ضعف می پردازیم :
۱. آیا حضرتعالی قبل از قبول پست فرمانداری شهرستان بندرانزلی ، شناخت کافی از این پست و قوانین و مقررات و وظایف کاری خود داشتید ؟
۲. می دانید طبق قانون حضرتعالی مسئول تقسیم اراضی کشوری هستید ، چرا در مورد جعل نام و تغییر در تقسیمات کشوری که در بندرانزلی رخ می دهد هیچ گونه واکنشی نشان نمی دهید ؟ به طور مثال تالاب بین المللی بندرانزلی ، منطقه آزاد تجاری بندرانزلی ، زیباکنار بندرانزلی ، ساحل جفرود بندرانزلی و بندرانزلی شهر باران و …
۳. پروژه تاریخی دروازه ماهی دارای اشکالات بسیار زیادی است که به فرمانداری محترم نیز برمی گردد از جمله ترک تشریفات و برگزار نشدن مناقصه ، آیا در مورد این فساد اقدامی کرده اید ؟
۴. قطعاً در جریان هستید که ساخت دروازه برای یک شهر بار حقوقی و روانی زیادی در آن بخش از جامعه ایجاد می کند و قطعا می دانید که بعد از ساخت آن پروژه ، اراضی بعد از دروازه مربوط به شهرستان است ؟ آیا این سبب کوچک شدن شهر بندرانزلی نمی شود ؟
۵. در مورد ستاد تسهیلات نوروزی سوالاتی از حضرتعالی پرسیدیم مبنی بر اینکه آیا شهرستان بندرانزلی آمادگی پذیرایی از مهمانان نوروزی را دارد ؟ مردم از عملکرد این ستاد راضی هستند ؟ آیا آمار و ارقام و اقدامات انجام شده تکراری و کلیشه ای نبود ؟
۶. آیا اطلاعاتی در مورد « پدیده دور کردن زمین » در بخش جنوبی جاده کنار گذر بندرانزلی دارید ؟ آیا این کار که توسط افراد معلوم الحال وابسته به قدرت هستند مشروع و قانونی ایست ؟
۷. وضعیت اشتغال در شهرستان چگونه است ؟ آیا سیستم حاکم بر اشتغال در شهرستان اسلامی و همراه با عدالت است ؟
۸. آیا جنابعالی در انتساب و انتخاب مدیران شهرستان نقش دارید ؟
در انتها بار دیگر بر خود واجب می دانیم از فرماندار بندرانزلی اولاً در مورد پاسخگویی و ثانیاً در مورد سوابق درخشانشان تقدیر و تشکر نماییم.
با تشکر اهالی کاریزما

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

_ در خبرها در خصوص تشکیل کمیته خیرین ورزشی و تصویب بودجه سالانه برای هیات های ورزشی شهرستان خبری داشتیم اتفاقی که بسیار خوب و البته واقعا لازم است. یک پیشنهاد دارم: با توجه به حضور ارگان دولتی متعدد در شهرستان انزلی نظیر: گمرک، شیلات، بنادر و کشتیرانی، منطقه آزاد که سالانه بودجه و درآمدزایی بالا و تاثیرگذاری نیز برای کشور در بر دارند و با توجه به تاکید رهبری به قهرمان پروری اهالی شهرستان انزلی شایسته است از یک درصد بودجه سالانه ای که ارگانهای دولتی میتوانند به ورزش اختصاص دهند برای تبدیل این شهرستان به جایگاه واقعی اش و تبدیل شدن به یک پایگاه قهرمانی در سایر رشته های ورزشی اقدامی صورت پذیرد.
حتی با نیم درصد از بودجه هر یک از این ارگانها کمک هنگفتی به ورزش شهرستان انزلی صورت خواهد پذیرفت و فکر میکنیم این کمک ها بتواند در چهارچوب همین بودجه سالانه لحاظ شود تا ورزش این شهرستان موجب عقب ماندگی در سایر زمینه ها نیز نباشد.

