فرماندار انزلی در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی از آمادگی کامل این شهرستان برای پذیرایی و خدمات رسانی به مسافران در ایام تعطیلات سال نو خبر داد .

ˈ سعادتمند داوودی ˈ با اشاره به اقامت نزدیک به یک میلیون گردشگر در بندرانزلی در ایام نوروز با میانگین دو تا دو و نیم روز خاطر نشان کرد ، هدف ما در ستاد تسهیلات سفرهای شهرستان ارتقای رضایتمندی مسافران و گردشگران و افزایش مدت ماندگاری مسافران برای رونق بیشتر اقتصادی شهرستان است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود به امکانات گردشگری موجود اشاره و تصریح کرد : شهرستان بندرانزلی با ۲۵ هتل و هتل آپارتمان ، ۲۸ مجتمع گردشگری و مهمانپذیر ، ۱۲۵ مسافر کاشانه و ۱۱ رستوران بین راهی با مجموع یکهزار و ۸۶۹ اتاق ، چهار هزار و ۶۸۹ تخت ، همچنین ۱۸ جاذبه گردشگری شناسایی شده و ۱۷ اثر ثبت شده در سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری آماده خدمات رسانی به میهمانان نوروزی است .

وی در پایان یادآور شد ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان با تشکیل ۱۴ کمیته ویژه ، انجام ۴۶ مورد اقدام عمده و ۱۷۴ اقدام خرد را در ایام تعطیلات نوروزی برای رفاه حال مسافران در دستور کار دارد .

شهرستان بندرانزلی در کرانه جنوبی دریای خزر با بهره مندی از طبیعت زیبای دریا و ساحل ، تالاب بین المللی انزلی ، پلهای قدیمی غازیان و انزلی ، بوستان ساحلی ، موج شکن و سایر جاذبه های دیدنی از مراکز مهم گردشگری شمال کشور محسوب می شود .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۳ اسفند ۱۳۹۱

اعلام هم دردی با مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین !!!

در carismaaa.com بخوانید !
باور داشته باشیم که تایید و خواندن آن ترس ندارد

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۰۶:

واقعا رفتاری که توی گیلان با شهر انزلی داره صورت میگیره دست کمی از اشغالگران قدس نداره…

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۳۲:

آیا در انزلی میزان رای ملت است؟

http://1kalam.blogfa.com/post/26