DSCN3414

 

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، تیم قایقرانی بانوان ملوان بندرانزلی در رشته دراگون بوت برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور که در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد خود را آماده می کند و به همین بهانه مصاحبه ای با خانوم عاطفه فتحی نیا سرمربی تیم بانوان ملوان داشته ایم که در ادامه مطالعه خواهید نمود.

 

سرمربی تیم دراگون بوت بانوان ملوان در رابطه با مسابقات قهرمانی کشور به خبرنگار انزلی کلاب گفت: این مسابقات از بیست و هفتم مهر ماه در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود و تیم بانوان ملوان با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت خواهد کرد و آماده ایم تا بعد از پنج دوره قهرمانی پیاپی برای بار ششم ملوان بندرانزلی را قهرمان دراگون بوت کشور کنیم.

 

فتحی نیا در رابطه با رشته دراگون بوت، گفت: دراگون بوت یا همان قایق اژدها رشته اختصاصی چینی هاست و ۲۲ نفر در یک قایق هستند که یک نفر سکان دار است، یک نفر طبل می زند و ۱۰ نفر در سمت چپ و ۱۰ نفر دیگر در سمت راست پارو می زنند.

 

وی با اشاره به اینکه ملوان بندرانزلی در این مسابقات نماینده استان گیلان است، خاطر نشان کرد: استانهای زیادی در این مسابقات شرکت کرده اند و ما هفته ای شش روز تمرین می کنیم تا بتوانیم با نمایشی خوب رقیبان را پشت سر گذاشته و به یاری خدا قهرمان شویم.

 

به گزارش انزلی کلاب، عاطفه فتحی نیا از پر افتخار ترین بانوان ورزشکار شهرمان است و سابقه حضور در مسابقات آسیایی چین (گوجین) در سال ۱۳۸۹ به عنوان سرمربی را در کارنامه دارد.

 

ساعت دقیق مسابقات در انزلی کلاب اطلاع رسانی خواهد شد و علاقمندان به تماشای مسابقات می توانند برای تماشای مسابقه بانوان ملوان بندرانزلی به دریاچه مجموعه ورزشی آزادی مراجعه کنند و ورود آقایان نیز بلامانع است.

 

در ادامه تصاویری از تیم قایقرانی دراگون بوت بانوان ملوان بندرانزلی را مشاهده خواهید نمود:

 

DSCN3298 DSCN3337 DSCN3340 DSCN3375 DSCN3434

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Shahin

۱۴ مهر ۱۳۹۳

به امید موفقیت

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

به امید موفقیت شما با غیرتا

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۱۴ مهر ۱۳۹۳

براشون ارزوی موفقیت داریم ، باید خیلی بیشتر به رشته مدال اور قایقرانی توی شهرمون بها داده بشه متاسفانه بعد گذشت سالها هنوز پیست قایقرانی ابهای ارام سنگاچین تموم نشده و مثل خیلی از پروژه های نیمه تمام داره خاک میخوره
البته رشتی ها هم بیکار ننشسته اند و دارن مسابقات کاپ کاسپین در رشته تنیس روی میز به اسم منطقه ازاد و به کام رشت ترتیب میدن با حضور کشورهای حاشیه دریای خزر واقعه چرا همیچین طرحهایی به فکر مسوولین شهر ما نمیرسه؟!
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930711000907

پاسخ

احمدجعفری......فرزندشهید

۱۴ مهر ۱۳۹۳

درودبرشرف و غیرتتان…….موفق باشییییییییییییییییییییییییییییییید

پاسخ

majid

majid

۱۴ مهر ۱۳۹۳

ماشالله به غیرت شیر زنا و شیر مردای انزلیچی در هر جبهه ای

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی

۱۴ مهر ۱۳۹۳

:yes:

پاسخ

انزلی شهر عشقه

۱۴ مهر ۱۳۹۳

به امید قهرمانی

پاسخ

alireza.p

alireza.p

۱۴ مهر ۱۳۹۳

:yes:

پاسخ