_با توجه به حضور جنابعالی در هیات مدیره باشگاه ملوان، خواهشمند است قبل از اتمام لیگ نشستی با مالکین باشگاه ترتیب داده شود و دلایل کاستی های موجود و عدم برآورده ساختن تعهدات مورد بررسی قرار گیرد و از باشگاه سند چشم اندازی برای آینده ملوان طلب شود و در حد توان موانع را برای پایبندی مالکین جدید به تعهدات فراهم گردد تا وعده هایی نظیر باشگاهی با زیر ساخت حرفه ای، ساخت یک استادیوم استاندارد مسقف و … جامه عمل پوشانده شود و انشاا… سال آینده شاهد روزهای بهتری برای باشگاه محبوب ملوان باشیم.

_ خواهشمند است شرایطی اتخاذ گردد تا نیروی انتظامی شهرستان انزلی و مسئولین باشگاه ملوان تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشند، چند پیش شاهد شکسته شدن پای یکی از هواداران ملوان توسط نیروی انتظامی در ورزشگاه بودیم و سال گذشته پرتاب گاز اشک آور روی سکو و بین هواداران موجب مصدوم شدن تعداد زیادی از هواداران ملوان و قهر تعداد زیادی از هواداران این باشگاه در فصول اخیر شده است.
در حالی که تیمی که در همین استان دارای بیشترین تعداد محرومیت است با اسکورت نیروی انتظامی در بازیهای خارج خانه نیز در امنیت کامل اقدام به شکستن صندلی میکند و در دو بازی رفت و برگشت حتی اوباشگری ها را به خیابان ها هم میکشاند حمایتی که هیچوقت از هواداران ملوان صورت نگرفته و حتی در داخل خانه نیز همانند غریبه ها با آنها برخورد میشود.
با تشکر

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۵:

آقای فرماندار در یکی از مصاحبه های خود قول ساخت یک دهکده المپیک را به مردم انزلی داده بودند و از استادیومی که به شکل گل نیلوفر ابی طراحی شده است سخن به میان اورده بودند در این باره لطفا توضیحاتی را ارایه نمایند

sajad m

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

سلام آقای فرماندار
آقای فرماندار مگه مسائل ملوان به شما مربوط نمیشه؟ اگه میشه پس چرا اینقدر بی تفاوت هستین؟
آقای فرماندار زندگی ما جهنم شده
چرا آقای هدایتی رو باز خواست نمی کنین؟
آقای خسته بند که موقع انتخابات از ملوان حمایت می کنن الان هیچ واکنشی به بی تفاوتی حسین هدایتی نشون نمی دن و ما از شما انتظار داریم برای تیم ملوان چاره ای بیاندیشین.
یک سال بازیچه دست آقای هدایتی شدیم. آقای فرماندار شما اطلاع دارید که شب قبل از فاجعه شش تایی شدن ملوان آقای هدایتی به اعضای تیم ملوان گفت دیگر نمی خواهد تیمداری کند؟
آقای هدایتی بی تفاوتی مسئولین انزلی را دیده و هر کاری که دلش می خواهد می کند و بازیکنان هم در جواب بد قولی های او کم کار شده اند و این وسط ما هواداران هستیم که ذره ذره آب می شویم.
آقای فرماندار عاجزانه تقاضا دارم تکلیف ملوان و مالکیتش را مشخص کنید.
منتظر جواب شما و در ادامه آن عملکرد شما در این مورد هستم.

پاسخ

مهرداد

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

آقای فرماندار عزیز
جناب آقای داودی
من به عنوان یک بازاری و مغازه دار تو ماههای پایانی سال امید به فروش خوب داریم اما با برپایی نمایشگاههای بهاره یا پاییزه یا با هر نام دیگری یا بازار مبل یکسری افراد از استانهای دیگر میان بدترین اجناس رو به مردم میفروشن و یه پول خوب جمع می کنن و از اینجا می رن
بعد امثال من بعد باید مالیات و عوارض رو هر سال پرداخت کنیم آیا بهتر نیست با برگزار نکردن این نمایشگاهها اجازه بدهید این پول در داخل شهر خودمون خرج بشه تا کمکی به اقتصاد مرده این شهر بکنیم این کارها باعث از بین رفتن اقتصاد این شهر می شه و به اقتصاد شهر های دیگه کمک می کنه .
لطفاً درباره ی بازار ماهی که تو رشت زدن توضیح بدهید که چرا این بازار ماهی انزلی هنوز هیچ اقدامی نشده ؟
رشتی که دریا نداره داره از ماهی شهرهای مثل ما استفاده میکنه و درامد خوبی کسب می کنه چرا این درامد نباید تو انزلی بمونه

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۴۵:

