22

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، در مرکز محله زمین طیاره بندرانزلی مشکلاتی وجود دارد و یکی از اهالی این منطقه که از همراهان همیشگی این پایگاه اینترنتی بوده است گزارشی را برایمان ارسال نموده که در ادامه مطالعه خواهید نمود.

در مرکز محله زمین طیاره یک چهار راه وجود دارد که در سمت شرقِ این چهار راه کوچه ۲۰متری شهید کلاهدوز در سمت غرب، کوچه دهم در سمت شمال، خیابان کارگر و در سمت جنوب، خیابان عبادت قرار دارد.
کوچه ی ۲۰متری شهید کلاهدوز دارای۸باب مغازه و ۸۵ قطعه ی مسکونی است که حداقل ۲۵ تای آنها آپارتمان است که در نتیجه جمعیت زیادی در آن ساکن می باشند.
جنب چهارراه مذکور مسجد محمد رسول ا… و پارک رضوان قرار دارد، جنب خیابان کارگر، مدرسه ابتدائی شهید کلاهدوز قرار دارد و در دو طرف خیابانهای عبادت و کارگر ۱۹ کوچه قرار دارد که مستقیما به این ۲خیابان منتهی می شود.

در طول شبانه روز ترددهای بسیار زیادی در خیابانهای عبادت ، کارگر و شهید کلاهدوز انجام می شود و تردد مسافرانِ پرتعدادِ اماکنِ اجاره ای و درون شهری را هم باید به آن اظافه کرد.

اکثر راکبان موتور سیکلت و خودرو به علت عریض بودن خیابانهای مذکور(بجز کوچه دهم) با سرعت زیاد در آنها تردد می کنند و این در حالیست که
هیچکدام از کوچه های منتهی به چهار راه دارای سرعتگیر نیستند و کوچه شهید کلاهدوز را به علت عرض ۲۰متری، جمعیت زیاد و تردد بالا آنرا خیابان کلاهدوز می خوانند که این خیابان فاقد تابلوهای هشدار دهنده و سرعت گیر است. البته تنها در دو نقطه ی اصلیِ محل سرعتگیر قرار گرفته است.

صبح سه شنبه بین ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ دراواسط خیابان شهید کلاهدوز تصادفی بین راکب موتور سیکلت و خودروی پراید اتفاق افتاد
راکب موتور سیکیلت به کما رفته و وضعیت بسیار نامناسبی دارد.
از زمان افتتاح بلوار عبادت وخیابان کارگر(حدودا یکسال و نیم پیش) بارها شاهد تصادفات- علی الخصوص در حوالی چهارراه مرکزی محل- بودیم که خوشبختانه صدمه ی شدید جانی درپی نداشت.
اما اینبار مجروح حادثه در کماست و خانواده اش چشم انتظار دعای مردم انسان دوست انزلی هستند.

متأسفانه به علت حادثه خیز بودن مناطق ذکر شده احتمال تکرار این حادثه بسیار بالاست مخصوصا برای اطفال و کهنسالان لذا از مسئولین ذیربط بخواهید تا به این مشکل و دیگر مشکلات محل رسیدگی کنند.
متشکرم – آبای بندر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

MAJID

۲۳ آبان ۱۳۹۳

:yes:

پاسخ

علی بردبار

۲۳ آبان ۱۳۹۳

سلام باشکر چون بنده ساکن خیابان کلاهدوز میباشم ضمن تایید مطالب مندرج لازم است اضافه کنم به علت نداشتن سرعت گیر چندین مورد تصادف به علت تاریکی خیابان متاسفانه راننده متخلف متواری گردید’ در ضمن عدم درپوش فاضلآب درست سر چهار راه برای دانش آموزان مدرسه ابتدایی مجاور و نیزوسایل نقلیه خصوصا رابکان موتور بسیار خطرناک میباشد و تاریکی وسط خیابان شهید کلاهدوز موجب سرقت از آپارتمان ها و ماشین های پارک شده در خیابان گردیده امیدواریم مسولین جلوی اتفاقات ناگوار را بخصوص برای دانش آموزان ۲ مدرسه که از این خیابان تردد می کنند بگیرند

پاسخ

آبای بندر پاسخ در تاريخ آبان ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۴۲:

زمین طیاره مشکلات بسیار زیادی داره
بخاطر اتفاق دلخراش اخیر خواستم با طرح این موضوع توجه مسئولین رو به حادثه مذکور و دیگر مشکلات محل سوق بدم
بابت تکمیل عرایضم از شما ممنونم

البته من بطور فهرست وار موضوع رو مطرح کردم و نمیدونستم که همون متن بر روی سایت قرار میگیره
بابت نقایصش از همه عذز میخوام
دوستان عزیز از شما میخوام مثل آقای علی بردبار گفته های بنده رو تکمیل کنید تااز طریق انزلی کلاب صدامون به گوش مسئولین برسه
خدارو چه دیدید، شاید رسیدگی کردند

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۲۵:

آبای بندر عزیز ممنون از توجه تون به مشکلات پیرامون شهر. اگر همه ما نسبت به اطرافمون و شهرمون بی تفاوت باشیم مطمنا هیچ تغییری حاصل نمیشه. ممنون برای مقاله خوبتون انشاا… که مسولین توجه ویژه ای داشته باشن.

Shahin

۲۳ آبان ۱۳۹۳

:yes: :yes: :yes:

پاسخ

آبای بندر پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۰۶:۰۶:

ممنون شاهین جان