فرماندار بندر انزلی

فرماندار بندر انزلی

فرماندار بندرانزلی گفت: من به عنوان خادم مردم انزلی از آقای هدایتی حمایت می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان و به نقل از باشگاه ملوان بندرانزلی، سعادتمند داوودی فرماندار بندر انزلی در مورد شایعات اخیر مبنی بر جدایی حسین هدایتی از باشگاه ملوان اظهار کرد: اولا ما چنین مطلبی را نه از آقای هدایتی شنیدیم نه از آقای درودگر. از وقتی این دوستان مدیریت باشگاه را بر عهده گرفتند، مردم انزلی و کشور دیدند ملوانی که فصل گذشته در حال سقوط به دسته یک بود، الان در پایان نیم فصل اول جزو چهار تیم اول هست .

فرماندار شهرستان بندرانزلی تصریح کرد: نمی‌خواهم عنوان کنم که همه این موفقیت‌ها به دلیل ورود و مدیریت این آقایان بوده، اما حقیقت را نمی‌شود منکر شد، کمک‌ها و مدیریت ایشان در جذب بازیکنان کارآمد در فصل نقل و انتقالات و بالا بردن روحیه مجموعه باشگاه بسیار موثر بود و وضعیت ملوان از این رو به آن رو شد .

وی خاطرنشان کرد: من به عنوان خادم مردم انزلی از آقای هدایتی حمایت می‌کنم. تاکنون مشکل خاصی در این مجموعه جدید مشاهده نکردیم. هر سیستم و اداره‌ای شاید مشکلاتی داشته باشد که به مرور زمان بر طرف می‌شود. بخش اعظم مشکلات باشگاه ملوان برطرف شده و مقدار اندکی از جمله طلب بازیکنان باقی مانده است.

سعادتمند داوودی افزود: بنده به عنوان فرماندار شهرستان بندرانزلی عملکرد دوستان را تایید می‌کنم. آنها خیلی به بالا بردن سطح کار ملوان در لیگ برتر و همچنین سطوح پایه این تیم کمک کردند و تلاش داریم تیم فوتبال ساحلی قوی سپید انزلی را نیز تحت پوشش باشگاه ملوان قرار دهیم .

فرماندار شهرستان بندرانزلی با بیان این‌که دولت تا چه زمانی می‌تواند از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حمایت مستقیم کند؟، تاکید کرد: افرادی که پولشان را در راه ورزش و فوتبال کشور هزینه می‌کنند باید حمایت شوند. آقایان رویانیان و فتح الله زاده بارها در مصاحبه هایشان به مشکلات مالی پرسپولیس و استقلال اشاره کرده اند.

داوودی با انتقاد از وجود برخی از رفتارها در فوتبال ایران، گفت: نمی‌دانم چرا بعضی‌ها می‌خواهند رفتارهای ارزشی را وارونه جلوه دهند؟! آقای مهدی مهدوی‌کیا یکی از مفاخر فوتبال ایران است، آیا اشکالی دارد که باشگاه ملوان در انزلی از وی تقدیر کند؟! آقای علی کریمی بین سه فوتبالیست برتر سال آسیا قرار گرفته، آیا تجلیل از این فوتبالیست ملی باید دستمایه هجمه به مالک باشگاه ملوان قرار گیرد؟!

وی با اشاره به این‌که به تجلیل آقای هدایتی از مهدوی کیا و علی کریمی در برنامه ۹۰ ابعاد منفی داده شد، اظهار کرد: بر فرض هم که بعضی از بازیکنان با باشگاه استیل آذین مسایل مالی داشته اند، ما نباید برای کسی که از جیب خود در فوتبال این کشور هزینه می‌کند تبلیغ منفی کنیم .

وی با اشاره به نگرش دین مبین اسلام در نگاه مثبت به افراد، تصریح کرد: ما باید با یک عینک مثبت به مساله نگاه کنیم و قدر کسانی که در عرصه فوتبال سرمایه‌گذاری می‌کنند را بدانیم .

فرماندار شهرستان بندرانزلی با اظهار رضایتمندی خود از ورود مجموعه جدید باشگاه ملوان، خاطرنشان کرد: ما با آقای هدایتی و درودگر تعامل و همفکری داریم و تا زمانی که این رویه باشد در خدمت آنها خواهیم بود .

سعادتمند داوودی در پایان اظهار کرد: به امید خدا آقای هدایتی و دوستانشان، بهتر از گذشته از ملوان حمایت کنند. امیدوارم ملوان به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند و شاهد مصاف این تیم محبوب در انزلی با رقبای آسیایی باشیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۸ آذر ۱۳۹۱

دست فرماندار هم درد نکنه، مصاحبه به جا و شایسته ای بود. انشاا… با پیگیری بیشتر مسئولین شهر شرایط برای گسترش و حرفه ای تر شدن باشگاه ملوان فراهم بشه.

پاسخ