ما همه رو از بحران خارج کردیم اینهم روش ;-)
کی گفته دریا نداره از جفرود تا زیباکنار پس چیه؟ :reallyangry: :reallyangry: :reallyangry: :reallyangry:
دیگه ساخت بازار ماهی فایده نداره چون اگر هم ساخته بشه کوچکتر و بی مصرفتر از اون بازاری است که در شهر همسایه قرار دارد

عرفان نوروزی

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

فرماندار محترم چند سوال داشتم:
*برای از بین بردن مشکل بیکاری در شهرستان چه اقداماتی انجام داده اید؟ و چه برنامه هایی برای آینده دارید؟
*آیا خدمات شما برای شهر انزلی با چشم انداز بلند مدت انجام می شود و یا اینکه می خواهید صرفا” در مدت حضورتان مشکلات را برطرف کنید؟
*همانطور که همشهریان در نظرات قبلی به دروازه ماهی اشاره داشتند می خواستم از شما سوال کنم آیا اجرای پروژه دروازه ماهی در فاصله یک ماه مانده به انتخابات شوراها نمی تواند جنبه تبلیغاتی برای شورای شهر کنونی داشته باشد؟ آیا نمی شد این پروژه کمی زودتر و یا دیرتر اجرا شود؟
*جناب آقای داوودی همه بدبختی ورزش ما از زمانی شروع شد که همه چیز را در ملوان خلاصه کردیم و رشته های دیگر و تیمهای فوتبال دیگر شهرستان را به حال خود رها کردیم. آخرین تیم هم شهرداری انزلی بود که تعطیل شد آیا برنامه ای برای توسعه ورزش شهرستان دارید؟

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

اول تشکر و قدردانی میکنم از آقای سعادتمند داوودی که این پیشنهاد انزلی کلاب رو قبول کردن
و دوم تشکر میکنم از همه کسایی که نظر دادن :-)
مشکلات که یکی دو تا نیست اما در حیطه ی وظایف شما یه سری مشکلاتی هست که میتونین رسیدگی کنین ولی …
از جمله مشکلات باشگاه ملوان در همه ی زمینه ها و همه ی رده ها، مشکلات مربوط به وضعیت بهداشت و درمان شهر انزلی با یه بیمارستان! عدم پیشرفت طرحهایی که سالهاست در حال انجامه مثل کنارگذر و …، عدم رسیدگی به وضعیت تالاب انزلی و اینکه برنامه ای برای نجاتش از این وضع نیست و به جای پیشرفت، پسرفت شهر انزلی در همه موارد از جمله محدود و محدودتر شدن شهر… و هم چنان ادامه دارد، دروازه ماهی هم که دیگه جای حرف نمیزاره!!!
جا داره از “کاریزما” ی عزیز واسه نظر خوبش تشکر ویژه کنم

پاسخ

رضا

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

ما در دهکده ساحلی زندگی میکنیم و در ایام عید به مهمانهایمان آدرس دادیم: انزلی – دهکده ساحلی
مهمانها رسیدند و گفتند ما در دهکده ساحلی هستیم اما هر نشانه ای که آنها برای پیدا کردن منزل ما می دادند برای ما ناشناخته بود و بعد زمان زیادی متوجه شدیم که یک دهکده ساحلی جدید در انزلی تاسیس شده است.
بله آقای فرماندار بازار دزدی اسم در شهر ما داغ است و بعد از دزدیدن اسم تالاب و شهر باران و دروازه اروپا اکنون به خودزنی رو آورده ایم و دهکده ساحلی جعلی در شهر خودمان تاسیس می کنیم.
مثل این می ماند که در یک شهر یک اسم مشابه را بر روی دو خیابان متفاوت بگذاریم.
البته نمی دانم اسم گذاری در حیطه کار شما است یا نه؟ اما فرصتی بود تا این مشکل شهر را اینجا بازگو کنم.

پاسخ

Mory-best

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام – امیدوارم این حرف ها فقط سوال و جواب نباشه و یک جریان عملیاتی رو راه اندازی کنه .

