شورای اسلامی شهر انزلی

شورای اسلامی شهر انزلی

جلسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی در محل شورا به ریاست برادر بدیعی فر تشکیل گردید. ابتدا ریاست شورا از حضور اعضاء و میهمانان محترم (آقای موسویان شهردار محترم و مسئولین محترم واحدهای عمران و ساختمانی شهرداری) که پیرو دعوت قبلی در جلسه حضور یافتند تشکر نمود و با ذکر صلوات به ارواح طیبه شهداء و امام راحل (ره) وآ رزوی طول عمر برای رهبر معظم انقلاب شروع جلسه را اعلام نمودند. در ادامه براساس دستور کار جلسه، نامه های رسیده به دبیرخانه شورا به شرح ذیل قرائت گردید.

به مناسبت روز آتش نشانی از آتش نشانان غیور بندرانزلی تجلیل شد
۱- باتوجه به نظریه کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا به اتفاق آراءمقرر گردید تا شهرداری بندرانزلی به مناسبت روز جهانی آتش نشانی نسبت به اهداء کارت هدیه به مبلغ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به هر یک از کارکنان آتش نشانی به تعداد ۴۰نفر از ردیف جشن و پذیرائی بودجه سال۹۱شهرداری طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند.

کمک شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرانزلی به تیم فوتبال بانوان ملوان
۲- با توجه به نظریه کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا به اتفاق آراء موافقت و مقرر گردید تا شهرداری بندرانزلی از ردیف ماده۱۶بودجه سال ۹۱شهرداری نسبت به پرداخت مبلغ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به اداره ورزش و جوانان بندرانزلی جهت کمک به تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند.

نرخ مسیر دانشگاه آزاد برای ناوگان تاکسیرانی مصوب شد
۳- نظر به افتتاح قریب الوقوع ساختمان دانشگاه آزاد و ضرورت جابجائی دانشجویان توسط تاکسی ها نرخ کرایه ۶۰۰۰ریالی از مبداء میدان حضرت امام(ره) به مقصد دانشگاه پیشنهاد گردید . که با اتفاق آراء با پیشنهاد تاکسیرانی مبنی بر نرخ کرایه مسیر میدان امام(ره)به مقصد دانشگاه آزاد به مبلغ۶۰۰۰ریال موافقت و مقرر گردید تا شهرداری بندرانزلی طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند.

المان جدید میدان امام (ره) از طریق مناقصه عمومی اجرا می گردد
۴- شهرداری بندرانزلی در نظردارد نسبت به احداث المان جدید میدان امام(ره) از طریق مناقصه عمومی اقدام و تقاضا گردید ضمن پادار نمودن مبلغ فوق در متمم بودجه سال۹۱مجوز لازم صادر تا انجام مراحل بعدی توسط شهرداری بندرانزلی صورت پذیرد. باتوجه به نظریه کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا و با عنایت به توضیحات ارائه شده توسط شهردار محترم و کارشناسان محترم شهرداری در خصوص عملکرد المان طراحی شده و مناسبت آن با نام امام راحل(ره)و صید و صیادی در شهر بندرانزلی و گزارش ارائه شده در خصوص نحوه برگزاری مناقصه با اکثریت آراء باکلیات طرح موافقت و مقرر گردید تا شهرداری بندرانزلی جهت بررسی و کارشناسی پیرامون طرح مذکور نسبت به فراخوان و دعوت از کارشناسان و مهندسین و صاحب نظران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی در محل شهرداری اقدام نموده و نتیجه کارشناسی را جهت اخذ تصمیم نهائی به شورای اسلامی ارائه نمایند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *