3

معتقدیم یکی از راههای حفظ و صیانت از محیط زیست و نظافت شهری، به افزایش سطح فرهنگ شهروندان و میهمانان و گردشگران بستگی دارد، که نیازمند فعالیت گسترده تر دستگاههای مربوطه شهرستان و استانی بوده و از اهمیت بسزایی نیز برخوردار است.

در این راستا قصد داریم شرایط و امکاناتی را برای قایق های موتوری که گردشگران را برای بازدید از مرداب راهی میکنند فراهم سازیم. در این طرح علاوه بر تهیه چند بروشور تبلیغاتی و آموزشی در خصوص اهمیت و جایگاه تالاب بین المللی انزلی و نقش آن در اکوسیستم منطقه و لزوم رعایت نظافت و حفاظت از آن در اختیار میهمانان قرار خواهد گرفت، بدین طریق در حین بازدید و تفریح، اطلاعاتی را در خصوص تالاب انزلی نیز بدست خواهند آورند.

ضمن آنکه قصد داریم کیسه های زباله ای را در اختیار گیت های قایق موتوری قرار دهیم تا انشاا… با در اختیار گذاشتن این کیسه ها در اختیار مسافرین و گردشگران و بازدید کنندگان از آنها درخواست شود تا حتی المقدور از ایجاد آلودگی بیشتر تالاب جلوگیری به عمل آید.

از شما همراهان همیشگی انزلی کلاب نیز خواهشمندیم، پیشنهاد های خود را جهت هر چه بهتر شدن این طرح و مواردی از این دست با ما در میان بگذارید. با تشکر

انزلی کلاب: تریبون همه اهالی بندر انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۱۶ اسفند ۱۳۹۱

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

پاسخ

guilak

گیلک

۱۶ اسفند ۱۳۹۱

ایده جالبی است . فکر میکنم بهتر است مسئولیتی هم برای دوستانی که به کار حمل مسافر به تالاب اشتغال دارند داده شود تا خودشان بیشتر پیگیری و نظارت کنند.و عملکرد قایقرانان هم نظارت شود و تعاونیهای قایقرانی هم مساعدت کنند و حتما دریغ نخواهند کرد.چون انها هستند که بیشترین منفعت را چه از جنبه تماشای مناظر و چه از نظر کسب درامد از تالاب می برند.اگر دیر بجنبند باید نیلوفرهای مصنوعی ساخت کشور چین را در تالاب بکارند و مسافران را به تماشای انها ببرند.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۵۹:

به زودی فیلمی از تالاب هم در سایت ارائه خواهیم کرد که دو روی تالاب را به نمایش میگذرد، زیبایی های وصف نشدنی و زشتی ها و آلودگی ها و بلایی که با دست خودمان سر تالاب می آوریم.

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۱ ۱۷:۲۹:

بسیار عالی ، پیشاپیش تشکر میکنم

guilak

گیلک

۱۶ اسفند ۱۳۹۱

شاهین عزیز موفقیت شما و همراهانتان را ارزومندیم.

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۱۶ اسفند ۱۳۹۱

:worship:
خیلی طرح خوب و به جایی هست.. امیدوارم حداقل مردم به فکر باشن

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۶ اسفند ۱۳۹۱

پیشنهاد خوبیه

پاسخ

علی

۱۶ اسفند ۱۳۹۱

پیشنهاد میکنم هر شخسی که با خود زبالهای از تالاب جمع کند و تحویل دهد میلغی پول به وی عودت داده شود.

پاسخ