13920119165753187352713

ساکت الهامی دیروز در نشست خبری قبل از دیدار ملوان انزلی و پیکان تهران در هفته بیست‌ و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار داشت: ملوان تیم جوان و موفقی است و بازی سختی در پیش داریم.

وی با بیان اینکه نیازمند کسب امتیاز از دیدار مقابل ملوان هستیم، افزود: برنامه دو دیدار پیکان در لیگ برتر فوتبال ایران فشرده است ولی تمام تلاشمان را کردیم تا تیم با سطح آمادگی خوبی در مقابل ملوان و بازی بعدی حضور یابد.

مربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: یک بازی تماشاگرپسند را ارئه می‌دهیم و هر دو تیم به ۳ امتیاز این دیدار نیاز دارند و هر دوتیم با پیروزی می‌توانند از انتهای جدول جدا شوند.

الهامی با اشاره به تمرینات منظم پیکان از روز دوم فروردین ماه امسال، تصریح کرد: نصرتی، سیدعلی حسینی و سیاوش اکبرپور بازیکنان پیکان مصدوم هستند.

وی با بیان اینکه به دلیل کسالت مرفاوی نتوانست در نشست خبری شرکت کند، خاطرنشان کرد: پیکان با پرواز به رشت و سپس به انزلی آمد و فرصت کمی در انزلی داریم.

مربی تیم فوتبال پیکان تهران با اشاره به اینکه ملوان با تغییر کادر فنی در نیم‌فصل دوم توانسته فوق‌العاده باشد، گفت: فیروز کریمی پیشکسوت ما است و در دیدار فردا باید تلاش زیادی را برای پیروزی انجام دهیم.

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *