sayad-fa@al

با توجه به مشکلاتی که باشگاه ملوان بندرانزلی با آنها دست و پنجه نرم می کند نقی صیاد فعال که از پیشکسوتان این باشگاه به شمار می رود مدعی شده است تا این تیم را با کمک  دیگر پیشکسوتان ملوان در اختیار خواهد گرفت، وقتی این ادعا برای اولین بار در رادیو انزلی مطرح شد سوالات زیادی در ذهن فوتبالدوستان نقش بست، از اینرو سراغ نقی صیاد فعال رفتیم تا با او در اینباره گفتگو کنیم، در ادامه مصاحبه انزلی کلاب با این پیشکسوت ملوان را مطالعه خواهید نمود.

انزلی کلاب: آقای صیاد فعال با چه انگیزه ای می خواهید سهام باشگاه ملوان را در اختیار بگیرید؟

باشگاه ملوان به من و امثال من اعتبار داده است و ما به باشگاه ملوان بدهکار هستیم، دیگر زمان آن رسیده است که پیشکسوتان ملوان بدهی خود به این باشگاه را پرداخت کنند و اکنون که این باشگاه به آنها نیاز دارد تمام توان خود را در اختیار باشگاه بگذارند، من نیز به عنوان یک بدهکار پیش قدم شده ام و از مردم انزلی نیز می خواهم به این تیم ریشه دار کمک کنند.

انزلی کلاب: چگونه قرار است ملوان را اداره کنید؟

ما یک برنامه بلند مدت و یک برنامه کوتاه مدت برای باشگاه ملوان در نظر داریم، در برنامه بلند مدت پنجاه و یک درصد از سهام باشگاه ملوان را در قالب پانصد هزار سهم پنجاه هزار تومانی به مردم واگذار می کنیم و مردم می توانند برای باشگاه تصمیم بگیرند، و باقیمانده سهام را نیز نیروی دریایی، کانون پیشکسوتان، منطقه آزاد و… در اختیار خواهند گرفت، با این برنامه و پولی که از فروش سهام به حساب باشگاه واریز می شود می توان با طرح های اقتصادی که بنده بعدا به آنها اشاره خواهم کرد سالانه چیزی حدود هفت میلیارد تومان برای ملوان درآمد زایی کرد که با توجه به درآمد های دیگر می توان ملوان را یک باشگاه خودکفا و مدعی دانست و با این حساب می توانیم در یک پروسه پنج ساله با مهیا کردن زیر ساختها شرایط حضور ملوان در لیگ قهرمانان آسیا را فراهم کنیم.

انزلی کلاب: فکر نمی کنید این طرح کمی رویایی است؟

بنده در این زمینه تخصص دارم و حدود ۲۳ سال رییس بانک ملی بوده ام و اکنون نیز مدیر عامل شرکت یگانه امواج خروشان در بندرعباس هستم و از روی احساسات حرف نمی زنم، خاک انزلی طلاست اما مردم انزلی نمی دانند روی چه ثروتی نشسته اند، پتانسیلهای اقتصادی انزلی فوق العاده است و چرا این ثروت برای ملوان و شهر انزلی هزینه نشود؟

انزلی کلاب: پس پول چه می شود؟ با دست خالی که نمی توانید تیم اداره کنید؟

همانطور که گفتم این برنامه بلند مدت ماست و در برنامه های کوتاه مدت خود یقینا هزینه ها را به عهده خواهیم گرفت و تیم را اداره خواهیم کرد، من نیامده ام که قهرمان بازی در بیاورم، من قهرمان نیستم، بنده در جوانی در تالاب انزلی صیادی میکردم و صبح ها بعد از فروش ماهی به مدرسه می رفتم و بعد از کلاس همانجا می خوابیدم و بعد هم راهی زمین فوتبال می شدم، من وقتی از انزلی رفتم با یک کوله که لوازم شخصی ام در آن بود رفتم و اکنون که برگشته ام خداوند به من ثروت و اعتباری داده است که بتوانم این کار را انجام دهم، اما مشکل این تیم پول نیست اگر مشکل این تیم با پول حل می شد با پولهای منطقه آزاد و آقای هدایتی حل شده بود، من اگر می گویم مشکل مالی این تیم را حل می کنم برای برنامه کوتاه مدت می گویم و نمی خواهم مردم فکر کنند من عابر بانک هستم، این تیم در آینده باید روی پای خودش بایستد.

