81727300-701079661

عبدالصمد صفرنژاد عصر امروز در جمع ماموران نفوس و مسکن این شهرستان با اشاره به وضعیت مطلوب سرشماری نفوس و مسکن در انزلی، اظهار کرد: پس از بازدید مقام‌های استانی و کشوری سرشماری، از نحوه فعالیت‌ ماموران سرشماری نفوس و مسکن انزلی رضایت داشتند.

وی افزود: با وجود مشکلات اقتصادی که سال گذشته وجود داشت با تدابیر استاندار وضعیت مناسبی در استان حکم‌فرما شد و گیلان در شاخص‌های کشوری جزو رده‌های نخست قرار گرفت.

فرماندار شهرستان بندرانزلی با اشاره به خشکسالی سال‌های گذشته گیلان، خاطرنشان کرد: با همکاری مردم، تدبیر استاندار و مدیریت دولت این موضوع به خوبی پشت سر گذاشته شد.

وی با بیان اینکه وضعیت اشتغال گیلان در گذشته مناسب نبود، تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی با تدابیر استاندار درصد بیکاری استان تک رقمی شد اما با این حال استاندار برنامه جدید در این راستا ارائه داده و خواهان کاهش این نرخ است.

صفرنژاد تعاملات دستگاه‌ها را در شهرستان بندرانزلی مناسب خواند و گفت: این تعاملات موجب رشد و تعالی شهرستان و استان می‌شود.

فرماندار بندرانزلی با اشاره به آمار پایین حضور افراد بی‌سواد این شهرستان در کلاس‌های نهضت سواد آموزی یادآور شد: سال‌های گذشته چند بار جشن ریشه‌کنی بی‌سوادی گرفته شد و اگر بی‌سوادی در شهرستان وجود دارد، آنها مهاجران هستند.

وی درباره تمدید زمان حضور در سرشماری نفوس و مسکن متذکر شد: مردم انزلی به طور کامل اهمیت این سرشماری را درک کردند و از درصد کمی که در سرشماری حضور پیدا نکردند دعوت می‌کنم در این کار ملی مشارکت کنند.

صفرنژاد گفت: به ماموران سرشماری نفوس و مسکن شهرستان خداقوت گفته و از افرادی که در این کار ملی مشارکت دارند، قدردانی می‌کنیم.

در پایان نشست مذکور از ماموران سرشماری نفوس و مسکن شهرستان بندرانزلی قدردانی شد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *