sandali sepid02

با سلام خدمت همراهان همیشگی انزلی کلاب،  با صندلی سپید شماره ۲ در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

با نگاهی به سطح تعامل مسئولین، مردم و ضعف رسانه ای انزلی به سادگی میتوان علل مشکلات در هم تنیده شده انزلی در ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را دریافت.

ما بیکار ننشسته و کلی گشتیم تا یک صندلی سپید فراهم کنیم و مسئولین شهر را بیاوریم و روبروی شما اهالی محترم شهرستان انزلی بنشانیم. یک صندلی سپید چوبی آوردیم که افقی سپید از آینده بندرمان ترسیم کنیم و نشستمان خودمانی باشد، تا انشاا… با همدلی بیشتر بین مردم و مسئولین آینده ای سپید و روشن برای شهر و جوانان کوشا، خلاق، ورزشکار و هنرمند انزلی رقم بزنیم.

مصاحبه کننده کیست؟ خود شما، بله خود شما میتوانید سوالاتتان را از این تریبون مطرح و منتظر پاسخ میهمانان این صندلی سپید باشید. مطمئنا خیلی افراد هستند که آینده این شهر برایشان اهمیت دارد اما مشغله کاری مانع فعالیت و مشارکت آنها در آینده شهرشان میشود. اما حالا میتوانید پس از رسیدن به خانه و کمی رفع خستگی، پس از صرف یک فنجان چای گرم با استفاده از این فضای مجازی یک مصاحبت و میزگردی خودمانی داشته باشید با مسئولین شهرمان و سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول ساخته است را به سادگی از آنها بپرسید و پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید.

تلاش انزلی کلاب از ابتدای فعالیت در مرحله نخست شکستن دیوار بین مسئولین و شهروندان انزلی بوده است. دیواری که گاها خود ساخته توسط مردم است و بعضا توسط مسئولین کشیده میشود که حاصلش از هر طرف پسرفت انزلی است، پس در این گذار اگر میخواهیم شهر بندر انزلی و شهرستان قهرمان انزلی را به جایگاه واقعی اش بازگردانیم باید اصلاحات را از خودمان شروع کنیم و با تعامل و مشارکت بیشتر آینده روشن شهرمان را رقم بزنیم که اصلاح فرد اصلاح جامعه است.

هر چند قصد داشتیم این صندلی سپید را زودتر برگزار کنیم، اما نزدیکی به انتخابات شورای شهر ما را از این اقدام منصرف کرد و منتظر مشخص شدن اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بندر انزلی شدیم.

میهمان اولین صندلی سپید انزلی کلاب، فرماندار محترم شهرستان انزلی بالاترین مقام سیاسی شهرستان بود که با حضور و پاسخگویی به سوالات مطرح شده، الگویی تمام قد و اخلاقی ارائه کردند برای تمام مسئولین انزلی.

پایگاه خبری، تحلیلی انزلی کلاب با افتخار دومین صندلی سپید را برگزار خواهد کرد، همانطور که مستحضر هستید در صندلی سپید سوالات توسط مدیران انزلی کلاب مطرح نخواهد شد و وظیفه مطرح ساختن سوالات به عهده صاحبان اصلی انزلی کلاب یعنی خود شماست.

طی چند روز آینده همه اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی یک به یک و به صورت جداگانه به حضور در صندلی سپید انزلی کلاب دعوت خواهند شد و این نشست با حضور افرادی که این دعوت را بپذیرند برگزار خواهد شد و همانطور که در صندلی سپید شماره یک انزلی کلاب اعلام کرده بودیم کسانی که دعوت ما را نپذیرند نیز به شما عزیزان اعلام خواهند شد.

اینکه کدامیک از اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندر انزلی دعوت انزلی کلاب را برای حضور در صندلی سپید بپذیرند هنوز مشخص نیست  پس برای مطرح ساختن سوالات خود عجله نکنید تا ببینیم کدامیک از اعضای شورای شهر انزلی به عنوان یک نهاد مردمی، حضور در صندلی سپید انزلی کلاب را پذیرا خواهند شد.

