سعادتمند داوودی

سعادتمند داوودی

فرماندار انزلی گفت: شهرستان انزلی کمترین نقش را در آلودگی تالاب انزلی دارد.

سعادتمند داوودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، با اشاره به اینکه به منظور کاهش ورود رسوبات به تالاب انزلی و جلوگیری از کاهش عمق تالاب عملیات احیای تالاب در حال انجام است، گفت: اغلب آلودگی هایی که وارد این تالاب می شوند از شهرستانهای دیگر وارد می شوند.

وی ادامه داد: رودخانه های گوهررود و زرجوب که از آلوده ترین رودخانه های کشور به شمار می روند نیز به این تالاب وارد می شوند.

داوودی اظهار کرد: سم و کودهای شیمیایی که از شالیزارها به این تالاب وارد می شوند، محیط زیست این اکوسیستم ارزشمند را به خطر می اندازد، شهرستان انزلی کمترین شالیزارهای استان را به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: از ارتفاعات شهرستان شفت و فومن نیز آلودگی هایی به این تالاب وارد می شود و لازم است از آنجاییکه تالاب انزلی یکی از عوامل مهم تنظیم کننده و تعادل اکولوژیکی است، شهرستانها برای کاهش ورود آلودگی به تالاب حساس باشند.

(و هم چنان سخنرانی ها در مورد مشکلات تالاب انزلی ادامه دارد دریغ از حرکتی مثبت و خبری خوب…

سعدیا گرچه سخندان و مصالح گویی/به عمل کار برآید به سخنرانی نیست!)

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۵ اسفند ۱۳۹۱

مرسی برای این خبر به امید روزی که مسئولین در باب عمل هم بر آیند و اقدامی درخور در ارتباط با تالاب بین المللی انزلی صورت بگیرد.

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۱ ۲۰:۵۳:

والا دیگه خسته شدم همه جا از مشکلات تالاب میگن، همش حرفای الکی و قول های الکی تر…
تو این گیر و دار اون صومعه سرایی های … هم هی میگن تالاب صومعه سرا، کلا همه هار شدن، سرشون رو میخورن، جنازه ش رو نمیزاریم رو دوششون، لعنت به اونایی که عامل این همه دشمنی شدن!!!

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۱ ۲۲:۱۲:

به نظرم ما باید یک کمپین تشکیل بدیم ، مردم دیگه از اینگونه حرکات نمادین خسته شدن اگر بشه یک تظاهرات مسالمت امیز و قانونی هم بتونیم برای حمایت از تالاب انزلی و داشته های انزلی انجام بدیم خیلی خوب و موثر است

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۱ ۲۲:۳۳:

نیازی به تجمع حتی مسالمت آمیز نیست دوست عزیز کافیست فعالین مدنی خوبی داشته باشیم. انزلی یک انجمن دارد که فعالیت انجام میدهد، باید شعور سیاسی مردم و مشارکتشون در امور شهر افزایش پیدا کنه. باید حقوقمون رو بشناسیم و از مراجع قانونی پیگیر مطالبت به حق مردم انزلی باشیم.

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۱ ۲۳:۳۶:

مردم انزلی در انتخاب فعالین حقوقی و مسولین انتخابهای زیادی ندارند و خیلی از انها بعد از انتخاب فقط زمان را سپری میکنند و بدون اینکه کار نامه ی نیکی از خود بجای بگذارند میرود !
البته با انجام مسابقات وبلاگنویسی ، نقاشی و آثار هنری هم میشه به سوی اهداف خودمون حرکت کنیم . و شهری هرچه پیشرفت ه تر و توسعه یافته تر داشته باشیم.
البته به نظرم در مورد تجمع شما جنبه احتیاط رو رعایت کردین :-D ولی تجمعات اعتراضی برای حفظ محیط زیست یک کار طبیعی است که تقریبا در همه کشورها انجام میشه. البته منظورم این نبود که بیایم بیرون و شعار بدیم .
http://www.pezeshk.us/?p=29344

carisma

۵ اسفند ۱۳۹۱

سردار سرلشگر فرمانده حاج آقای سعادتمند داودی
برادر عزیز ، آن همه کارنامه خوب و قشنگ خود در سپاه را در انزلی بر باد دادی !
می دانم در سپاه خدمت کردن برایتان مقدس بود و لحظه به لحظه آن را برایتان ثواب نوشته اند !
اما با کم کاری ها و عدم آگاهی از پستی که تحویل گرفتی لحظه به لحظه آن ثواب ها را تبدیل به آتش جهنم کردی ، مردم انزلی از شما ناراضی هستند و فقط نمی دانند باید به کدام دادگاه مراجعه نمایند ، شما با عدم آگاهی از وظایف قانونی خود مشکلاتی زیادی را به مشکلات گذشته مردم شریف و بی صدای انزلی افزودی
حالا خود می دانی و روز قیامت و پاسخگویی به درگاه الهی و خون شهدای هم رزمت
فقط این را بدان که کاری نکردی که دعای خیر مردم انزلی پشت سرت باشد !!!

پاسخ