bazdide-mr-masror-az-khanevade-shahid-khodadadi-1393.01.24

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، معاونت فرهنگی اجتماعی گردشگری این سازمان با اجرای دوازده برنامه در سال جاری، یاد و خاطره شهداء انقلاب اسلامی را گرامی داشته است.

 

بنابراین گزارش به منظور تکریم و تبرک کارتهای شهروندی منطقه آزاد انزلی، نخستین کارتهای شهروندی این منطقه، به ۴۳ نفر از پدران و مادران مکرم شهداء روستاهای محدوده منطقه اعطاء شد.

 

این گزارش نامگذاری بلوار اصلی منطقه آزاد انزلی به نام شهید فاتحی تنها سردار شهید محدوده منطقه وساخت تندیس شهید املاکی از سرداران رشید استان گیلان در هشت سال دفاع مقدس در مجموعه تندیس مشاهیر منطقه، نصب یادمان شهداء منطقه را از دیگر اقدامات این سازمان برای گرامیداشت و فرهنگ سازی یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اعلام نمود.

 

از سوی دیگر معاونین و مدیران سازمان به همراه رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان اقدام به دیدار با خانواده محترم شهدای محدوده منطقه در مناسبتهای مختلف، من جمله در روز ملی تکریم همسر و مادر شهید نموده اند.

 

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی می افزاید: شرکت در مراسم سالگرد شهداء منطقه و مشارکت در برگزاری یادواره شهدای منطقه و شهرستان، گلباران مزار شهداء در مناسبتهای ویژه ملی و مذهبی و حضور فعال در سالگرد شهداء را از دیگر برنامه های سازمان منطقه آزاد انزلی طی این مدت می باشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

احمدجعفری...فرزندشهید

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

باسلام خدمت اقای مسرور….متاسفانه نمیدانم شما چرابرای شهرانزلی کاری نمیکنید.اقای مسرور درجریان باشیدانزلی هم دارای شهدای بزرگی هستندکه‌میتوان ازانهانام بردکه نمونه ان سرلشکرشهیدنامجوکه افتخارانزلی چی هاست که متاسفانه براحتی ازکنارش میگذریدامانیازاست که بامدیران منطقه ازاد برخوردجدی شود که بنده اجازه نخواهم دادبه این سادگی ازنام انزلی گذرشودحال مدیران انزلی حرکتی راانجام نمیدهند پس بایدتدابیری اتخاذکرد …….دوستان منتظر حرکت ماباشید

پاسخ

MAJID پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۱:

اقای جعفری اگه کسی بتونه جلوی اینا واسته و حق انزلیچیا رو استیفا کنه شما و خانواده های شهید امثال شمان.ما بیصبرانه منتظر اقدام عملی و متحد شما خانواده های شهدای انزلی هستیم.

انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷:

جناب اقای جعفری این شهدا با داشتن فرزندانی مثل شما همیشه جاودان می مانند.خیلی ها هنوز یادشونه شما برای حفظ دارایی و زندگیشون چه زحماتی کشیدین از جمله خودم اگه شما نبودین خواهرم از دست رفته بود.خدا پدر بزرگوارتان را رحمت کند.

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰:

روی ما هم حساب کنید.

mehrdad

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

به یه چیزی دقت کردین؟ قبل از اینکه مسرور بیاد مدیرعامل منطقه آزاد بشه هیچ حرفی از منطقه نبود و هیچ حساسیتی هم نبود. این مسرور آدم حسابیه خدایی. این از زمانی که اومده منطقه تکون درست و حسابی خورده ولی قبلیا کلا تعطیل بودن.
این یارو کارش درسته ولی هنوز نتونسته انتظارات ما مردم انزلی که اصلی ترینش بیکاری جوانهاست رو حل کنه و این نقطه تیره و تاریک کارنامه مسرور در دوران فعالیتش توی منطقه آزاده

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰:

آره منطقه کاملا داره تکون میخوره و تقریبا داره از جا کنده میشه و به سمت رشت و کیاشهر میره.
همینجوری پیش بریم لوشان و قزوین و بعدشم تهران هم منطقه آزاد میشن
!!!

majid

MAJID

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

شهید املاکی در سال ۱۳۴۰ در روستای «کولاک محله» از توابع شهرستان «لنگرود» در خانواده کشاورز زحمتکش و مذهبی، نوزاد پسری دیده به جهان گشود که او را «حسین» نامیدند. تحصیلات خود را تا اخذ مدرک دیپلم در رشته بهداشت در زادگاه خود ادامه داد.

جای شهید املاکی رو سر ما ولی تا وقتی امسال شهید نامجو تو خاک پاک انزلی هستن اولویت با کیه؟
وقتی این شهر شهید بایندر رو داره که یه تنه مقابل تهاجم شوروی به وطن پایداری کرد اولویت با کیه؟

پاسخ

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۰۸:

:yes:

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹:

:yes:

بهروز مرادی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

قبل از اومدن مسرور چند تا از این کارها انجام شده بود
هنوز یکسال از اومدنش نگذشته که منطقه فعال شده
جناب جعفری قرار نیست مه کارها را منطقه آزاد انجام بده پس ۱۰۰ نفر مسئولین دیگه شهر چیکار باید بکنن شما که کاندیدای ریاست جمهوری بودی ؟؟؟؟ بهشون راهکار بده

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۳۱ شهریور ۱۳۹۳

انزلی ۴۰۰ تا شهید داره از سردار تا سرباز و بسیجی بعد شما …

کلی متن نوشتم اما دلم نیومد بفرستم.شهدا جاشون تو قلب ماست

پاسخ