ahmad jafari

به گزارش اختصاصی سامانه خبری، تحلیلی انزلی کلاب، پس از اتمام دیدار فوتبال بین دو تیم ملوان بندر انزلی و صنعت ساری که در شهر ساری برگزار گردید، هواداران صنعت ساری به درون زمین مسابقه یورش برده و در حرکتی به دور از انسانیت و مدنیت بازیکنان تیم ملوان را مورد ضرب و شتم قرار دادند. در پی این رویداد احمد جعفری، از خانواده شهدا و ایثارگران بندرانزلی بیانیه ای را خطاب به فرماندار و مسئولین شهرستان انزلی به سایت انزلی کلاب ارسال کرد که بدون کم و کاست منتشر میگردد:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

سلام علیکم

فرماندار محترم شهرستان انزلی، جناب آقای روحانی فر، متاسفانه در دیدار فوتبال اخیر بین دو باشگاه ملوان بندرانزلی و صنعت ساری، شاهد حادثه ای تلخ و ناگوار بودیم که دل دوستداران ملوان و همه اهالی بندرانزلی را به درد آورده است. حرکت زشت، ناپسند و نا جوانمردانه عده ای از تماشاگران منتصب به باشگاه صنعت ساری بدور از اخلاق فرهنگی و ورزشی بوده است که نیازمند ورود و پیگیری مسئولین محترم شهرستان میباشد.

توهین و فحاشی هواداران تیم صنعت ساری به هواداران ملوان و حمله به بازیکنان و دروازه بان ملوان آن هم پس از پیروزی تیم حریف در یک رقابت ورزشی براستی اتفاقی نادر است که اگر رسیدگی شایسته به آن صورت نپذیرد میتواند در ابعادی گسترده تر تکرار و نتایجی به مراتب بدتر را در آینده رقم بزند.

جناب آقای روحانی فر، همانطور که حضرتعالی میدانید چنین حرکاتی درشان و منزلت ورزش ایران و جامعه اسلامی ایران نمیباشد و به راستی برخورد هواداران باشگاه ملوان به عنوان باشگاهی ریشه دار با نیم قرن سابقه بسیار ستودنی است که با قانون پذیری و خویشتن داری به وخیم تر شدن این واقعه تلخ دامن نزدند که به پاس تقدیر رسیدگی و حکم فرمایی قانون کوچکترین انتظار جامعه انزلی از مسئولین است.

در پایان اینجانب ضمن محکوم نمودن این حرکت ناجوانمردانه و به دور از انسانیت در قبال بازیکنان ملوان، خواستار پیگیری جنابعالی به عنوان رییس شورای تامین و نماینده عالی دولت محترم، سختکوش، پرتلاش و زحمتکش تدبیر و امید در خصوص این واقعه تلخ میباشم.

  پیشاپیش از توجه همه مدیران زحمتکش و پرتلاش شهرستان بندرانزلی به جهت رسیدگی به این مهم و تشویق باشگاه ها برای گسترش فعالیت های فرهنگی و حرکت به سمت قانون مداری کمال تشکر را دارم.

والسلام

احمدجعفری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوون این شهر

۲۶ مهر ۱۳۹۳

خدایی یه با جرات تو این شهر باشه همین احمد جعفری :laugh: :yes: دوست داریم حاجی
خوشم میاد در همه زمینه ها فعالی . ای شا الله موفق باشی

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

نهایت میخوان دوتا تماشاگرو بگیرن و یه تعهد نامه و …
اوج کاریه که مسئولین معمولا میکنن!!

پاسخ

انزلی چی

۲۶ مهر ۱۳۹۳

خدا خیرش بده مرد شریفیه

پاسخ

fraction

۲۶ مهر ۱۳۹۳

آقای جعفری درود بر شما
اگه موضع خودتان را بیشتر روشن نمائید حاضر هستیم شما بعنوان رئیس فراکسیون ما هم در رکاب شما باشیم.
متشکرم

پاسخ