80595888-3828459

رییس بیمارستان شهید بهشتی انزلی از مراجعه پنج هزار و ۷۴۰ نفر طی هفته نخست فروردین امسال به اورژانس این بیمارستان خبر داد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا دکتر ˈ کامبیز تنهایی ˈ عصر روز پنجشنبه اظهار کرد: از این تعداد ، ۵۴۱ نفر در اورژانس بستری شدند.

وی ادامه داد: ۴۴ نفر تصادفی طی این مدت به بیمارستان انتقال داده و ۲۷ نفر از آنها پس از مداوا ترخیص شدند.

وی خاطرنشان کرد : طی این مدت هفت عل جراحی ، شش نفر بستری در بخش و چهار مورد اعزام بیمار به رشت انجام گرفت.

بیمارستان شهید بهشتی انزلی دارای ۱۰۰ تخت فعال ، ۱۴ تخت اورژانس ، هشت تخت سی سی یو و پنج تخت آی سی یو ، ۱۶۰ کادر پرستاری و حدود ۵۰ پزشک متخصص و عمومی است . بیمارستان شهید بهشتی تنها بیمارستان موجود در انزلی است که علاوه بر جمعیت ۱۴۰ هزار نفری شهرستان، به بیماران غرب گیلان شامل شهرستان های رضوانشهر و تالش و همچنین شمار زیادی از جمعیت شناور ناشی از ورود مسافران به انزلی خدمات ارائه می دهد.

انزلی کلاب: آیا وضعیت مراکز درمانی در شهرستان انزلی نیازمند توجه و رسیدگی بیشتر نیست ؟ شهر بندر انزلی و شهرستان زیبای انزلی از گردشپذیرترین نقاط کشو است که همه ساله جمعیت زیادی از مسافران را به خصوص در ایام تعطیل پذیراست و همین امر موجب اهمیت رسیدگی به وضعیت مراکز درمانی در شهرستان انزلی است. 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۹ فروردین ۱۳۹۲

واقعا باید فکری به حال بیمارستان های انزلی بشه خیلی بده که دومین شهر پرجمعیت استان همین یه بیمارستان رو داشته باشه که اونهم در برخی از موارد مجبور بشه مریض ها رو بفرسته مرکز استان.

پاسخ

3eyedAli

سید

۹ فروردین ۱۳۹۲

من بخاطر نبود امکانات و عدم حس مسئولیت پذیری کادر اورژانس در سال۸۶ ضایعه نخاعی شدم

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۲۷:

:-( :-(( :cry:

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۳۶:

سید عزیز بسیار متاسفم. لطفا شماره تماس خود را در صورت تمایل برای مصاحبه ارسال کنید تا با شما تماس حاصل شود. با تشکر و آرزوی صبر برای شما.

Abay پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۰۶:

:-( مسئولین باید بفکر باشن.

a.n.z

۹ فروردین ۱۳۹۲

متاسفانه امکانات بیمارستان انزلی بسیار پایینه ، و همیشه هم شلوغه سرویس دهی هم که مناسب نیست ، خیلی از نزلی چیا که در شرق انزلی زندگی میکنن رغبتی برای استفاده از این بیمارستان ندارن چون هم دور هست و هم امکاناتش ضعیفه و بگیر نگیر داره یعنی یا میتونن کاری کنن یا الکی طرف رو مچل میکنن بدون خدمات درمانی مناسب ، خیلی ها هم برای زایمان به مرکز استان میرن ، انزلی نیاز به یک بیمارستان در شرق انزلی داره و لی نمیدونم چرا بیمارستانهای خصوصی در انزلی نداریم البته ما که نمیتونیم استفاده کنیم :-D و برای توریسم درمانی و افزایش خدمات بهداشتی تاثیر بسزایی داره ، بیمارستان هایی که در یک نقطه ارام و با تدابیر زیست محیطی در قسمت روستایی انزلی مثل کپورچال ، خمیران یا ابکنار چقدر میتونه به توریسم درمانی کمک کنه !

