IMG_9465

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، ریاست سابق اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی در مراسم تقدیر و تشکری که از سوی مدیران مدارس و ریاست جدید این سازمان و با حضور معاونت پژوهشی اداره کل برگزار شد اظهار کرد: قرار نیست یک فرد همیشه به دیگران دستور بدهد، درخواست هایی مطرح شده است که برای ادامه خدمت به اداره کل آموزش و پرورش بروم اما من ترجیح می‌دهم در شهر خودم خدمت کنم و انزلی را به اداره کل نخواهم فروخت.

فریدون طیوری در ادامه سخنان خود بیان کرد: خدا را شاکرم که این مسئولیت با فراز و نشیب هایش از دوشم برداشته شده است، در طول این چهار سال ابلاغ هیچ فردی، چه همفکر و چه غیر همفکر را لغو نکردم و تنها دلیلم این بود که ثابت کنم می شود با وجود اختلاف نظرها نیز خدمت کرد.

وی در پایان سخنان خود با بالا گرفتن دست سید حسین دریابکی؛ ریاست جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی، تاکید کرد: می خواهم ثابت کنم این ارث پدری نیست و ماندنی نخواهد بود.

سید حسین دریابکی نیز به عنوان سخنران دیگر این مراسم با اشاره به سابقه خود در این اداره افزود: سال های سال به عنوان معلم و معاون و ریاست آموزش و پرورش شهرستان های مختلف مشغول به فعالیت بوده ام و با مشکلات این قشر بیگانه نیستم و قول خواهم داد برای رفع مشکلات موجود تمام توان خود را به کار گیرم.

IMG_9466

وی که آگاه به امتیازات و پتانسیل های شهر انزلی بود اذعان داشت: شهر انزلی با سوادترین شهر استان است و قطعا سعی خواهیم کرد از همه ی امتیازات آن استفاده کنیم و این مهم فقط با کمک های مسئولان شهری خصوصا امام جمعه و نماینده انزلی میسر خواهد شد.

در ادامه امام جمعه بندرانزلی نیز در سخنانی کوتاه با بیان اینکه برگزاری چنین برنامه هایی با موضوع تقدیر و تشکر در شأن مدیران شهرستان انزلی نیست، افزود: اگر مسئولان خودشان جایگاه مدیر خود را حفظ نکنند قطعا بدئت بدی را پایه گذاری خواهند کرد.

سید عبدالجواد شمس الدین که معتقد بود آموزش و پرورش باید عاری از هر گونه سیاست بازی باشد، خاطر نشان کرد: اگر مسئولی به این مجموعه دید سیاسی و یا شخصی پیدا کند قطعا شهر با مشکل روبرو می‌شود و شاید اتفاقی پیش آید که نتوان آن را جمع کرد.

IMG_9418

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: انتظار ما از مدیریت جدید این است که محور برنامه های سازمان آموزش و پرورش در این شهرستان بیش تر از گذشته تحقق یابد.

در پایان مراسم نیز هدایایی از سوی مدیران مدارس به ریاست سابق آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی اهدا شد.

IMG_9641

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر حسین

۳۰ آبان ۱۳۹۳

آقای طیوری یکی از پاکترین و بهترین برای آموزش و پرورش انزلی بود من از دوران دبیرستان در هنرستان مفتح با ایشان آشنا هستم خودم شاهد بودم با آقای اعتشامی به نیازمندا کمک میکرد و… انشالا همیشه موفق و سلامت باشی

پاسخ

جوون این شهر

۳۰ آبان ۱۳۹۳

درود بر جناب طیوری . احسنت بر شما .
سید عبدالجواد شمس الدین که معتقد بود آموزش و پرورش باید عاری از هر گونه سیاست بازی باشد، خاطر نشان کرد: اگر مسئولی به این مجموعه دید سیاسی و یا شخصی پیدا کند قطعا شهر با مشکل روبرو می‌شود و شاید اتفاقی پیش آید که نتوان آن را جمع کرد.
مثل همیشه متین و دقیق سخن فرمودید حاج آقا . ان شا الله که این گونه باشد.
برای جناب دریابکی آرزوی موفقیت میکنیم .

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۳۰ آبان ۱۳۹۳

احسنت به آقای طیوری.
ولی کاش یه مدیر از این شهر انتخاب میشد… کاش سیاسی و بازی و باند بازی تو این مملکت یه روزی تموم بشه

پاسخ

نیلوفری از شهر باران

۳۰ آبان ۱۳۹۳

برای اقای طیوری ارزوی موفقیت دارم و امیدواریم اقای دریا بکی بیشتر به فکر معلمان زحمتکش که هیچ ادعایی ندارن باشند خداییش سخته اما شیرین ….

پاسخ

علیرضا اسدی

۳۰ آبان ۱۳۹۳

دوران خوبی را در چند سال اخیر شاهد بودیم امیدوارم با حضور مدیریت جدیدآ. پ این روند تقویت شود

پاسخ

دوست پاسخ در تاريخ آذر ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۵۰:

آقای اسدی مطمئنی ،فکر نکنم حرف دلت باشه حداقل ما که می دونیم اداره چه خبره !!!!! با آرزوی موفقیت برای آقای دریا بکی امیدوارم ایشون از پارتی بازی بدور باشن وبه هر کس باتوجه به کارآیی و تخصص خودش پست بده نه با ….

علیرضا اسدی

۳۰ آبان ۱۳۹۳

در پاسخ به (دوست): بنده حقیر با کسی شیله پیله ای ندارم بنده در چند سال اخیر چه دوران آقای بشارتی و چه دورا ن جناب طیوری روند رو به رشدی را در ساختار اداری و تسهیل این روند دیدم مشکلی که امسال بخصوص رخ داد در مورد کمبود نیروی آموزشی ، مقصرش را رئیس اداره نمی دانم وزارتخانه باید به روند استخدام مربیان پیش دبستانی سرعت می بخشید که اینکار را نکرد . افراد زیادی هم بازنشسته شدند تحقیق کردم دیدم در رشت نیروی مازاد دارند به یکی از دوستان گفتم چرا از آنجا معلم نمی آورند ؟ گفت دلت خوشه ها همه می خواهند از انزلی برند مرکز استان زندگی و کار کنند اونوقت نیروی اونجا میاد اینجا کار کنه؟ این درد است دوست عزیز چرا اینقدر امکانات در این شهر نباشد که قصد مهاجرت کنیم؟

پاسخ

دوست پاسخ در تاريخ آذر ۳ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۲۴:

آقای محترم روند روبه رشد از نظر شما چیه بگید ما هم بدونیم !!! اگه اینقدر رو به رشدیم و خودمون خبر نداریم چرا همه می خواهند از اداره بیان بیرون !!! البته بحث رو می بندم چون اینجا جای باز کردن این حرفها نیست هرکی در آموزش و پرورش باشه میدونه اینجا چه خبره نیاز به گول زدن خودمون نیست فقط میتونم بگم متأسفم برای خودمون و بچه هامون.

علیرضا اسدی

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ آذر ۴ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۰۹:

حق با شماست این سایت مکان مناسبی برای این سخنان نیست مایلم از طرق زیربا شما دوستانه صحبت کنم
anzali1355@gmail.com
hamejorajil.persianblog.ir