۱- آقای فرماندار شما چقدر از جریان ضد انزلی و انزلی چی مطلع هستید ؟ چقدر از جریانی که هر روز چیزی از انزلی را به یغما می برد آگاهی دارید ؟
خمام و زیباکنار رفت و هیچکس چیزی نگفت الان هم روستا های اطراف میروند و ساکتید . عنوان شهر باران و دروازه تمدن اروپا هم به یغما رفته و مسئولان در خوابند.تالاب انزلی هم به لطف رودخانه کثیف زرجوب در حال نابودی است . چرا هیچکس کاری نمی کند؟آیا حق نداریم بازگرداندن چیزهایی که نسل گذشته برای ما به یادگار گذاشتند را از شما طلب کنیم ؟

پاسخ

امیر نوری

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

از آقای فرماندار سوالم اینه چشم انداز آینده انزلی در بخش عمرانی و توسعه شهری وقتی کمترین بودجه ها در بزرگترین بندر ایران پرداخت میشه و راه توسعه و اتصال راه پیشرفت منطقه آزاد انزلی و شهر انزلی و ایجاد فضاهای تجاری و آزاد کردن زمین های ساحلی یا کنار جاده ای یا زمین های موجود و خالی از سکنه از جفرود تا رودپشت برای سرمایه گذاران برای ساخت شرکت ها و هتل سازی ها و ایجاد فضاهای جذب توریست و سایر مسافران و سرمایه گذاران بزرگترن در سطح کلان به کجا خواهد رسید .. نگاه به پیشرفت استان مازندران در حالی که فقط از هتل سازی ها و شرکت های بزرگ سود میبرن در حالی که ما از منطقه آزاد و بندر سود میبریم ولی علنا پیشرفت و سودش را در انزلی حومه نمیبینیم باعث نگرانی و ناراحتی ما مردم انزلیست

پاسخ

حسام

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

سلام و خسته نباشید به جناب آقای داودی فرماندار انزلی
میخواستم بدونم شرایط ملوان در لیگ بعد به چه صورت میشود ؟؟
ما امسال میخواستیم آسیایی بشیم ولی الان تیم ملوان در ۱۱ جدول است و فکر نکنم نتیجه های خوبی هم گرفته باشد.
آیا شما پیگیر تیم ملوان در سال آینده هستید ؟؟
آیا در لیگ بعد مالک تیم بر جای خود خواهد ماند یا تیم را رها میکند ؟؟
آقای درودگر در مورد ملوان گفته اند که میخواهند ملوان را آرسنال انگلیس کنند آیا شما در این موردصحبت هایی با مالک ملوان و کادر فنی تیم داشته اید ؟؟؟
این تیم در لیگ بعد به چه صورت به میدان میرود با همین شرایط یا بهتر از قبل ؟؟؟
لطفا پیگیر ملوان باشید که تنها دلخوشی ما انزلیچی ها است
ممنون

پاسخ

mehrdad

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

سلام.من دوس دارم یکی از خیابونا یا میدونا به اسمه قایقران ، و یکی به اسمه ملوان باشه…ممنون

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۳۶:

موافقم :inlove:

Milad Adati

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با عرض سلام …
۱-لطفا به وضعیت باشگاه ملوان رسیدگی کنید و با مسوولین باشگاه یه جلسه برگزار کنید .
۲.با گذاشتن دروازه ماهی به شدت مخالفم چون شکل وظاهرش در حد بندرانزلی نیست و اینقدر عقب اومده که شهر رو محدود میکنه .
۳.خواهشـــــــــــا به فکر زیبایی شهر باشید ، میدان شهر افتضاحه به خدا ، با گذاشتن چندتا گلدان، این شد میدان ؟؟؟؟؟
۴.در مورد آسفالت شهر هم که اصلا صحبت نشه بهتره ،خدا قدیمیا رو بیامرزه که هنوز هم آسفالت اولیه ی داخل شهر همونه !
۵.چرا اینفدر میدان هست تو انزلی آخه ؟ از آخر خط تا کارآموزی ۳ تا میدان هست . نمای میدان جهانگانی (رجبی مقدم) که وافعا افتضاحه ، باز هم با گذاشتن چند گلدان و تکه سنگ …
۶.من یک خواهش از شما دارم جناب فرماندار ، به فکر یک پیست دوچرخه سواری باشید لطفا ، ماشالله انزلی دوچرخه سوار زن و مرد زیاد داره ، آسفالت شهر هم که شرایط خوبی نداره برای دوچرخه سواری متاسفانه.
در آخر بازم دوست دارم بگم که به زیبایی شهر دقت کنید ، این وضعیت حق انزلی و مردمش نیست …

پاسخ

alireza.p

malavan

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام خدمت آقای فرماندار لطفا برای فصل بعد ملوان دنبال یک سرمایه گذار بگردید با کسی جز شما در ارتباط نیستیم !
و درباره دزدیدن شهر های انزلی به رشت لطفا پیگیر باشید وگرنه شب میخوابیمو صبح انزلی رشت می شود!!!!!!!!!!

