82293502-711430951

با فرارسیدن ۱۳آبان ، همزمان با سراسر کشور غریو فریاد مرگ بر آمریکا در روز مبارزه با استکبار در شهرستان شهید پرور بندرانزلی نیز طنین انداز شد.
امام جماعت امام زاده صالح غازیان به عنوان سخنران این مراسم اظهار کرد: تبعید حضرت امام (ره)درسال ۴۳، تسخیرلانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ و شهادت جمعی از دانش آموزان در سیزدهم آبان سال ۵۷ سه واقعه مهم این روز در تاریخ انقلاب است .
حجت الاسلام مهدی صدرا با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن سیزده آبان به عنوان یکی از روزهای ملی تقویم انقلاب اسلامی افزود: سمبل و نماد استکبار در دنیا ، دولت آمریکاست.
وی با اشاره به توطئه های استکبار جهانی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: غارت اموال نفتی و غیرنفتی، بلوکه کردن حساب های بانکی ایران ، اجرای قانون کاپیتولاسیون، ایجاد لانه جاسوسی ، کودتای نوژه، کمک به صدام در دوران جنگ تحمیلی، تجهیز صدام به سلاح های شیمیایی، به شهادت رساندن هزاران نفر از ملت ایران، تهاجم فرهنگی و واقعه صحرای طبس از جمله اقدامات دولت آمریکا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راستای تضعیف و براندازی آن بوده است.
حجت الاسلام صدرا به حملات فرهنگی دشمنان نظام علیه جوانان و نوجوانان این مرز و بوم به عنوان مهمترین هدف اشاره و تاکید کرد: دانش آموزان و نوجوانان ایران اسلامی درکنار بهره بردن از دوران جوانی، باید از قابلیت ها و توانمندی های خود بهره برده و توانایی فرزندان میهن اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن میهن اسلامی تاکیدکرد: امروز تقابل ما با دشمنان در عرصه فکر و فرهنگ است و جوانان ما باید مراقب باشند در دام توطئه های دشمنان قرار نگیرند.
۱۳آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز نامگذاری شده است ./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *