IMG13005510

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان از آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به ناحیه صنعتی خمیران انزلی خبر داد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از  مهر، مجید عباسیان امین ظهر سه شنبه در بازدید از این ناحیه صنعتی انزلی افزود: به دنبال انعقاد قرارداد با شرکت گاز استان مبنی بر گازرسانی به شهرک های صنعتی، ناحیه صنعتی خمیران انزلی به شبکه گاز متصل می شود.

وی همچنین اظهارداشت:  با گازرسانی به این ناحیه  تعداد شهرک ها و نواحی صنعتی دارای گاز استان به ۲۱شهرک و ناحیه صنعتی افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: طول تقریبی شبکه گذاری داخلی این ناحیه صنعتی سه هزار و ۸۰۷ متر است و نوع شبکه پلی اتیلن بوده و برای پروژه مزبور افزون بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی افزود: برای جایگزین کردن سوخت واحدهای صنعتی در راستای طرح هدفمندی یارانه ها شرکت شهرک های صنعتی تفاهمنامه ای با شرکت گاز استان منعقد کرده است که در این زمینه با اولویت شهرک هایی که دارای واحد صنعتی فعال هستند گازرسانی صورت گیرد.

عباسیان امین تصریح کرد: به همین منظور تاکنون شهرک ها و نواحی صنعتی لاهیجان، سیاهکل، نقره ده آستانه اشرفیه، لوشان، گارگاهی آستانه – پرکاپشت آستانه اشرفیه – گوشلوندان فومن، انزلی، آستارا،  تالش، رضوانشهر، شفت، صومعه سرا، ماسال، کارگاهی دریاسر لنگرود، اطاقور لنگرود، نالکیاشر لنگرود، خرشک، کارگاهی صومعه سرا، رودسر از نعمت گاز برخوردارشده اند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *