hafez

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، دیدار تیمهای دخانیات رشت و ملوان بندرانزلی که از ساعت ۱۴ امروز (جمعه) در ورزشگاه عضدی رشت برگزار شد که با تساوی دو بر دو پایان یافت.

در این دیدار دو ضربه کاشته برای ملوان به دست آمد که حافظ یعقوبی بازیکن آینده دار و مستعد تیم ملوان هر دو ضربه را به زیبایی وارد دروازه حریف کرد تا در همان نیمه اول نتیجه این دیدار دو بر صفر به سود ملوان شود، اما متاسفانه تماشاگرانی که در استادیوم عضدی حضور داشتند با فحاشی به این بازیکن پاسخ این دو گل زیبای او را دادند و متاسفانه یک بار دیگر در این استادیوم شاهد فحاشی به بازیکنان تیمهای پایه ملوان بودیم که انتظار می رود مسئولین  در بازیهای تیمهای پایه نیز نظارت بیشتری داشته باشند.

حافظ یعقوبی پیش از این نیز در دیدار دوستانه بزرگسالان ملوان و جوانان ملوان موفق شده بود با یک ضربه کاشته زیبا دروازه تیم بزرگسالان را باز کند و می توان پیش بینی کرد بعد از سالها ملوان صاحب بازیکنی می شود که بتواند از ضربات ایستگاهی به خوبی استفاده کند.

استوان میسیلویچ حافظ یعقوبی را به همراه سه بازیکن دیگر از تیم جوانان برای حضور در تیم بزرگسالان فرا خوانده بود که باید دید با تغییراتی که در کادر فنی تیم بزرگسالان ایجاد شده است آیا فیروز کریمی نیز این بازیکنان جوان را مورد استفاده قرار خواهد داد یا خیر!

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

یه همشهری

۲۸ آذر ۱۳۹۳

این پسره مهبد کجاست که این فحاشی رو تکذیب کنه.
نکنه اینم الکی آقای عشق رشت

پاسخ

امیرحسین شیری

۲۸ آذر ۱۳۹۳

بازیکن خیلی خوب وآینده داریه انشاالله که موفق باشه وبه موفقیتش فکرکنه نه به فحاشیا :yes:

پاسخ

مریم2

مریم2

۲۸ آذر ۱۳۹۳

بی ادبا
من قبول دارم همه شهرها آدمهای بددهن و بی ادب وجود دارند
اما یه جاهایی هست که تراکم این افراد توش خیلی بیشتره… من از روی حدس و گمان و آمار دیگه اینو نمیگم چیزیه که با چشمهای خودم دیدم
حالا دیگه کجارو نام نمیبرم ;-)

پاسخ

علیرضا اسدی

۲۸ آذر ۱۳۹۳

دو ضربه کاشته ۲ گل ! احسنت
اگه گفتین گل های کاشته رو تو لیگ جزیره کی گل میکرد؟
دیوید بکهام که لنگه نداشت

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲۸ آذر ۱۳۹۳

خب به دلیل اینکه نمیخوایم اتحاد و راه آهن و بودجه و تقسیمات پولی و معضل بیکاری استان نادیده گرفته بشه و از این حرفا…،چرا باید به بحث بی ارزش توهین به بازیکنان ملوان بپردازیم و وقتمون رو صرف این موضوع بیهوده کنیم.!!!!!!
مهم اتحاده بزرگواران،اتحاد. مهم راه آهن،بودجه و… هستش.
در نهایت متاسفم برای “حافظ یعقوبی” که اتحاد گیلان زمین رو هدف گرفت و گل زد و از هموطنان فهیم رشت کمال تشکر رو دارم که به این بازیکن فحاشی کردن.!!!!!!!!!!!
به به چه اتحادی شد،فردا بودجه ها هم سرازیر میشه سمت گیلان.
طبق خواسته جناب مهبد از رشت برای حفظ اتحاد از این به بعد باید اینجوری حرف بزنیم.!!!!!!!

پاسخ

یه همشهری پاسخ در تاريخ آذر ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۱:

دمت گرم :yes:

Sinaclub پاسخ در تاريخ آذر ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۱:

:-D :-D :-D :yes: :yes: :yes: :-D

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱:

:yes: :-D :yes: :-D :yes:

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۰:

خخخخخخخخخخخ
چی شد مهبد ؟؟ حرف از صداقت شد انگار صدا قط شد!
****
انزلی کلاب: با عرض پوزش بخشی از کامنت شما سانسور گردید. پوزش ما را پذیرا باشید …

guilak

گیلک

۲۸ آذر ۱۳۹۳

بنده دوستان رشتی زیادی دارم و به رفاقت با آنها افتخار میکنم.دوستی ما هم مربوط به یک سال و دو سال نیست .همگی انسانهایی با مرام و ورزشی و فرهیخته و با گذشت و دارای بسیاری از صفات خوب هستند.من تعجب می کنم این آدم نماهای بی هویت از کدام غاری و از کدام عصری از عصرهای زمین شناسی به شهر رشت آمده اند.اما احتمال میدهم در گندابهای رودخانه های زرجوب و گوهر رود ژنهایشان بصورت نهفته و غیر فعال از عصر یخبندان وجود داشته و این روزها بخاطر آلودگیهای زیست محیطی شرائط زندگی برای آنها مساعد شده و بر اثر یک جهش ژنتیکی تبدیل به آدم نماهایی شده اند که امروز باعث شرمندگی انسانیت و اخلاق انسانی و اسلامی ما است.بنده ادعا نمی کنم در انزلی یا شهرهای دیگر چنین اتفاقاتی نمی افتد.اگر هم بیافتد بیشتر جنبه واکنشی و تلافی جویانه دارد و مورد تایید نیست .معتقدم در چنین شرائطی برای اینکه باعث تنش و تفرقه بیشتر نشویم باید جواب ابلهان با خاموشی داده شود تا به حقارت و زشتی عمل خود پی ببرند.اگر بار اول متوجه نشدند مطمئنا با تکرار خواهند فهمید.من گیلکم و متاسفانه طرف مقابل هم همزبان من است.چگونه می توانیم چشم در چشم هم با این همه قرابت و مراودات و نسبتها و وابستگیهای فراگیر به نوامیس همدیگر اهانت کنیم؟!!!این درست است عزت و شرف و ناموس ما در گرو بردن یا باختن در یک مسابقه باشد؟!!! کدام انسان با شعور و با فرهنگی پاسخ مثبت به این پرسش من می دهد؟ افسوس.مسئولان محترم برادران عزیزی که برای تماشای فوتبال یا هر ورزش دیگری به ورزشگاهها می روید کاری کنید که همزبانی مردم استان ما به همدلی تبدیل گردد.نه به دشمنی بیهوده و آبروریزیهای رسانه ای گیلکها و گیلانیها در سطح کشور.کاری کنیم وقتی به شهرهای همدیگر مسافرت میکنیم با آغوش باز همدیگر را بپذیریم .اگر چنین شود که امیدوارم بشود آنوقت افسوس گذشته های هدر رفته را خواهیم خورد.با اجازه شاهین عزیز این جمله همیشگی ایشان : “اصلاح فرد اصلاح جامعه است ” را تکرار میکنم.براستی تا از خودمان شروع نکنیم تغییری ایجاد نخواهد شد.

پاسخ

Sinaclub پاسخ در تاريخ آذر ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۲:

:yes:

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴:

:yes: :yes:

سارنگ پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹:

:yes: :yes: :yes:

اهورا

۲۸ آذر ۱۳۹۳

در لیگ برتر که نماینده ندارند و حسرت پخش بازی تیم شهرشان را میخورند !!! در لیگ برتر امیدها هم که تیم ندارند در فوتبال بانوان هم که نیستند در لیگ برتر نوجوانان هم که صعود نکردند در نونهالان هم که بوق !!!!! حالا در جوانان یک مساوی از ملوان گرفته اند ذوق میکنند !!!! حالا شما فحش بده و حسرت بخور !!!!!!!

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۳:

داغش به دل رشتیا مونده
۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳
۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳
۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳ :-D

majid

MAJID

۲۸ آذر ۱۳۹۳

در حد ما نیست عوضی ها.حافظ آبای دوست داریم.همون طور که داداشت حسام آبای محبوب دل هواداراست.
پرچم خمام رو بردین بالا.
خمامی آبایه ******
:inlove:

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق) پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸:

:yes: :yes: :yes: :yes:

Shahin

۲۸ آذر ۱۳۹۳

دخانیات رشت :D تو فصل بدنسازی جلوبازو با وینیستون عقابی میزنن؟ :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette: :cigarette:

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق) پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

sinaclub پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

MAJID پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۴۴:

شاهین ناخوشی.واترکستم از خنده :laugh:

شاهين

۲۸ آذر ۱۳۹۳

به نظر من برای تنبیه این تماشاگرا باید خواهر و مادرشون رو بازی بعد بصورت اجباری و البته رایگان توی جایگاه ویژه نشوند تا نود دقیقه جلو چشمش انواع و اقسام توهینا رو بشنون ، فکر کنم جواب بده

پاسخ

۲۸ آذر ۱۳۹۳

گذشت خصلت مردان است.
همه رشتی ها را نباید ما بخاطر این چند نفر بد بدانیم.
فضله موش(پهن موش)..این چند نفر را می گویند به این برادر مان توهین نمودنند .
که این چند نفر ما را به یاد مثال گیلکی خودمان می اندازه.
(موش گو هیچ جی نیه ولی ایته قبلمه پلای کثیف کنه.)ویا فضله موش چیزی نیست که یک قابلمه برنج را کثیف می نماید.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱:

:yes: :yes: :yes:

جوانان متحد انزلی چی

این چه تیم فوتبالیه که اسمش دخانیاته؟!!!
از اونور میگن ورزش دشمن دخانیات از اینور اسم تیمه؟!!

پاسخ

hesan

۲۸ آذر ۱۳۹۳

دو هفته پیش تیم نونهالان ملوان با تیم استقلال شهرداری رشت در انزلی و زمین کلویر در لیگ کشوری بازی داشتند که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به نفع شهرداری باتمام رسید.خدا را شاهد میگیرم که تماشاگران بازی که اکثرا انزلیچی هم بودند پس از بازی به بازیکنان تیم مهمان حتی خسته نباشید هم گفتند. مربی تیم هم در تماسی که داشت و من با گوش خودم شنیدم به مخاطب خود میگفت که جو بازی بسیار خوب بود و هیچ مشکلی نه در داوری و نه در خصوص توهین وجود نداشت.هرچند که بنده اعتقاد دارم که داوری کمی بسود تیم مهمان بود اما نتیجه تقریبا عادلانه بود.بنظر من افرادی که فوتبال را میفهمند هیچوقت به بازیکنان حریف توهین و فحاشی نمیکنند.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ دی ۱ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸:

درود بر هواداران فهیم و با معرفت ملوان در همه سطوح.از نونهالان تا بزرگسالان.مطمئن باشید این رفتار خوب هواداران تاثیر گذار خواهد بود.بخصوص اگر استمرار داشته باشد.