پاسخ

سیروس زمانی

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان بندر انزلی
چند مورد از مسائل مربوط به دهستان لیجارکی را خدمتتان عرض می کنم:
۱- مدرسه امیر کبیر توسط منطقه آزاد تخریب شده است و قرار شد که مدرسه جدیدی ساخته شود، تقاضا داریم پیگیر این مورد باشید.
۲- هزینه زیادی توسط دولت در اداره پست و مخابرات لیجارکی شده است اما شخصی آمده و ادعای مالکیت زمین اداره پست و مخابرات را دارد، چه باید کرد؟
۳- در لیجارکی یک پدر شهید زمینی را وقف محل کرده است و سازمان فنی و حرفه ای سالنی در آن زمین ساخته، اکنون جوانان لیجارکی از این سالن برای ورزش استفاده می کنند اما این سالن به صورت موقت در اختیار ورزشکاران قرار دارد و این سالن در دست فنی حرفه ای است، تقاضا داریم این سالن را به ورزش اختصاص دهید.
با تشکر از شما
عضو شورای اسلامی دهستان لیجارکی: سیروس زمانی

پاسخ

همشهری

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

جناب فرماندار مشکلات زیادی برای مالک کشتی میرزا کوچک خان از سوی مسئولین به وجود آمده است و خودتان بهتر می دانید که این کشتی ماهانه حدود ۴۰ میلیون تومان هزینه نگهداری دارد اما همکاری لازم برای جابه جایی مسافر و دیگر کارها انجام نمی شود.
آیا این موانع از سوی مسئولین انزلی است یا اینکه از استان؟
لطفن در این مورد توضیح دهید.
در ضمن از اینکه به صورت علنی پاسخگوی مردم شده اید جای تقدیر دارد.

پاسخ

m.d

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام…
سوالی که چند وقته دلم میخواد از مسولین بپرسم
اینه که…. برای نظافت و نظارت بر زیبایی ساحل زیییییییبای شهرمون چه برنامه ای دارن ایشون….؟
با تشکر

پاسخ

۱۵ فروردین ۱۳۹۲

با سلام خدمت دوستان عزیزم در انزلی کلاب
ایده جالبی بود اما به نظر بنده شخص دیگری بود که باید به این سوالات جواب میداد . کاش به جای جناب داوودی جناب خسته بند روی این صندلی می نشست …
بنده جناب داوودی را انسان پاک و شریفی میدانم اما برای جایگاه فرمانداری خیر !!! ایشان خیلی تلاش میکند که کارها به بهترین نحو انجام شود اما مشکل اینجاست که نمیشود که نمیشود …
با آروزی بهترین ها برای همشهریان عزیزم

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴:

سلام دوست عزیز
به امید خدا مسئولین شهر به نوبت روی این صندلی سپید خواهند نشست تا ثابت کنند جوابگوی مردم خواهند بود.

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۹:

کی سوالارو میپرسین؟

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۷:

سوالات ارسال شده و به زودی پاسخ ها در پست یا پست هایی جداگانه ارسال خواهد شد. انشاا… ماحصل این صندلی سپید سرآغاز اتفاقات خوبی برای شهرستان انزلی باشد.

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۱:

ارسال شده؟ مگه پرسش و پاسخ حضوری نیست؟

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۷:

بله دریافت پاسخ ها به صورت حضوری است و برای گرفتن پاسخ حضور پیدا خواهیم کرد. ضمن آنکه حجم سوالات بالاست و امیدواریم انشاا… با حسن توجه فرماندار شاهد برطرف شدن برخی مسائل اساسی مطرح شده نیز باشیم.

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۳۷:

لطفا به پرسشهای مشترک دوستان توجه بیشتر بشه مثل:
عدم توسعه انزلی(زیباسازی،کنازگذر،استادیوم،بافت فرسوده و ..)
بیکاری
کاهش وسعت انزلی