انزلی کلاب: یعنی نگران مشکلات مالی نباشیم؟

در صورتی که مسئولین و پیشکسوتان همراهی کنند بنده نیز مشکلات مالی را حل خواهم کرد و جای هیچ نگرانی نیست.

انزلی کلاب: مردم انزلی در رابطه با باشگاه ملوان  وعده های قشنگی همچون کمپ اختصاصی و مسقف کردن ورزشگاه شنیده اند که آنها را از وعده های  تو خالی دلسرد کرده است، آیا می توان روی وعده های شما حساب کرد؟

همانطور که گفتم من قهرمان نیستم و اگر دقت کنید حرفی از خرج کردن و ریخت و پاش نزده ام، من می گویم انزلی این پتانسیل را دارد که این کارها را در آن انجام دهیم و بنده در این مورد هیچ شکی ندارم و اگر نتوانستم این کارها را انجام دهم از حساب شخصی خودم تمام خسارتها را پرداخت خواهم کرد.

انزلی کلاب: آیا شما برای خودتان نفرات خاصی را مشخص کرده اید که به باشگاه بیاورید؟

من اهل باند بازی نیستم و از همینجا از همه پیشکسوتان دعوت می کنم به کانون پیشکسوتان بپیوندند، من به کمک همه پیشکسوتان نیاز دارم و آنها باید همراه شوند، درب باشگاه به روی همه آنها باز خواهد بود.

انزلی کلاب: با توجه به اینکه انزلیچی هستید باید منتظر بومی شدن تیم باشیم؟

نباید انتظار داشته باشید که بلافاصله بعد از ورود من تیم بومی شود، بازیکنان غیر بومی که در تیم هستند و پیراهن این تیم را می پوشند برای من قابل احترام هستند و برای بومی کردن این تیم به زمان نیاز داریم، البته اگر قرار باشد تا نیم فصل این تیم را در اختیار بگیریم می توانیم با چند بازیکن انزلیچی وارد مذاکره شویم و اگر امکانش بود برای بازگشت سعید سالارزاده نیز تلاش خواهیم کرد.

انزلی کلاب: شما از تیمهای پایه ملوان به فوتبال ایران معرفی شده اید آیا برای تیمهای پایه برنامه ای دارید؟

بهترین بازیکن حال و حاضر ایران آقای سید جلال حسینی محصول تیمهای پایه ملوان است، مگر می شود برای این تیمها برنامه نداشت؟ شما شک نکنید این تیمها بهتر از همیشه مورد توجه قرار خواهند گرفت، برای این کار حتما یک کارگروه ویژه و متخصص در نظر خواهیم گرفت.

ملوان  بازیکنانی مثل سیروس قایقران، غفور جهانی و بزرگان دیگری را به فوتبال ایران معرفی کرده است و فوتبال خیز بودن شهر انزلی به همه ایران ثابت شده است پس چرا نباید از این پتانسیل استفاده کنیم؟

انزلی کلاب: با هواداران فوتبال زده ملوان چه می کنید؟

راستش را بخواهید وقتی دیدم برای بازی ملوان و فولاد حدود هزار نفر به ورزشگاه آمده اند خیلی ناراحت شدم، از هواداران ملوان می خواهم با این تیم آشتی کنند، شرایط این تیم خیلی وخیم است و امیدوارم در چهار بازی پایانی نیم فصل با حمایت هواداران از منطقه خطر فاصله بگیرد، مهمترین سرمایه ملوان همین هواداران هستند و از آنها می خواهم چه اکنون که ما نیستیم و چه زمانی که ما به باشگاه ورود می کنیم پشتیبان این تیم باشند.

انزلی کلاب: صحبت پایانی شما با مردم انزلی…

از مردم انزلی تقاضا دارم برای حفظ ملوان با هم متحد شوند و با سفید پوش کردن سکوهای ورزشگاه باز هم تن حریفان را به لرزه در بیاورند، در زمان قدیم بازیکنان حریف شب قبل از بازی در ورزشگاه انزلی خواب آرام نداشتند و بازی در مقابل هوادران ملوان برای آنها کابوس بود، بعضی ها می گویند هواداران جدید ملوان کم تعصب شده اند اما من به هیچ عنوان این موضوع را قبول ندارم، مگر ما به هوادار ملوان چه چیزی داده ایم که از او تقاضای تشویق و هیجان داریم؟ هوادار قدیمی ملوان بالای سر کاپیتان خود جامها دیده بود، اما این هوادار چه چیزی از این فوتبال دیده است؟

من کار سختی را شروع کرده ام و اگر مردم و پیشکسوتان پشت من نباشند با پشت خالی به هیچ جا نخواهم رسید، پس از مردم می خواهم برای نجات ملوان همه با هم کمک کنند تا باز هم شاهد پرواز قوی سپیدمان بر آسمان تالاب زیبایمان باشیم و کمک کنیم هوادار نسل جدید لحظه بالا بردن جام توسط کاپیتانش را ببیند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid-sh

۱۳ مهر ۱۳۹۲

چرا مسئولین شهری سنگ جلو پای این آقا میندازن
اونم کسی که اصل انزلیچیه.یه کوچه تو قلم گوده دیدم که به اسم شهید صیاد فعال.فک کنم ایشون هم بچه همونجا باشه
دست خوش آبای

پاسخ

3eyed Ali پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸:

درسته مجید جان ایشون بچه جزیره بهشتی همون قلم گوده خودمونه

majid-sh پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰:

حال کردی سید درست گفتم.این سری که اومده بودم انزلی رفته بودم تو فاز اکتشاف قلم گوده .یه چند تا سفره خونه باحال هم پیدا کردم از جمله رستوران عمواسماییل و سفره خونه خدایار .اتفاقی چشمم هم به کوچه شهید صیاد فعال افتاد.

پسر قلمگوده

۱۳ مهر ۱۳۹۲

بچه محلا قوربان بشم
آقا نقی دمت گرم

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۳ مهر ۱۳۹۲

امیدوارم مردم و مسئولین حمایت کنن نه کاره دیگه!

پاسخ

ali

۱۳ مهر ۱۳۹۲

باید همه دست به دست هم بدن تا تیم رو از این وضعیت خارج کنیم…از مسئولین انزلی خواهش میکنیم یکم به فکر این مردم باشند

پاسخ

AmirDarya

۱۳ مهر ۱۳۹۲

با درود
باز هم ملوان می خواد امتحان سختی را پشت سر بزاره که امیدواریم به سلامت از آن رد بشه و به ملوانی با صلابت و روبه رشد تبدیل بشه.
شخصا منفی گرا نیستم ، اما منطق گرا هستم.باید همیشه امیدوار بود و کمک کرد،حتی با سکوت.
در شرایط ورود آقای هدایتی هر حرفی مخالفت بحساب می آمد اما آن زمان خیلی ها نگران بودند، و با محاسبه ای ساده به دوستان اعلام کردم تا متوجه این موضوع باشند که یک فرد اقتصادی باید چه دلیلی و توجیهی داشته باشد که بخواهد ملوان را بخرد و بعدش هم …!!؟؟
بگذریم ، حال این نگرانی باز هم وجود دارد.
اما ، شرایطش هم متفاوت است. موضوع بودن یا نبودن است.
۱- شخصی می خواهد سهام ملوان را بخرد که خود بومی این شهر و باشگاه بوده است.و انگیزه برای کمک به ملوان توجیح پذیر می تواند باشد. (اما با چه پشتوانه ای؟ خود یک سوال است.)
اما باید ایشان بدانند که مسائل درون شهری را باید درست مدیریت کنند و بتوانند یک وفاق بومی بوجود بیاورند (پیشکسوتان ،مسئولین،هواداران و…)و صرفا مسائل اقتصادی را با دو دو تا چهار تا کردن روی کاغذ نبینند.
ایشان باید با خیلی از موارد بجنگند تا بتواند آن ملوان با قدرت و پایدار را بسازند.
قطعا و حتما ما هواداران هم با دانستن اصولی بودن مسیر موفقیت باشگاه ، همه جوره حمایت خواهیم کرد.
ایشان باید با فساد بزرگ فوتبال ایران از سطوح بالا تا سطوح پائین درگیر شوند. باید با ناخواسته های بوجود آمده (تبانی،داوری،دلالان،مسئولین و …)برای تضمین موفقیت نام ملوان ، تمام عیار و سنجیده بجنگند. چون حق گرفتنی است. اگر فوتبال ایران پاک بود این موضوع زمان تفکرات را نمی گرفت و می توانست به بهبود کیفیت اندیشید.
و مسائل بسیاری که می تواند سد راه مسیر ایشان باشد.
۲- با یکی از آرمانی ترین حالت برنامه اعلام شده می خواهند بیایند(فروش ۵۱ درصد سهام باشگاه به هواداران)، اما چگونگی آن بسیار بسیارمهم است. باید شفافیت این موضوع برای همگان مشخص شود.
البته شرایط واگذاری به شکل رسمی و از طریق قانونی بسیار عالی و مطمئن است ،اما با مطرح کردن واگذاری ، آن هم با سهمی ۵۰هزار تومان و ۵۰۰هزار سهم در کل ، آیا کارشناسان بورس چنین رقمی را تایید می نمایند؟ چه مقدار کار کارشناسی برای سهم بندی و ایجاد آن انجام شده است؟
یا اساسا” باشگاه ملوان شرایط واگذاری و ورود به بورس ایران را دارد؟ اگر بتوان این کار را انجام داد یکی از بزرگترین مشکلات ملوان حل خواهد شد.
با چه شرایطی می خواهند سهام باشگاه را به صورت قانونی واگذار کنند؟ با چه شرایطی فیزیکی می توان برای آن سود درنظر گرفت؟
آیا باشگاه ملوان ملک ، دارایی ، تاسیسات ثابت و … برای خود دارد ، تا بتوان باشگاه را ارزش گذاری کرد که چه قدر می ارزد؟
اگه قرار باشد مثل زمان آقای هدایتی محاسبه شود(رانت)هیچ فایده ای ندارد و مستند سازی صورت می گیرد.
آیا باشگاه ملوان مشکلی برای حرفه ای شدن در فدراسیون آسیا نخواهد داشت؟
اگر این فرآیند (که با مشکلات فراوان و رایزنی ها ی بسیار برای ورود دو تیم پایتخت به بورس ایران در حال انجام است) روند قانونی خود را به شکل صحیح بگذراند.
به شخصه برای سرمایه گذاری (در واقع کمک به باشگاه با نفع دو سویه) دریغ نمی کنم.
در نظر بگیرید که یک باشگاه (در یک سیتم اصولی)سهام خود را به هواداران عرضه می کند. هوادار با خرید آن یک برگه سهام رسمی و قانونی دریافت می کند (قابل خرید و فورش) و خود خوشحال از اینکه سهام باشگاه محبوب خود را خریداری کرده و به آن کمک نموده است . از طرفی باشگاه با مدیریت صحیح خود سعی در ارائه کیفیت بهتر وموفقیت باشگاه دارد واین امر به بالا رفتن ارزش سهام آن باشگاه کمک می کند. البته بالا رفتن سهام به المانهای دیگری هم بستگی دارد مثلا: دارایی ها (استادیوم ، زمین تمرین ، آکادمی فوتبال و … )
از این طریق باشگاه هم با شرایط خوبی که بوجود آورده است ، سود مناسبی به هوادار خود تقدیم میکند.
هوادار با خرید این سهام احساس می کند که سهمی واقعی و قانونی در این باشگاه دارد و در قبال آن نیز مسئول تر خواهد بود. برای حمایت از تیم محبوبش و کمک روحی روانی حتما به استادیوم می آید و بلیط ، پکیچ های تبلیغاتی باشگاه و… خریداری می کند و در یک کلام حمایت همه جانبه خود را نشان می دهد زیرا سهمی از باشگاه مال خود است . البته با وجود یک تیم مدیریتی کارا ، می توان آینده خوبی برای باشگاه و خود در نظر بگیرد. و بلعکس.
یک توضیح آنکه ، یک بنگاه اقتصادی مانند باشگاه ورزشی می بایست برای ورود به بورس ایران ابتدا کار کارشناسی برای ارزش گذاری انجام شود و قدر السهم آن مشخص و به ازاء دارایی هایش مقدار ریالی هر سهم مشخص می گردد.
البته می بایست قبل از ورود ، سه سال متوالی تراز مالی آن مثبت باشد .
سپس قبل از ورود به بورس اصلی (بین یک تا سه سال) می بایست به فرابورس برود که آنهم بستگی به توانایی و اینکه آیا این بنگاه اقتصادی در روند اقتصادی خود موفق هست یا خیر؟ البته به همین سادگی که گفته شد نیست.
۳- ایشان می بایست موضوع اساسی و کاربردی ایجاد کانون رسمی و قانونی پیشکسوتان و هواداران را تشکیل دهند(البته اگر اجازه بدهند زیرا اتفاقات فینال جام حذفی۱۳۹۰مزید بر علت شد). تا زمانی که کانون واقعی و فعال وجود نداشته باشد ، ایجاد وفاق و هم دلی کمرنگ تر اتفاق می افتد. قطعا” همدلی از هم زبانی بهتر است.
می بایست پیشکسوتان و یا هواداران فعال (نه بخاطر معروف شدن در کنار ملوان) دیده شوند و مشکلات و مسائل باشگاه را لمس کنند. و کمک حال باشگاه خود باشند. هر چقدر شفافیت بین باشگاه و هوادار وجود داشته باشد .درک متقابل نیز بوجود می آید.
۴- ایشان بطور شفا ف و با جزئیات ، طرح های کوتاه مدت و بلند مدت خود را توضیح دهند ، تا ما هواداران از این طرح ها اطمینان پیدا کنیم.
از ایشان می خواهیم تا هر شخصی که طرحی (درآمد زایی ، کیفیت بالاو…) داشته باشد. با دل و جان پذیرای آن باشد تا بتوان از جمیع نظرات و طرح ها به یک پروژه واحد و قابل اجرا تر برسیم.
البته اگر پیگیرآن باشند که بتوانند ، شهرداری انزلی را متقاعد کنند تا خود پروژه ساخت استادیوم و یا کمپ کامل در دستور کار خود قرار دهد و بعد از بهربرداری ، آن را ۱۰ یا ۱۵ ساله اجاره به شرط تملیک نماید(مانند ترکیه).
و یا متقاعد کردن دولت و وزارت صنایع جهت حمایت مالی چند ساله صاحبان صنایع و شرکت های خدماتی استان گیلان و دیگر استانها. شرایطی برای فعالان اقتصادی فراهم شود تا آنها از معافیت مالیاتی برخوردار شوند و بتوانند با شرایط مطلوب و به صرفه اقدام به حمایت نمایند.
برای مثال ۵ شرکت فعال انتخاب می شوند تا توان آنها برای حمایت مطلوب باشند و قدرالسهم معافیت مالیاتی نه به ضرر دولت باشد و نه فشاری به شرکتها بیاید و نیز جمع این مبالغ از ۵ شرکت قابل توجه خواهد بود. (مانند ژاپن)
البته همه این صحبتها بستگی به ثبات مدیریتی و برنامه هایش دارد که بتواند اعتماد و اعتبار در جامعه مخصوصا بنگاه های اقتصادی بوجود بیاورد.
اما در حال حاضر شرایط بحرانی باشگاه ملوان فعلا اجازه فکر کردن به رشد و توسعه نمی دهد و باید با یک شک و یک برنامه کوتاه مدت تاثیر گذار بحران را پشت سر گذاشت .
امیدواریم بهترین تصمیمات برای ملوان گرفته شود.
به امید ملوانی پایدار و موفق
ایران ملوان
۱۳-۰۷-۱۳۹۲

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۵۶:

سلام داش امیر گل خوش اومدی، بله مطمئنا الان نگاه هواداران ملوان هم برای ورود مالک جدید چشم بسته و کورکورانه نخواهد بود و تعهدات محکمی باید فراهم گردد که مثمر ثمر نیز واقع شود.

سعید

۱۳ مهر ۱۳۹۲

بابا جون عزیز دل این آدرس سایت رو بخونین ببینید این بابا تو اداره تیم سی میلیون هزینه ای تو مسابقات جنوب فوتبال ساحلی مونده و تعطیلش کرده میخواد باشگاه ملوان را با ۷ میلیارد هزینه اداره کنه؟
http://khalijefars.isna.ir/default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=۴۰۹۸

روز گذشته در حالی دیدار دو تیم یگانه امواج خروشان هرمزگان و شهدای چلیچه شهرکرد در زمین ساحلی پارک غدیر بندرعباس به مصاف یکدیگر رفتند که نبود امکانات اولیه برای برگزاری یک مسابقه باعث شد تا بازیکنان دو تیم با استفاده از آب شیلنگ رها شده در فضای سبز این مکان گردشگری به استحمام بپردازند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، در حالی که تیم یگانه امواج خروشان نخستین سال حضور خود را در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور به عنوان نماینده استان هرمزگانی که داراری ۹۰۰ کیلومتر نوار ساحلی می باشد، تجربه می کند اما متأسفانه از وجود یک مجموعه یا زمین استاندارد ورزش های ساحلی رنج می برد.

در همین خصوص مدیرعامل باشگاه یگانه امواج خروشان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا با انتقاد از عدم حمایت مسوولان دستگاه ورزش استان و شهرداری بندرعباس در توجه به ایجاد اماکن استاندار ورزش های ساحلی، افزود: با توجه به اینکه استان هرمزگان بهترین شرایط را برای تبدیل شدن به قطب ورزش های ساحلی کشور داراست متأسفانه عدم جدی گرفتن این موضوع باعث شده تا علی رغم داشتن شرایط اقلیمی مناسب،به عنوان یکی از محرومترین استان های ورزش های ساحلی در سطح کشور شناخته شود.

نقی صیادفعال با بیان اینکه به هیچ وجه استفاده از آب شیلنگ رها شده در فضای سبز پارک غدیر بندرعباس جهت استحمام بازیکنان، شایسته ورزش استان نمی باشد، تصریح کرد: آیا نصب یک دوش در سه زمین ساحلی موجود در این مجموعه گردشگری خواسته زیادی است؟آیا مسوولان به خود زحمت داده اند تا قدری به درد و دل هایمان گوش دهند و در جلسه ای به خواسته های ما رسیدگی کنند؟!

وی نبود حمایت و صرف فعل خواستن در استان هرمزگان را از مهمترین عوامل عدم رشد در ورزش های ساحلی دانست و عنوان کرد: ایجاد ساز و کار مناسب در سواحل استان هزینه زیادی را در بر نمی گیرد و بارها اعلام کرده ام در صورت حمایت مسوولان حاضر به ساخت مجموعه استانداردی با هزینه شخصی هستم اما انگار دغدغه بنده به جایی نمی رسد.

مدیرعامل باشگاه یگانه امواج خروشان هرمزگان اضافه کرد: در حال حاضر در بالاترین سطح فوتبال ساحلی کشور قرار داریم اما دریغ از یک خسته نباشید خشک و خالی از جانب مسوولان دستگاه ورزش استان در صورتی که تاحالا حتی نشده طلب یک ریال پول از کسی کنم و دلیل این عدم حمایت را نمی دانم.

صیاد فعال با بیان اینکه قرار است در آذرماه تورنمنت بین المللی ورزش های ساحلی در استان هرمزگان برگزار شود، خاطرنشان کرد: نمی دانم با کدام زیرساخت و امکانات این موضوع مطرح شده است. آیا با شرایط موجود می خواهیم از کشورهای خارجی میزبانی کنیم؟

وی پیشگیری را بهتر از درمان دانست و اذعان کرد: باید به جای آنکه به فکر خارج کردن جوانان از شرایط بحرانی در کمینشان باشیم با ایجاد کردن شرایط و امکانات مناسب آن ها را به سمت ورزش کشانده تا از بروز آسیب به آن ها جلوگیری به عمل آوریم.

مدیرعامل باشگاه یگانه امواج خروشان هرمزگان با انتقاد از جامعه ورزش استان که تمامی فکر و ذکر خود را تنها به تیم های فوتبال آلومینیوم المهدی و شهرداری بندرعباس معطوف کرده است، افزود: در حالی که قرار بود میزبانی مسابقات فوتبال ساحلی کشور در بخش بانوان را در بندرعباس میزبانی کنیم به دلیل ضعف در امکانات، میزبانی را به استان اصفهان واگذار کردیم.

صیادفعال در پایان در خصوص مشکلات تیم یگانه امواج خروشان هرمزگان جهت تمرین در زمین ساحلی غدیر بندرعباس،گفت: در طول هفته گذشته بارها با مشکل زمین تمرین مواجه شدیم زیرا تیم های مختلف در این زمین به تمرین می پردازند و ما نمی توانیم با زور آن ها را مجبور به خارج شدن از زمین کنیم و با مردم درگیر شویم .برای استانی که طول ساحل آن به قدر کل مساحت ساحل کشور است به وجود آمدن اینچنین اتفاقاتی تنها جای تأسف دارد.

به گزارش ایسنا، در حالی که مجموعه ورزشی غدیر بندرعباس داراری سه زمین ساحلی و یک رختکن ویژه بازیکنان بود طی سال های گذشته شهرداری بندرعباس با تغییر کاربری رختکن به سرویس بهداشتی باعث به وجود آمدن مشکلاتی شد که مسوولان مرتبط با این موضوع به جای رفع این مشکل با نصب کانکسی(فاقد امکانات اولیه) با هزینه بالای ۴۰ میلیون ریال(!) در کنار زمین فوتبال ساحلی، دست به اقدام تعجب برانگیزی زدند که باعث اعتراض تیم های میهمان در بندرعباس شده است.

پاسخ

مهرداد

۱۳ مهر ۱۳۹۲

بنده همکار بانکی اقای صیاد هستم . واقعا ایشان سر شار انرزی و خلاقیت هستند .رهنمودهای ایشان راهگشای بانک بوده است .امیدوا رم در خدمت به فوتبال انزلی موفق باشند ما ابا دانیها دوستدار فوتبال انزلی هستیم . افسوس این دو تیم ریشه دار حال خوشی ندارند.

پاسخ

منوچهرجعفري

۱۳ مهر ۱۳۹۲

باسلام واحترام .اظهارات اقای صیاد باتوجه به تعصب ودلسوزی خاصی که نسبت به شهر خودشون خصوصا تیم محبوب وریشه دار ملوان دارند عالی است . ولی واقعا نیاز به حمایت مر دم انزلی و سایر پیشکسوتان داره . حتم دارم آقای صیاد مرد تواناو با غیرتی است انشاله در اموری که اظهار نظر کردند موفق خواهند شد .. در پناه خدا

پاسخ

مجيد على پور

۱۳ مهر ۱۳۹۲

باسلام اگر در بندر قدر آقاى صیاد رو میدانستند برا ورزش هرمزگان که هیچ برا کل کشور خوب بود آقاى صیاد امتحانشو پس داده وآدم بسیار با فکر و توانمندى است

پاسخ

مجيد على پور

۱۳ مهر ۱۳۹۲

ماهمگى اعلام حمایت خود را از آقاى صیاد به صورت صددرصد اعلام میداریم

پاسخ

مهسا

۱۳ مهر ۱۳۹۲

آخه یه سوالی تو ذهنم مونده کسی که گیرم رئیس بانک بوده باشه چه ربطی به ورزش داره؟؟؟؟؟؟؟؟ ممکنه مدیریت خیلی خوبی باشه در بخش بانکی آیا واقعا می تونه در بخش ورزش هم اونجوری باشه

پاسخ