پس از پذیرفتن دعوت و رد آن از سوی هر یک اعضا در مقابل اسامی این عزیزان دو نماد : yes به نشان پذیرفتن و نمادnoبه نشان رد دعوت استفاده خواهد شد.  پس با ما در همین مطلب همراه باشید … 

anzaliclub-badii

جناب آقای محمد رضا بدیعی فر

anzaliclub-navari

جناب آقای شهرام نواری 

anzaliclub-sefidrou

جناب آقای علی سفیدروح

anzaliclub-khakpour

سرکار خانم فخرالسادات خاکپور 

anzaliclub-jafari

جناب آقای شعبان جعفری yes

ahmadifard1

جناب آقای امیر احمدی فرد  yes

anzaliclub-nasiri

سرکار خانم مه سیما نصیری سمنانیyes

anzaliclub-mortazavi

جناب آقای ابراهیم مرتضوی 

zanjankhah

جناب آقای بهمن سبزعلی زنجانخواه yes

anzaliclub-aftabi

جناب آقای سعید آفتابی yes

anzaliclub-jalalvandi

جناب آقای داریوش جلالوندی

این مطلب تا مشخص شدن میهمانان صندلی سپید انزلی کلاب در بالاترین مطالب ارسالی سایت قرار خواهد گرفت و با انصراف و یا پذیرش هر یک از اعضا یک ضربدر و یک نشان تایید در کنار تصاویر این عزیزان درج خواهد گردید، تا شما نیز در جریان جزئیات این نشست قرار بگیرید.

امید است صندلی سپید انزلی در شماره ۲ نیز گره گشای برخی از مسائل شهرمان باشد و پل ارتباطی مناسبی بین شما عزیزان و مسئولین ایجاد کند و ماحصل آن رشد رفاه و آسایش و توسعه پایدار شهر انزلی باشد. 

این مطلب تا مشخص شدن میهمانان به روز رسانی خواهد شد

آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۲/۰۴/۱۲

افرادی که تا کنون دعوت انزلی کلاب را پذیرفته اند: ۱٫ جناب آقای امیر احمدی فرد ۲٫ جناب آقای سعید آفتابی ۳٫ سرکار خانم مه سیما نصیری ۴٫ جناب آقای بهمن زنجانخواه ۵٫ جناب آقای شعبان جعفری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

انزلی شهر فراموش شدگان و یتیم ایران زمین

۷ تیر ۱۳۹۲

چرا پدیده زشت خرید و فروش آراء در این شهر روز به روز قوی تر و پدیدآورندگان آن جسورتر می شود؟

چرا مسئولین شهر و اعضاء شورای تأمین شهرستان همچون فرمانداری، دادستانی،اداره اطلاعات ، نیروی انتظامی و سپاه در مدیریت برگزاری انتخابات نمره قبولی دریافت ننمودند؟

چرا اراذل و اوباش تا جایی پیش رفته اند که ضمن تشویش اذهان عمومی و تعرض به شخصیت های سیاسی شهرستان و نامزدهای انتخابات و طرفداران ایشان آزادانه دست به ناامنی و ملتهب نمودن فضای روز برگزاری انتخابات می زنند؟

چرا در روز انتخابات اوباش مارکدار و چهره های شاخص خرید و فروش آراء بجای محدودشدن و مورد مواظبت قرارگرفتن در شهر رها می شوند؟

چرا در مقابل مراکز اخذ رأی در روز انتخابات آنچه که بسیار به چشم می خورد اراذل و دلالان رأی اند تا مأموران و حافظان امنیت جامعه؟

چرا کسی با پدیده زشت خرید و فروش آراء در شهر برخورد نمی نماید؟

چرا؟ چرا؟ چرا؟ …

آیا آنچه که امروز می بینیم همان پوسیدگی بدنه نظام است که رهبری در کردستان هشدار آن را داده بود؟

کجایند حمیدرجبی مقدم ها ، بهرام گل آورها؟

کجایندمردان بی ادعا؟

=====
انزلی کلاب: دوست گرامی سلام، با تشکر از مشارکت شما، سوالاتی از این دست به این صندلی سپید شماره ۲ مربوط نخواهد بود و در آینده برخی از مسئولین تامین امنیت انتخابات را دعوت خواهیم کرد، انشاا… با مطالعه وظایف شورای شهر این صندلی سپید به بررسی مطالبات و مشکلات موجود در شهر بسته به وظایف خطیر شورای شهر بدل شود و مباحثی از این دست نیز توسط برخی نمایندگان از طرق قانونی در حال پیگیری است. با تشکر از شما

پاسخ

Abay

۷ تیر ۱۳۹۲

خیلی خوبه ، با این صندلی سپید کسانی که با جلسات علنی مخالف هستند هم مشخص میشوند. با تشکر از سایت خوب انزلی کلاب :inlove:

پاسخ

امیر حسین

۷ تیر ۱۳۹۲

شورای شهر انزلی از روبرو شدن با مردم میترسه. اینا جلسات علنی رو برگزار کنن روی صندلی نشستنشون پیشکش. تنها تایمی که برای مردم ارزش قایلن ۲۰ روز قبل از انتخاباته.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۸ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰:

ساختار صندلی سپید، ساختاری نیست که مسئولین بترسن مگر اینکه هدفشون خدمت نباشه که از حضور تو صندلی سپید بهراسند، به هر حال ما وظیفه مون رو انجام میدیم، حتی با یک نفر از اعضا نیز صندلی سپید برگزار خواهد شد.

