حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در خصوص آبگرفتگی گسترده در سطح انزلی و اخلال در زندگی عمومی مردم اظهار کرد: در سطح شهرستان طی سال گذشته بیش از ۲۰ کیلومتر لوله گذاری شده است. در شهرهای شرق گیلان مقدار بارندگی نسبت به انزلی کمتر است ولی در آنجا سیلاب جاری می‌شود.

وی با بیان اینکه پس از ۲۰ کیلومتر لوله گذاری در مناطق زیادی مشکل آبگرفتگی حل شده است یادآور شد: برخی دوستان عزیز ما در شورای شهر انزلی جوان و کم تجربه هستند و موقعی خارج از گود بودند انتقاد می کردند اما حالا خودشان وارد گود آمده اند و دیدند که این چیزهایی که می‌گفتند با آنچه که در اجرا می‌بینند کاملا متفاوت است.

خسته بند با بیان اینکه آبگرفتگی انزلی می بایست به درستی مدیریت می‌شد افزود: در گذشته همین بارندگی ها بوده و از الان این باید به عنوان تجربه باشد که بدانند اگر در آینده هم چنینی بارانی در پیش داشتیم بتوانند خودشان را جمع کنند و از تجارب دیگران استفاده کنند.

وی ادامه داد: مشکلاتی که در انزلی به وجود آمده می توانست با مدیریت بهتر مشکل کمتری برای مردم ایجاد کند و باید هنگام بارندگی سوراخ فاضلاب هایی که آب داخل آن می شود را پاکسازی کنند البته در بعضی نقاط هم نیاز به لوله گذاری وجود دارد که در آینده باید انجام دهند.

نماینده انزلی گفت: در گذشته بدتر از این هم بارندگی داشتیم ولی مردم اینقدر اذیت نشده بودند. سعی کردم نیاز اعضای شورا را تا امروز فراهم کنم و حتی کارهایی که جزو وظایف ما هم نبوده است را انجام دادیم و بهتر است دوستان کم تجربگی خود را گردن فرماندار و دیگر مسئولان نیاندازند.

خسته بند گفت: فرماندار شهرستان نیز حتما شکایات مردم را  به استاندار گزارش کرده و آن بخشی را که مربوط به خودشان است را پیگیری و روال اداری و قانونی را انجام می دهند.

وی در خصوص نحوه پیگیری خسارت وارده نیز گفت: خسارت دیدگان در ابتدا اعلام می‌کنند و فرمانداری پس از بررسی به استانداری منعکس می کند. در خسارت های عمومی هم دستگاه ها از میزان خسارت گزارش تهیه می کنند و به فرمانداری اطلاع میدهند.

نماینده مردم انزلی در پایان گفت: در نشست با استاندار مشکلات موحود مطرح شده و ما نیز برای جبران بودجه خسارت پیگیری لازم را به عمل می آوریم./دیارمیرزا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علی

۱۴ مهر ۱۳۹۶

البته اصلا منظور ایشان حمایت کامل از اعضای شورای سابق ودر راس انان رئیس شورای گذشته یعنی رفیق شفیق ویار حمام وگلستانشان نبوده است وکاملا بیطرفانه واز سر دلسوزی صحبت کرده اندوقصدشان تخریب شورای فعلی نیست!!!!! ازکسی که در جلسات خصوصی با اعضای شورای سابق صراحتا برای افراد شورای فعلی خط ونشان بکشد واعلام کند که در تامین بودجه پروژه های دردست احداث شهرستان وقفه ایجاد خواهد شد انتظار دیگری نمیتوان داشت.به قول گیلکها:حاجی جان تی ماچیه نخواستیم …..راستی چه خبراز بازسازی استادیوم ؟اوضاع پرورش ماهی در قفس چطوره؟؟بالاخره پروژه کمربندی بعد از ۲۵ سال تکمیل شد؟در جریان زمین خواری در حاشیه تالاب هستی یا طبق معمول هستی و در عین حال نیستی؟اصلا بی خیال .چه فایده دارد کل کل کردن با حاج حسن که حتی کرگدن هم حریفش نیست چه برسد به این حقیر ضعیف سراپا تقصیر.خدا از گناه همه ما بگذرد.بلند بگو آمین .

پاسخ

امید

۱۴ مهر ۱۳۹۶

آقای نماینده! در زمان مسئولیت شما انزلی از یک شهر زیبا تبدیل به یک محله ی ویران شده، شما حق ندارید از این آب گل آلود ماهی بگیرید. دریای انزلی دیگر ماهی ندارد. شما اگر وظایف خود را به درستی انجام می دادید، اوضاع انزلی این نبود.

پاسخ