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۲۲:

توریسم درمانی؟ :-D

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۴۰:

آره ، توریسم درمانی ، شهر ما مگه چه عیبی داره ، همین شهر همسایه به کمک یکی از پزشکان حاذق که در المان فعالیت میکند قصد دارد چنین مرکزی را در انجا راه اندازی کنند
————————-
چند مطلب درباره توریسم درمانی
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=120591
http://www.naminoteb.com/pages/services/medicaltourism.php
http://www.gulftt.com/

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ فروردین ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۱۵:

ممنون بایت اطلاعاتت :-)

مژگان

mojshekan

۹ فروردین ۱۳۹۲

من خدا رو شکر پام به این بیمارستان باز نشده اما میدونم که اوضاش خرابه، چه مسئولینش چه امکاناتش، درمانگاههای داخل شهر رو بیشتر قبول دارم تا این بیمارستان رو، تا جایی هم که میدونم همه رو میفرستن رشت :-/

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۲:

اگه بدین صورته واقعا نیاز به توجه داره حتما یه گزارش از بیمارستان و مشکلاتش توی آینده تهیه میکنیم.

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۶:

ممنون ، واقعا این گذارش لازمه

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۶:

گزارش :-D

guilak

گیلک

۹ فروردین ۱۳۹۲

اینقدر مشکل و محرومیت در شهر مظلوم ما وجود دارد که واقعا انسان از بیان تک تک انها و اولویت دادن به انها عاجز میماند.یکی دیگر از مشکلات انزلی بیمارستان است.هم از نظر تعداد و هم از لحاظ کیفیت.این بیمارستان به لحاظ بعد مسافت چندان برای ساکنان بخش شرقی شهر و بخصوص غازیان قابل استفاده نیست.و اگر کیفیت نا مناسب سرویس دهی را به ان اضافه کنیم مردم ترجیح میدهند به بیمارستانهای رشت مراجعه کنند.البته نمی خواهم زحمات شبانه روزی کادر درمانی ان را نادیده بگیرم که بی انصافی است.مسلما مراجعه بیش از ظرفیت به این بیمارستان که اکثرا از شهرهای واقع درغرب انزلی صورت میگیرد می تواند باعث افت کیفی خدمات درمانی شود.یا شاید عدم بکار گیری نیروهای درمانی ماهر تر و یا نا کافی بودن پرسنل واقعا نمی دانم .ولی بیاد دارم چند سال پیش برای ملاقات یکی از بستگان به انجا رفته بودم وقتی که مدرسه ها تعطیل میشد دانش اموزان از راهرو بیمارستان برای تردد و به منظور میان بر استفاده میکردند که نشان از مدیریت ناکار امد داشت .انشائالله دیگر انطور نیست.امید است مسئولان گرامی به این مشکل هم عنایت و اشراف داشته باشند.

پاسخ

امیر نادری پور

۹ فروردین ۱۳۹۲

روز ۴ شنبه ۹۵٫۱۱٫۱۲ پدرم با امبولانس به بیمارستان انتقال و بعد از ۴۰ دقیقه رسیدگی نکردن پرسدارهای اورژانس ضربان از ۸۵ به ۲۷ رسید بعد کلی داد زدن دکتر اومد و گفت نوار قلب و اشتباه گرفتید .بره اتاق cpr .قبل از بیرون اوردن از اتاق cpr پرونده رو دادن به من که برو صندوق تصویه کن و بعد به دروغ به جسد دستگاه وصل کردن که بگن از اتاق احیا زنده بیرون اومده بعد ۱۰ دقیقه اومدن و دستگاه و کندن و گفتن مرده…. و جالب تاینجاست که پرونده رو بهنفع خودشسون پر کردن که شکایت نشه ….یعنی از زمان ورووود به بیمارستان اوردنش به اتاق احیا نه بعد از ۴۰ دقیقه….دکتر هم ۳ دقیقه اخر اومد و اسمشو تو برگه نوشت و رفت ….. توی امبولانس هم کسی که عقب نشسته بود رو تخته صورت وضعیت جدول حل میکرد تو مسیر بیمارستان….خداوند جواب سهل انگاری و دستکاری مدارک رو به خانواده همه کسانی که باعث مرگ مردم میشن برگردونه ….آمیییییییییین

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ بهمن ۲۱ام, ۱۳۹۵ ۰۹:۵۳:

حقیقتا باعث تاسفه.این اتفاق ناگوار را صمیمانه خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می کنم. به همشهریانم نیز تسلیت میگویم از اینکه پرستار همراه آمبولانس اورژانس آنها در آن شرایط حیاتی و مهم به جای کمک به بیمار جدول حل میکند!!!