82168796-70901091[1]

مسابقات قهرمانی پرورش اندام باشگاه های غرب گیلان، با برتری ورزشکاران بندرانزلی در هر سه رشته بادی کلاسیک، پرورش اندام و فیزیک به کار خود پایان داد.
رئیس هیات پرورش اندام بندرانزلی غروب جمعه و درحاشیه برگزاری این مسابقات در سالن شهید انصاری انزلی درگفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این دوره از مسابقات یادواره شهید ورزشکار پاسدار وظیفه یوسف صیاد هژبر منش و انتخابی مسابقات قهرمانی گیلان دررشته های بادی بیلدینگ ، بادی کلاسیک و فیزیک بود.
محمدصیاد هژبرمنش افزود:در این دوره از مسابقات ۷۲ورزشکار از شهرهای آستارا، تالش، رضوانشهر، فومن، صومعه سرا و انزلی در رده های باضافه ۷۵کیلوگرم و منفی ۷۵کیلوگرم حضور داشتند.
وی با اشاره به حضور ورزشکاران بزرگسال در ۹رده وزنی یادآور شد: در گروه بادی کلاسیک در رده های قدی و وزنی پنج نفر و در رده قدی فیزیک چهار نفر شرکت کردند.
هژبرمنش افزود: در هر سه رشته و در رده اورال نیز جوایز نفیسی به ورزشکاران برتر این بخش تعلق می گیرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا در پایان این دوره از مسابقات تیم بندرانزلی در هر سه رشته بادی کلاسیک، پرورش اندام و فیزیک به مقام اول رسید و در همین سه رشته تیم شهرستان فومن مقام سومی را از آن خود کرد.
همچنین در رشته بادی کلاسیک آستارا مقام دوم را کسب کرد و دربخش فیزیک و پرورش اندام ورزشکاران، ماسال دوم شدند.
شهرستان انزلی حدود ۱۳هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب ۴۰هیات ورزشی دارد و در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *