farmandar

فرماندار بندرانزلی و عضو هیات رییسه باشگاه ملوان گفت: با توجه به ویژگی های خوب باشگاه ملوان سرمایه گذاران زیادی برای تحویل گرفتن تیم ابراز تمایل کرده اند.

به گزارش انزلی کلاب؛ ‘سعادتمند داوودی’ روز یکشنبه درمصاحبه با ایرنا با بیان این که سرمایه گذار علاقمند به همکاری با ملوان باید توانمندی های مناسبی داشته باشد، تاکید کرد: نمی گذاریم تیم قدرتمندوریشه دار ملوان آسیب ببیند.
وی درخصوص شرایط پیش آمده تصریح کرد: درجلسه اخیربا هدایتی و درودگر با حضور نماینده، رییس شورای شهر و هیات فوتبال انزلی وی کناره گیری خود را رسما از ورزش اعلام کرد.
وی افزود:هدایتی می گوید هشت سال در ورزش پول خرج کرده ولی نه تنها زبان خوش نشنیده بلکه مدام مورد ایراد و تضعیف قرار گرفته است.
داوودی خاطرنشان کرد : ما با بیان این که ملوان به این صورت آسیب می بیند از ایشان خواستیم که بماند وایشان با ابراز علاقمندی به ملوان و مردم انزلی متعهد شد حدود ۲۰ میلیارد ریال بدهی فصل گذشته باشگاه ملوان و ۲۵ درصد قرارداد فصل آینده این تیم را نیز پرداخت کند.
فرمانداربندرانزلی متذکرشد: از آنجا که هرکس یک ریال برای ملوان خرج کند ما موظف به قدردانی از وی هستیم از هدایتی نیز بابت کمکهایش متشکریم .
وی یاداور شد: هدایتی تا زمانی که فرد دیگری مسئولیت باشگاه را به عهده نگرفته اختیاراتش را به مسئولان شهرستان انزلی و درودگر تفویض کرد.
داوودی اضافه کرد:اگر هدایتی به قول خود عمل کرد ما عجله ای برای واگذاری سهام نداریم ولی درصورت عملی نشدن تعهدات هیات رییسه جلسه ای برگزار و در خصوص تیم تصمیم می گیرد.
وی یکی ازگزینه های پیشنهادی را واگذاری مجدد سهام ملوان به منطقه آزاد انزلی عنوان و خاطرنشان کرد : باید از تجربه های کسب شده استفاده کنیم تاسرمایه گذارشرایط لازم را داشته باشد.
داوودی درخصوص ورزشگاه تختی شهر محل برگزاری مسابقات گفت : این ورزشگاه هشت هزار و۷۰۰ نفرظرفیت صندلی دارد ولی با توجه به فرسودگی ورزشگاه ومصوبه دولت ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری را در برنامه داریم.
فرماندارانزلی درخاتمه ازتمامی سرمایه گذاران علاقمند دعوت کرد برای خرید سهام ملوان مراجعه کنند تاپس از بررسی، ملوان به سرمایه گذار توانمندی واگذار و برای حضوری مقتدرانه در فصل آینده آماده شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

لطفا عجولانه تصمیم نگیرید !!!

در carismaaa.com بخوانید

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

یعنی باید باور کنیم و دوباره دلخوش به آینده نامعلوم باشیم؟؟

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

سرمایه گذار توانمند کجا بود آخه؟ هدایتی که اینجوری زایید وای به حال بقیه!

پاسخ