عیدی برای بچه ها

  • 5 سال پیش
  • ۲ ديدگاه

66929_547220398643059_597652161_n

خیلی ها پول فرستادند که یعنی ما به نیابت از طرفشان برای بچه ها لباسِ نو خرید کنیم. حالا اما جالبی ماجرا این جاست وقتی با فروشگاه تماس گرفتیم، آقایی که مدیرش بود گفت: «شما بگو مگه چه خبره آقا؟! این همه لباس بچه گانه برای چی!؟…» بعد ادامه داد: «خداوکیلی برای امروز نداریم. همه رو بردید! تا فردا اجازه بدی باز هم بار میاد…»
و ما از این که آقای فروشنده هیچ لباس بچه گانه نداشت خوشحالیم! از این که این همه رفیق خوب داریم و با آن ها این همه برای کوچولوهای جزیره عیدی رنگارنگ خریده ایم هم (:
.
ما قرارمان شده این سالِ نو را «کفش و لباس و کتاب» عیدی بدهیم. برای دختر- پسرهای ۷ تا ۱۲ ساله‌. هیچ هم مهم نیست همه‌ی عیدی‌ها نو باشد (که باشد البته کِیف‌اش بیش‌تر است) اما همین که تمیز باشد و سالم، خوب است.
نشانی و شماره‌های تماس ما را داشته باشید و هم این که چه‌طور و از کجا و چه وقت‌هایی عیدی‌هایتان را به ما برسانید:
-نشانی‌ما: بندرانزلی. انتهای خیابان مطهری (نرسیده به آخرخط) روبروی داروخانه‌ی شفا. ساختمان طبری. انجمن حمایت از کودکان (احسان) کدپستی: ۴۳۱۳۷۳۹۳۸۵
-شماره‌هایی که می توانید از آن با ما تماس بگیرید: ۰۱۸۱۴۲۵۰۲۸۴- ۰۹۳۶۴۹۴۰۳۳۰
این هم شماره حساب (اگر راهتان دور است و ما را امین خودتان می‌دانید: ۰۱۰۲۵۱۶۸۶۰۰۰۰ بانک صادرات

(اگر هم می‌خواهید مهمان‌مان باشید یا این‌که حضوری عیدی‌های‌تان را بیاورید، ما روزهای فرد از ساعت ۱۰ الی ۱۲ پذیرای‌تان هستیم)

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۴ اسفند ۱۳۹۱

سلام این حرکت قابل وصف نیست ، فقط خداوند می تواند اجر این حرکت را بدهد
خوشبختانه شهرستان ما انسانهای خیر ، انسان دوست ، با فرهنگ بسیار زیادی دارد و اگر انجمن های حمایتی بیشتر شکل بگیرد می توانیم شاهد آن باشیم که فقر در انزلی ریشه کن شود

پاسخ

abbas

۴ اسفند ۱۳۹۱

سلام.خدا خیرتون بده.انشا ا.. مردم با حمایتشون تو ثواب این حرکت بتونن شریک بشن۰

پاسخ