روی تصویر بالا کلیک کنید

وجود گروهی از فعالان محیط زیست و دوستداران تالاب انزلی که بطور متمرکز و مشخص در زمینه پایش و حفاظت از تالاب زیبای انزلی فعالیت کنند همواره احساس شده و می شود. مجموعه ای که با امکانات و تخصص خود به عنوان بازوئی کارآمد در خدمت تالاب انزلی باشد.

هیچ گاه نمی توان انتظار داشت مجموعه سازمان محیط زیست با توجه به امکانات و نیروی انسانی محدود خود ،توانائی کنترل و رسیدگی کامل به تالابی با وسعت و عظمت تالاب انزلی را داشته باشد.وجود نیروهای بومی و گروههای مستقل فعال محیط زیست و نیز جوامع بهره بردار در تالاب انزلی در صورت همکاری و هماهنگی و مورد قبول واقع شدن از سوی سازمان حفاظت محیط زیست ،تاثیر زیادی در جلوگیری از روند تخریب و بهبود شرایط خواهد گذاشت. ادامه مطلب …

سرفصل اولیه اقدامات مدنظر در صورت شکل گیری گروه:

۱-تلاش در جهت اطلاع رسانی و تقویت فرهنگ محیط زیستی جوامع حاشیه تالاب

۲-پایش وضعیت تالاب و تهیه گزارش در خصوص مخاطرات تالاب

۳-آگاه سازی گردشگران از اهمیت و ارزش تالاب انزلی و بهبود وضعیت جاری

۴-انجام فعالیتهای علمی و تحقیقاتی در تالاب

۵-انجام اموری مانند پاکسازی زباله های فیزیکی

و…..

مجموعه سایت اختصاصی تالاب انزلی در تلاش است تا از طریق درست و به صورت قانونمند اقدام به ایجاد گروه حامیان تالاب انزلی نماید.

در صورت بدست آمدن نتایج مثبت ،گزارش آن متعاقبا اعلام می گردد.

در ابتدا جهت بررسی میزان اشتیاق اشخاص به عضویت در این مجموعه و امکان سنجی و بررسی وضعیت و امکانات موجود، فرمی جهت ثبت نام اولیه طراحی گشته است،در صورت تمایل اقدام به پرکردن و ارسال فرم نمائید.

برای عضویت روی تصویر بالا کلیک کنید

انزلی کلاب: از تمام حامیان محیط زیست و مردم خوب و طبیعت دوست شهرستان بندر انزلی دعوت به عمل می آید با عضویت در گروه حامیان تالاب انزلی از مرگ تالاب جلوگیری کنید. از تمامی سایت های علاقه مند به محیط زیست و بخصوص سایتهای مرتبط با بندر انزلی خواهشمندیم با انتشار این مطلب به گسترش عضو گیری برای نجات تالاب انزلی کمک کنید.

شاید فردا دیر باشد …

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

Mojshekan

۱۶ مرداد ۱۳۹۱

دست در دست هم دهیم به مهر…

پاسخ

تالاب انزلی

۱۶ مرداد ۱۳۹۱

این همه عشق به شهرمون از طرف جوانها واقعا سیایش داره.

پاسخ

Anzali Free Zone

شاهین

۱۶ مرداد ۱۳۹۱

دوستان خواهشا عضو بشین و تبلیغ کنین. باید این انجمن با کمک شما عزیزان هر چه سریع تر شکل بگیره . دست علی به همراهتون تالاب رو تنها نذارید. هر کس عضو شد توی سایت اعلام کنه لطفا.

پاسخ