gholamin

غلامین در درگیری های پایان بازی صنعت ساری و ملوان حضور داشت که در همین مورد به “ورزش سه” گفت: من نمی‌دانم کجای دنیا وقتی تیمی می‌ برد شاکی می‌ شود؟ مسوولان خیلی از مسائل را در این بازی انکار می‌کنند اما مگر می‌ شود برای چنین بازی حساسی فقط ۴ مامور در ورزشگاه باشد. مازیار بعد از بازی می‌ خواست دروازه‌بان مان را از بین مشت و لگدهای هزارنفر بیرون بکشد که خودش را هم زدند. من هم مجبور شدم وارد دعوا شوم تا بازیکنان را جدا کنم. یک لحظه دیدم یک آقایی با لباس مشکی چاقو درآورده و می‌ خواهد از پشت سر مازیار را بزند. من هم تا او را دیدم هلش دادم تا خدایی نکرده مازیار چاقو نخورد. اگر هر کدام از بازیکنان چاقو می‌ خوردند واقعا نمی‌ دانم چه کسی پاسخگو بود. باشگاه هم اگر اعتراض بزند واقعا فایده ندارد.

او در مورد جریمه باشگاه گفت: متاسفانه نتوانستم پنالتی را گل کنم اما مشکلی با جریمه کردن ندارم. برای من موفقیت تیم مهم است چون انزلی چی هستم و می‌ خواهم ملوان همیشه روی اوج باشد. امیدوارم در لیگ بتوانیم بازی های بهتری انجام دهیم و نتایج خوبی بگیریم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

آبای انتقامتونو میگیریم. پلاک ۶۲ هم رفت تو بلک لیست ما.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۶ مهر ۱۳۹۳

با توجه به اینکه عکس و مدارک لازم موجود است انتظار می رود مسئولان سریعا رسیدگی کنند.با خاطیان برخورد شود و باعث عبرت سایرین گردد. چنین کارهای وحشیانه ای از مردم و جامعه ورزش دوست مازندران بسیار بعید بود و به هیچوجه زیبنده و در شان استان همسایه ما نیست.مسئولان محترم مازندران نباید منتظر پیگیری انتظامی گیلانیها باشند حیف است چنین حرکاتی زحمات افتخارآفرینان مازنی را در عرصه ورزش و پهلوانی هدر بدهد.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵:

ندرد شغال مازنی را جز سگ مازندرانی…
***

nabid.port

مازيار

۲۶ مهر ۱۳۹۳

جامعه اى که ****، “اسیدپاشى به صورت خانمهاى بدحجاب” یه ضرورته، چرا یه “چاقوکشى” ساده توى زمین فوتبال واسه مردمش تفریح نباشه؟؟؟
ایران مسیر ویرانى رو پیش گرفته و هیچ خبر خوبى ازش بیرون نمیاد…

پاسخ