احمد

۷ تیر ۱۳۹۲

جالبه قطعا نتیجه خوبی داره … امیدوارم جوونای تازه وارد شورا این دعوت رو قبول کنن

پاسخ

نوروزی

۷ تیر ۱۳۹۲

خیلی عالیه.
امیدوارم عزیزان شورای شهر که انتخابشون کردیم با ما هم صحبت بشن تا مشکلات شهر رو به اطلاعشون برسونیم.

پاسخ

امیر احمدی فرد

۷ تیر ۱۳۹۲

سلام خدمت همه دوستان
من حاضرم اولین کسی باشم که روی صندلی سپید به سوالات شما همشهریان جواب بدم.و باعث افتخار بنده هستش که بتونم از نظرات شما بهره مند بشم.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰:

سلام جناب احمدی فرد عزیز، از شما انتظاری به جز منش پهلوانی هم نمیرفت. با تشکر از شما انشاا… که شورای شهر چهارم فصل تازه ای برای بندر انزلی رقم بزنه.

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴:

مرسی استاد :-)

Abay پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹:

آقای احمدی فرد برای شما آرزوی موفقیت دارم :inlove: :inlove: :inlove:

۷ تیر ۱۳۹۲

با سلام خدمت آقای احمدی فر ممنون از اینکه اعلام آمادگی کردید امیدواریم این تعامل با همشهریان رو تا آخرین روز نمایندگیتون در شورای شهر حفظ کنید. شاید رفتار درست و قانونمند شما چهره های جدید الگویی بشه برای سایر اعضای شورا و اونا هم توی این حرکت سهیم باشن. امیدواریم در ۴ سال آینده شاهد تحولی بنیادی تو رفتار ، اعمال ، برنامه ها و سیاستهای مسئولین شورای شهر باشیم. پیروز باشید

پاسخ

سعید آفتابی حسین

۷ تیر ۱۳۹۲

درود بر مردم قهرمان انزلی و خوانندگان تارنمای انزلی کلاب.
بی تردید و با کمال میل آماده هر گونه پرسش و پاسخ در محضر همه بزرگواران خواهم بود.
دهکده کوچک دنیای ما در پیشگاه خداوند بزرگ هر روز نظاره گر طلوعی نو غروبی دیگربار است. باید هر لحظه را واپسین فرصت خود برای زندگانی بپنداریم و یک هدف را تا همیشه پیش چشمان خود داشته باشیم: “برای هم زندگی کنیم و به عشق بندگان پاک خداوند راستی پیشه کنیم.”

پاسخ

سعید آفتابی حسین

۷ تیر ۱۳۹۲

درود بر مردم قهرمان انزلی و خوانندگان تارنمای انزلی کلاب.
بی تردید و با کمال میل آماده هر گونه پرسش و پاسخ در محضر همه بزرگواران خواهم بود.
دهکده کوچک دنیای ما در پیشگاه خداوند بزرگ هر روز نظاره گر طلوعی نو و غروبی دیگربار است. باید هر لحظه را واپسین فرصت خود برای زندگانی بپنداریم و یک هدف را تا همیشه پیش چشمان خود داشته باشیم: “برای هم زندگی کنیم و به عشق بندگان پاک خداوند راستی پیشه کنیم.”

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۲۱:

سلام آقای آفتابی عزیز ، از جوانان اهل علم مانند شما غیر از این انتظار نمیرفت

محمد اصغریان پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۵۳:

سعید جان ما دوستت داریم داداش

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵:

جناب آقای آفتابی، حضور شما و آقای احمدی فرد در شورای شهر امید رو به آینده انزلی زنده نگاه داشته است. با تشکر از شما

همراه

۷ تیر ۱۳۹۲

به امید انزلی آباد

موفق یاشید

پاسخ

حامیان افتاب

۷ تیر ۱۳۹۲

با ارزوی موفقیت برای شما جناب افتابی

پاسخ

همشهری

۷ تیر ۱۳۹۲

انشالله کلیه اعضای شورای شهر انزلی که با رای قاطع مردم فهیم انزلی وارد عرصه خدمتگزاری شده اند باعث آبادانی و پیشرفت شهر شوند، بخصوص با حضور نفراتی که اکثرا تحصیلکرده ، متخصص و جوان و انزلیچی هستند.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۷ تیر ۱۳۹۲

خانم مه سیما نصیری هم دعوت انزلی کلاب رو برای حضور در صندلی سپید پذیرفتند. با تشکر از ایشان

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۷ تیر ۱۳۹۲

در رابطه با مناسب سازی مبلمان شهری و ساختمان های اداری و مراکز خرید و تفریحی چه راهکاری دارند که قابل استفاده معلولین نیز باشد ؟

به وضعیت آسفالت خیابان ها و کوچه ها کی رسیدگی می شود ؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲:

سید عزیز سوالات رو بذارید برای شروع زمان پرسش . با تشکر از شما

۷ تیر ۱۳۹۲

آقای موسی زنجانخواه هم دعوت ما را پذیرفتند ، از ایشان تشکر می کنیم.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۷ تیر ۱۳۹۲

تا کنون ۴ نفر از اعضای شورای شهر بندر انزلی دعوت انزلی کلاب را پذیرفته اند. جناب آقای بهمن زنجانخواه نیز از میهمانان صندلی سپید انزلی کلاب خواهند بود. نتایج دعوت انزلی کلاب طی روزهای آتی مشخص خواهد شد.

پاسخ

همشهری

۷ تیر ۱۳۹۲

لطف کنید مدارک تحصیلی منتخبین مردم فهیم انزلی رو هم در کنار عکس هاشون بنویسیم تا سوالاتمان در حد تخصص دوستان باشد

پاسخ

همراه

۷ تیر ۱۳۹۲

به امید موفقیت شورا و تمامی مسئولین وقت انزلی
و به امید پیشرفت انزلی در سالهای پیش رو

پاسخ

حامیان آفتاب

۷ تیر ۱۳۹۲

ای آفتاب حُسن بُرون آ دمی ز ابر
کان چهره مشعشع تابانم آرزوست

آرزوی موفقیت فراوان برای آفتاب جوان این شهر

پاسخ

همشهری

۷ تیر ۱۳۹۲

امیدوارم با تدبیر ی که از منتخبین مردم فهیم انزلی سراغ داریم هر چه سریعتر بساط این دروازه ماهی رو جمع کنن ببرن تو حسن رود نصب کنند.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۷ تیر ۱۳۹۲

جناب آقای شعبان جعفری نیز دعوت انزلی کلاب را برای حضور در صندلی سپید پذیرفتند. با تشکر از ایشان و همه اعضای محترم شورای شهر طی چند روز آتی همه میهمانان صندلی سپید مشخص خواهند شد.

پاسخ

صادق

۷ تیر ۱۳۹۲

لطف کنید سوال بفرمایید از پرژه ملی عابر پیاده پیل علی باغ بعد از ۵ ماهبلا تکلیفه

پاسخ

guilak

گیلک

۷ تیر ۱۳۹۲

با سلام و تبریک صمیمانه به همه دوستانی که به حق از منتخبان واقعی مردم شریف بندر انزلی هستند.و تبریک فراوان و مخصوص به برادر عزیز جناب اقای آفتابی که مورد وثوق و اطمینان خیلی از انزلیچی ها هستند.برای ایشان و همفکرانشان ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.

پاسخ

جوون این شهر

۷ تیر ۱۳۹۲

جناب آفتابی امید جوونای این شهر برای بهتر شدن وضع شهرشون فقط به شماست … تک تک جوونای این شهر هواتونو دارن … خدا به همراهتون

پاسخ

مسلم

۷ تیر ۱۳۹۲

سلام . خطاب به اون افرادی که هنوز قبول نکرده اند مه پاسخ گوی ملت باشن …… (( فواره چون بلند شود سرنگون گردد ))

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۳۹:

مسلم عزیز اون عزیزانی که رسما دعوت شدن پاسخ مثبت دادن و در دو روز آینده از اعضای دیگر هم دعوت خواهیم کرد تا انشاالله با حضور دیگر عزیزان بتونیم پرسش و پاسخ مفیدی داشته باشیم.

