1

با حضور مهندس مسرور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ، معاونان و مدیران این سازمان و مدیران اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان واعضای شوراهای اسلامی روستاها و انجمن اولیا  مدارس منطقه و همزمان با روز اول مهر و آیین بازگشایی مدارس از طرح پوشش هماهنگ و همرنگ دانش آموزان منطقه آزاد انزلی در یکی از مدارس منطقه رونمایی شد .

این طرح در راستای کمک به تجهیز و تکمیل امکانات آموزشی و کمک آموزشی مدارس محدوده این  منطقه اجرا و از آغاز فصل تابستان مراحل مختلف اجرای آن طی شده است .

در این طرح ۲۰۰۰ دست لباس شامل روپوش و شلوار برای دانش آموزان بیش از ۲۳ مدرسه در مقاطع مختلف و در دو گرایش دخترانه و پسرانه در ۱۰ اندازه دوخته و ارائه شده است.

مراسم رونمایی با نواختن «زنگ مهر» از سوی مهندس مسرور رییس هیات مدیره و  مدیرعامل این سازمان در مدرسه ابتدایی و راهنمایی «آزاده» طالب آباد برگزار و دانش آموزان مدرسه برنامه‌های هنری نمایشی ویژه ای را برای مهمانان اجرا کردند.

قرائت پیام مشترک مهندس ترکان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و دکتر علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش ، اهدای بسته های فرهنگی به دانش آموزان و سخنرانی  سید ضیاء الدین شفیعی معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری  سازمان منطقه آزاد انزلی و طیوری رییس آموزش و پرورش شهرستان بندر انزلی از دیگر بخشهای این مراسم بود.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پایان با تشکر از مدیران، معلمان و کارکنان آموزش وپرورش منطقه  و برگزارکنندگان مراسم توسعه و تجهیز مدارس محدوده منطقه را از استراتژیهای اصلی تحول این سازمان در حوزه آموزش و پرورش اعلام کرد و افزود: مشارکت در بهسازی و زیبا سازی محیط وفضاهای مدارس و همکاری در تجهیز وسایل و امکانات کمک آموزشی و هوشمندسازی این مدارس از الویت های سازمان منطقه آزاد انزلی است .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

fanoos624

حسین

۱ مهر ۱۳۹۳

فقط حرف می زنن خجالت بکشید اون دنیا باید جوابگوی دانش آموزانی باشید که آب آلوده مدرسه رو دارن می خورن و مدیر مدرسه و مدیرمنطقه آزاد و بقیه مسئولین هم هیچ کاری براشون انجام نمیدن و براشون بی اهمیته فقط یاد گرفتن شو اجرا کنن آیا روپوش دانش آموزان واجب تره یا آب آشامیدنی سالم مدرسه ای که چندین ساله سرویس بهداشتی اون کانکس های پیش ساخته است و بچه ها برای این که می ترسن وارد سرویس های بهداشتی بشن یا اون قدر خودشون رو نگه می دارن تا به خونه برسن یا دو نفری برای دستشویی از کلاس خارج میشن پخش روپوش مدرسه چیزی جز یک شوی تبلیغاتی برای پر آوازه کردن نام منطقه آزاده واقعا خنده داره در مدرسه تحت پوشش این منطقه من برای کتابخانه کلاسی باید برم از این و اون یه قفسه بگیرم میز و صندلی کلاس اونقدر کهنه و زوار در رفته است که با مشارکت اولیاء دانش آموزان سر هم بندی شد تا بچه ها روش درس بخونن سه تا مدرسه این منطقه تا سال گدشته فقط یک ویدئو پرژکتور داشته که تازه اون هم از اول سال خراب بوده و با همت مدیر مجتمع یه سال طول کشید تا درست بشه اونوقت صحبت کردن از تجهیزات و اهداء روپوش به دانش آموزان مسخره نیست

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مهر ۱ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۵:

چه کنیم که همه چیز رنگ ریا و نمایش بخود گرفته برادر عزیز!!! کار این حضرات هم تنها مشتی از خروار است.خداوند ما را به راه راست هدایت فرماید.

MAJID پاسخ در تاريخ مهر ۲ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۵:

شو رو خوب اومدی.
موافقم برادر.خصوصا اینکه شما داری از نزدیک این مشکلات رو لمس میکنی بیشتر برامون توضیح بده.