13920805141947381415754[1]

نادر عزت‌اللهی از سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندر انزلی انصراف داد و شرایط را برای ادامه حضور در این تیم مناسب ندید. سرمربی سابق تیم‌های پایه این باشگاه و مربی تیم‌های فوتبال نوجوانان و جوانان دلایل انصراف خود را از هدایت ملوان در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار داد:

«به عنوان یک شهروند انزلی و بازیکنی که سال‌ها در خدمت تیم محبوب ملوان بودم، باید درباره سرمربیگری ملوان نکاتی را اعلام کنم. بعد از تماس مسئولان باشگاه با من فرصت ۴۸ ساعته‌ای خواستم تا بازیکنان در حال تمرین و تست را ببینم. در اولین وعده حضورم در تمرین بازیکنان مستعد و خوبی را مشاهده کردم که با کمی وقت‌گذاشتن روی آنها به بازیکنان آینده‌داری تبدیل خواهند شد. البته در کنار این بازیکنان جوان وجود چند باتجربه هم لازم است. چون من تجربه خوبی در رده‌های پایه داشتم و علاوه بر کار کردن در پایه‌های ملوان این افتخار داشتم که سال‌ها به عنوان نماینده مردم انزلی در خدمت تیم‌های ملی پایه باشم، می‌خواستم برای آینده ملوان هم کاری کرده و خون تازه‌ای را به فوتبال انزلی تزریق کنم.

در مقاطعی که تیم در حال تغییر مربی بود، اسکلت اصلی تیم وجود داشت و اندک تغییراتی از نظر بازیکنان قرار بود صورت بگیرد، اما اکنون که نزدیک دو هفته تا شروع بازی‌های باقی مانده است تیمی وجود ندارد! ما هنوز در حال تست گرفتن هستیم! در حالی که تیم‌های دیگر شهرها در حال آماده شدن برای حضور در لیگ برتر هستند!
هوادارانی که عاشق ملوان هستند، در عین حال کم حوصله‌اند و شاید حق هم داشته باشند، چراکه چند سال است تیم محبو‌ب‌شان را گرفتار می‌بینند. خیلی دوست داشتم و دارم که به تیم محبوب ملوان کمک کنم، اما هرچه فکر می‌کنم شرایط و به ویژه زمان از دست رفته را مطلوب نمی‌بینم. اگر مسئولان کمی دقت داشتند و شاکله تیم را در زمان چانه‌زنی برای انتقال امتیاز نفت به ملوان حفظ می‌کردند، اکنون تیم به این شرایط دچار نمی‌شد.

مردم خوب انزلی از خانواده فوتبالی عزت‌اللهی‌ها انتظار داشته و دارند، اما من نمی‌توانم معجزه کنم و کاش شرایط و زمان مناسبی فراهم می‌شد تا بتوانم به این تیم خدمت کنم. در پایان انصراف خود را از سرمربیگری ملوان اعلام می‌کنم.

نادر عزت‌اللهی، عاشق مردم انزلی».

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette