عضو جوان شورای شهر انزلی در جلسه اعضا شورای منتخب مردم با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی بر
ضرورت فعالیت های مشترک اقتصادی میان منطقه آزاد و مدیریت شهری بندر انزلی تاکید کرد.

به گزارش انزلی کلاب یاسر کریم بخش در حاشیه دیدار اعضای شورای اسلامی شهر انزلی با رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: بندر انزلی رنگین کمان فرصت هاست و اگر نتوانیم از این فرصت ها استفاده کنیم باید در نگرش مدیریتی مان تامل نماییم.
وی با ابراز تشکر از رییس هیات مدیره منطقه ازاد انزلی افزود: معتقدم تمام زیرساخت‌های ایجاد شده در منطقه‌ی آزاد در محدوده شهرستان بندر انزلی است و از سرمایه‌های ما محسوب می شود.
کریم بخش تاکید کرد:معتقدم مدیریت یکپارچه و بدون حاشیه این منطقه طی سال های اخیر موجبات رونق و شکوفایی آن را فراهم کرده و در جامعه مدیریت شهری انزلی نیز آمادگی لازم برای افزایش تعامل و همکاری با این مجموعه وجود دارد.
عضو جوان شورای شهر انزلی با اشاره به بازدید مجدد از سایت مقالات پژوهشی کشور( سیویلیکا)گفت :متاسفانه باید عرض کنم تنها دو مقاله با نام منطقه آزاد انزلی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته و معتقدم استفاده از نخبگان و دانشگاهیان جهت بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای بین منطقه آزاد و مجموعه شهری بندر انزلی، با فراخوان های پژوهشی مشترک، می‌تواند راهگشای تعاملات طرفین باشد.
کریم بخش افزود:در خصوص تعاملات فرهنگی پروژه های مشترک خوبی با توجه به همکاری آقایان مهندس افقی و دکتر فاتحی و فعالین فرهنگی و اجتماعی انزلی برگزار شده و آخرین همکاری مشترک جشنواره “تالاب دوخان” است که امیدوارم به بهترین وجه به انجام برسد.
وی تصریح کرد:ضرورت فعالیت های مشترک اقتصادی میان منطقه آزاد و مدیریت شهری بندر انزلی بیش از پیش احساس می شود .
عضو جوان شورای اسلامی شهر بندرانزلی اظهار کرد: با توجه به لزوم افزایش تعاملات بین سازمان منقه آزاد انزلی و جامعه مدیریت شهری پیشنهاد می شود، جهت ایجاد جاذبه گردشگری و زیست محیطی از سه‌راه حسن رود تا پل طالب آباد، که پایان محدوده منطقه آزاد می باشد، با درختکاری در دو سوی خیابان فضای مناسبی به لحاظ بصری و گردشگری ایجاد شود.
کریم بخش ادامه داد: می توان با مشارکت منطقه آزاد انزلی بازار بزرگ سپه به یک پیاده راه فرهنگی-اقتصادی تبدیل شود تا به عنوان یک جاذبه گردشگری موجبات رونق بازار را نیز فراهم سازد.
عضو جوان شورای شهر انزلی در پایان خطاب به مدیرعاملمنطقه آزاد انزلی اظهار کرد:تیم ملوان بندر انزلی عشق مردم این شهر است و سوال بنده از شما این است که آیا مصوبه هیئت وزیران دولت وقت در سال ۸۷ همچنان به قوت خود باقی است یا تغییری در آن ایجاد شده است، که اگر باقی است بتوانیم از این فرصت برای حمایت از باشگاه بزرگ ملوان استفاده نماییم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *