13950425000243_PhotoA[1]

 

نادر عزت الهی که از هفته پیش هدایت تیم ملوان را برعهده گرفته بود و تمرینات تیم را زیر نظر گرفته بود ظاهرا از هدایت تیم ملوان انصراف داده است.

گویا شروطی که باشگاه برای عزت الهی تعیین کرده یکی از دلایل این کار است. با این حال تا امروز عزت الهی تلفن همراهش را جواب نمی دهد و مدیران باشگاه ملوان هم سکوت اختیار کرده اند.

عباس نواصر زاده نماینده باشگاه ملوان در قرعه کشی لیگ دسته اول در مورد انصراف عزت الهی از حضور در ملوان گفت: ظاهرا او نمی خواهد دیگر سرمربی تیم ملوان باشد و تلفنش را پاسخ نمی دهد.
پیش از این هم فرهاد پورغلامی و محمد احمدزاده دو سرمربی ملوان بودند که از حضور در این سمت منصرف شدند./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رضا پیشوایی

۲۸ تیر ۱۳۹۵

بابا این مسئولین دارند چکار میکنن؟
تیمو نابود کردین رفت پی کارش !
آقای رییس شورای شهر! آقای فرماندار! آقای مدیر ملوان! آقای مدیر عامل ! دارین عشق یک شهرو نابود میکنید کک تون هم نمیگزه؟ والله به خوابمون هم نمیدیدم که ملوان به این روز بیفته!
این پولای میلیاردی که باهاش میخواستین تیم نفت رو بخرین چی شد؟
بابا لااقل یه جوری خالی ببندین که توی عقلمون بگنجه؟
فکر کردین مردم نمیفهمند که دارید تیمو نابود میکنید؟
با اون پولای میلیاردی (خیالی البته!!) میتونستین الکس فرگوسن رو هم بیارید انزلی !!!
جمعش کنید کاسه کوزه تون رو برید پی کارتون که حالمون دیگه از دیدن همتون بهم میخوره !
یه مشت آدم بی خاصیت شدن تصمیم گیر ملوان … خدا ازتون نگذره

پاسخ

آریان

۲۸ تیر ۱۳۹۵

بهتر است اعضای هیئت مدیره نالایق که اجیر پدر خوانده شهر هستند از سمت خود استعفا دهند.اینها اگر باغبان بودند باغچه خودشان را بیل میزدند.شهری که با مشکلات عمده عمران شهری و زیست محیطی واقتصادی وفرهنگی دست وپنجه نرم میکند و۹۵ درصد شکل وشمایلش متعلق به ۸۰ سال پیش است ومسئولان متولی لیاقت هیچ نوآوری وخلاقیت جهت تغییر ساختارش را نداشته اند و هر حرکتی که انجام دادند به منزله پتکی بر پیکر نحیف این شهر بوده است شایسته است به همان مجموعه سابقشان برگردند و در کسوت ناظم مدرسه و مسئول اداره فاضلاب ونظایر آن به خدمت رسانی مشغول باشند.قدر مسلم ،اینها لیاقت اداره یکی از پرطرفدارترین تیمهای مردمی در ایران را ندارند.تیم را به حامیان واقعیشان یعنی طرفداران متعصب ملوان واگذار کنندونگران آینده هم نباشند.ما خودمان قادریم که این پیکر نحیف در حال احتضار را از زمین برداریم واحیایش کنیم.والسلام.

پاسخ

سروش ملت پرست

۲۸ تیر ۱۳۹۵

درود ابدی بر نادر عزت اللهی عزیز وباشرف…..هر تار موی نادرعزت اللهی می ارزد بر کل موجودیت خیارسردرار مسئولین ملوان….نواصرزاده–رضائیان ۱در اسرع وقت و همین امشب یواشکی هم که شده از انزلی متواری بشین و برگردین اهواز…الان ما انزلیچی ها وملوانی مشغول مصاف با یکسری گرگها .بوقلمون صفتهای به ظاهر بومی هستیم…این خط -این نشان : حق خودمون و ملوان رو از فرد فرد این بی شرف ها خواهیم گرفت..تف بر وجود سراپا هرزتان…………..زنده باد نادر عزت اللهی………

پاسخ

رضا

۲۸ تیر ۱۳۹۵

متاسفانه تنها هوادار هست که این مسایل با تمام وجود درک کرده و با این قوی بیمار همدردی می کند ولی خدمت تمام دوستان عزیز عرض می کنم که دیگر وقت نشستن و نوشتن نیست اینها را همه می دانیم باید حرکت و اقدام عملی در مقابل این هیئت مدیره و مسئولین شهری ؟؟؟انجام داد . تاکی سکوت . با تشکر از مطالب آقای مظلوم که چکیده ای از حال و روز این روزهای شهرمون و ملوان هست از دوستان می خواهم که نسبت به حرکت عملی برای باز پس گرفتن ملوان و سپردن ملوان به صاحبان اصلیش یعنی مردم انزلی تا دیر نشده متحد شده تا از راه قانونی و کاملا معقولانه اولین گام را در جهت تحقق حقوق شهروندی از سوی همشهریان عزیز شاهد باشیم .

پاسخ

حمید اکبری

۲۸ تیر ۱۳۹۵

تو رو به خدا یکی این مسئولین نالایق رو از خواب بیدار کنه ..همه تیما دارند بهترین بازیکنا و مربیا رو جذب میکنن و اردوهای آنچنانی میزارن ما هنوز در گیر انتخاب سرمربی و شکایت از بهنام پیشرو و … هستیم!!!!
آقا ما اصلاً با این وضعیت اگه بریم لیگ برتر جز آبرو ریزی کار دیگه ای نمیکنیم ! جون مادرتون دست از سر این تیم مردمی بردارین بزارین حداقل این مردم کمتر حرص بخورند!
من نمیدونم این طرفدارای دو آتیشه ملوان چرا دچار حالت بی حسی شدند؟!! الان برای ملوان یک دقیقه هم ارزش داره !
باید به این مدیرای بی لیاقت فشار بیارین که اون پولایی که میخواستن باهاش نفت تهرانو بخرند خرج الان تیم کنن ……د یالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آهااااااااااااااااااااااااااااااااااااان جان بکنی تو تکان بخور د :reallypissed: :reallypissed:

پاسخ