بازی با سرنوشت جوانان انزلی

  • 5 سال پیش
  • ۴ ديدگاه

azmoon-8

پایان هفته آینده دو هزار و ۷۳۶ نفر از فرزندان این دیار در گرما و شرجی تیر ماه انزلی یکی از بزرگترین و سرنوشت سازترین آزمونهای زندگی شان را می گذرانند.

بسیاری از آنها از هم اکنون تحت فشار عصبی و نگرانی ، خواب و خوراک درست و حسابی ندارند و به لحاظ بدنی و عصبی ضعیف و حساس شده اند . چرا که می دانند  سرنوشت یک عمرشان بسته به همین چند ساعت امتحان کنکور و نتیجه آن است .

هر سال چند نفر از بچه ها به خصوص دختر خانمها  که پوشش مضاعف دارند در اثر گرما و شرجی کلاسها و سالنهای امتحان  از حال می روند و  نتیجه روزها  و هفته ها و یا بهتر بگوییم سالها تلاششان به هدر می رود .

 کارشناس دلسوز آموزش و پرورش انزلی می گوید : به رغم همه تلاشها با کمبود وسایل خنک کننده برای برخی از حوزه ها مواجهیم  .

” عباس صانعی مقدم ” به یاد می آورد که پارسال با  همکاری اصحاب رسانه یکی از مسئولان بلندپایه که حالا دیگر در شهر ما نیست قول  تامین چند دستگاه پنکه را داده بود ولی با وجود انجام سیمکشیهای لازم برای آن روز حتی این اندک هم محقق نشد.

وی می افزاید :  در اثر گرمای هوا  هر سال چند نفر از  شرکت کننده ها بخصوص خانمها  سر جلسه آزمون از  گرما  غش می کنند و فرصتشان را از دست می دهند .

چاره کار چند دستگاه کولر است همین !

حالا وقت آن رسیده که اعضای محترم شورای شهر که اغلب آنها برای چندمین بار انتخاب شده اند و خوشبختانه از قدرت و توان اجرایی و مالی خوبی نیز برخوردارند آستین همت بالا بزنند و به داد این بچه ها برسند .

انزلی که فقط ملوان نیست که حمایت از آن واجب باشد .

هرکدام از این بچه ها می تواند آینده ساز این شهر و این کشور باشد . حالا موقع نشان دادن تعهد و توانمندی است اگر مرد میدان  هستید یا علی !

منبع: اخبار انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sarl

۲۸ خرداد ۱۳۹۲

دادن پول مفت میلاردی به افرد بی سواد قدر نشناس.وساختن بت ازاو کجا….. نداشتن یک کولربرای این همه اشخاص تحصیلکرده با سواد کجا

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۸ خرداد ۱۳۹۲

یاد کنکوره خودم افتادم، چه کنکور چه امتحانای آخر ترم، گرمای وحشتناک :sweat:

پاسخ

guilak

گیلک

۲۸ خرداد ۱۳۹۲

باورش کمی مشکل است که در سالنهای برگزاری ازمون شهرستان بندر انزلی هنوز وسایل رفاهی همچون کولر و پنکه وجود نداشته باشد.شاید جناب صانعی مقدم عزیز از طریق نهادهای خیر و امداد رسان اقدام کرده بودند به بتیجه می رسیدند.

پاسخ

شهروند

۲۸ خرداد ۱۳۹۲

آقا چطور شد ؟ بالاخره مسئولان کاری برای حل این مشکل کردند یا نه از دست فرمانداری ، شورای شهر و آموزش و پرورش شهری مانند انزلی کاری برای رفع مشکلی به این کوچکی ساخته نیست

پاسخ