سعید آفتابی حسین

۷ تیر ۱۳۹۲

از تمامی جوانان بزرگوار شهرمان و همه شهروندان عزیز که با این عبارات زیبا، بنده را مورد لطف خود قرار داده اند بی نهایت سپاسگزارم. به امید آن روزی که دست در دست هم دهیم به مهر…

پاسخ

همشهری1

۷ تیر ۱۳۹۲

میشه به وضعیت مسکن مهر کارگری و آزاد ۲ رسیدگی جدی بشه؟آخه مردم اگه بودجشو داشتن که مسکن مهر نمیخریدن.الان دوباره ۱میلیون و خورده ای میخوان برن گدایی کنن مردم با توجه به این گرونی و بی کاری؟

پاسخ

همشهری1

۷ تیر ۱۳۹۲

آقایان بدیعی فر و نواری که روز ۲۳خرداد مارو جمع کردید در محل احداث مسکن مهرکارگری ۲ و آزاد اونجا وعده هایی دادید و قرار شد۲۵ خرداد بعد ۴ماه توقف کار ساخت و ساز شروع بشه و این حرف و قول هم از جانب شما و هم آقایان حسینی و رفیعی در حضور ۱۹۲نفر از اعضا گفته شد امروز ۲۲تیر و هنوز کار شروع نشده و ما آواره هستیم در دست صاحب خانه ها و قول داده شد آبان ما خونه هارو تحویل میدید حالا تکلیف ما مستاجرین چیه؟آواره خیایابونا بشیم؟لطفا کاری انجام بدید برای ما ای مسوولین

پاسخ

جوون این شهر

۷ تیر ۱۳۹۲

خواهشا میزان تحصیلات هر کودوم از اعضای شورای شهرو کنار عکس هاشون بنویسد تا بدون با کی با چه مقدار سواد طرفیم …

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۷ تیر ۱۳۹۲

آقای نویدی ، به نظرم کافیه بهتره مطلب رو ببندیم و صندلی سپید رو شروع کنیم …

پاسخ

مسلم

۷ تیر ۱۳۹۲

با سلام و ممنون از اینکه نظر بنده در درباره مطلب نماینده شهر … نمودید. .
در رابطه با اعضای شورای شهری که تاکنون قبول نکرده اند آیا اطلاع رسانی لازم به آنها شده و قبول نکرده اند و یا باید حتما به سایت مراجعه کنند و از طریق سایت اطلاع یابند ؟
روشن نمایید باز هم ممنون میشویم.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ تیر ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱:

مسلم جان سلام…
در مورد سانسور شدن نظرتان در پست نمایند شهر باید عرض کنیم که شرایط ما برای تایید نظرات در چهار چوب قانون است وتا جایی که ممکن باشد نظرات را تایید می کنیم که گاها” با اعتراض دوستان نیز مواجه می شویم.
در مورد دعوت از اعضای شورای شهر باید عرض کنیم پنج نفر از اعضا با دسترسی به اینترنت آمادگی خود را اعلام نموده و منتظر شش نفر دیگر هستند تا پاسخگوی مردم شهرشان باشند، برای دعوت از شش نفر دیگر نیز با روابط عمومی شورای شهر هماهنگی های لازم صورت گرفته است که متاسفانه تا این لحظه پاسخی دریافت نشده است که امیدواریم در چند روز آینده تکلیف بخش دوم صندلی سپید مشخص شود.

همراه

۷ تیر ۱۳۹۲

زمان پایان این مهلت کی هست
همه باید باشند؟
اونها قبول نمیکنن؟
میترسن به جیبشون لطمه ای وارد بشه.
میگن این جینگولک بازیا چیه دیگه. اینترنت پینترنت

پاسخ

همشهری

۷ تیر ۱۳۹۲

دوستان خودتون رو خسته نکنین اینها نمیان برای پاسخگویی ، تازه اگه بخوان بیان فقط ب………….. و ن…………. توانایی صحبت کردن دارن بقیه که حتی تو جلسات تبلیغاتی فقط سر تکون می دادن ویک کلمه در مورد خودشون ، برنامه هاشون صحبتی نکردن

پاسخ

داریوش جلالوندی

۷ تیر ۱۳۹۲

با سلام به مردم قهرمان شهرستان بندر انزلی
اینجانب با تمام وجود اماده ی پاسخگویی به سوالات شهروندان عزیز میباشم.در عرصه ی خدمت گزاری به مردم جای هیچ منتی نیست.

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۰۴:

آقای جلالوندی عزیز ممنون بابت پاسخگو بودنتان ، این تفکر که در عرصه ی خدمتگزاری جای هیچ منتی نیست سخن بسیار ارزشمندیست.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۲ ۲۰:۰۹:

جناب آقای جلالوندی عزیز از شما سپاسگذاریم و برایداعضای شورای شهر انزلی ارزوی کامیابی و موفقیت داریم