sandali sepid-shora02

 

با سلام و احترام

پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین صندلی سپید انزلی کلاب که فرماندار محترم شهرستان انزلی با سعه صدر اقدام به پاسخگویی به مخاطبان انزلی کلاب کرد، قصد داریم به فضل پروردگار دومین صندلی سپید انزلی کلاب را با همراهی اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی برگزار کنیم.

هر چند همه اعضای شورای شهر انزلی دعوت انزلی کلاب برای حضور در صندلی سپید را نپذیرفتند اما خوشبختانه تعداد میهمانان صندلی سپید به عدد ۶ رسید که اکثریت شورای ۱۱ نفره را مشمول میشود، پس طبق روال گذشته در این نشست نیز شما عزیزان رو در رو مسائل و مشکلات و سوالات را مطرح خواهید ساخت و مسئولین پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

برای ارسال سوالات میتوانید از قسمت نظرات سایت بهره ببرید ضمن آنکه در صورت نیاز میتوانید از طریق قسمت نظرات تصاویر مربوطه به مطالب خود را نیز میتوانید به نظر خود ضمیمه کنید. از امروز به مدت ۱۰ روز فرصت دارید تا سوالات خود را مطرح سازید. در پایان سوالات جمع آوری و دسته بندی شده و در اختیار میهمانان صندلی سپید قرار خواهد گرفت و سپس میتوانید منتظر پاسخ سوالات خود بمانید.

قبل از ارسال سوالات خود حتما با مطالعه مطلب مربوط به وظایف شورای شهر، از وظایف و حیطه و اختیارات اعضای شورای شهر انزلی بیشتر مطلع شوید تا انشاا… سوالات شما کاربردی تر باشد. ( اینجا کلیک کنید ).

با توجه به اینکه صندلی سپید شماره ۲ انزلی کلاب چند میهمان دارد شما عزیزان میتوانید سوالات خود را به صورت انفرادی یا جمعی مطرح سازید. بدین منظور در ابتدا و انتهای سوالاتی که مربوط به یک عضو خاص شورای شهر میباشد نام ایشان را ذکر کنید تا دسته بندی سوالات ساده تر شود. و اگر سوال مربوط به همه اعضا میباشد در ابتدای آن عبارت همه اعضا را درج کنید.

در تعداد سوالات و دفعات ارسال سوال نیز محدودیتی نیست

میهمانان صندلی سپید شماره دو انزلی کلاب عبارتند از :

  • جناب آقای شعبان جعفری
  • جناب آقای امیر احمدی فرد 
  • سرکار خانم مه سیما نصیری
  • جناب آقای بهمن زنجانخواه
  • جناب آقای سعید آفتابی
  • جناب آقای داریوش جلالوندی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Abay

۲ مرداد ۱۳۹۲

سلام و تشکر از اعضای که قبول کردن به سوالات مردم پاسخ بگن :inlove: . من یک سوال دارم از همه اعضا که اکثریت شورا را نیز تشکیل میدهند. میخواستم بدانم نظر و رای آنها در خصوص جلسات علنی شورای شهر انزلی چیست ؟ با آرزوی سعادت و سربلندی برای مسئولین و مردم شهر زیبای من بندر انزلی

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۲ مرداد ۱۳۹۲

در رابطه با مناسب سازی مبلمان شهری و ساختمان های اداری و مراکز خرید و تفریحی چه راهکاری دارند که قابل استفاده معلولین و سالخوردگان نیز باشد ؟

به وضعیت آسفالت خیابان ها و کوچه ها کی رسیدگی می شود ؟

پاسخ

نوروزی

۲ مرداد ۱۳۹۲

سلام
بازار ماهی کی آماده میشه؟
آیا شهردار تغییر میکنه؟
رابطه اعضای شورا با هم چطوره؟ مثل دوره قبل دو دسته گی هست؟
امیدی به بازگشت تیم فوتبال شهرداری هست؟

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲ مرداد ۱۳۹۲

با سلام و تشکر از اعضایی که دعوت انزلی کلاب رو برای حضور در صندلی سپید پذیرفته اند.

سوال ۱ از همه اعضا: به نظر شما چرا جلسات علنی شورای شهر انزلی در دوره های پیشین بسیار کم و انگشت شمار بوده است ؟ چرا صورتجلسات و مصوبه های همین جلسات غیر علنی آنچنان که شایسته است اطلاع رسانی نمیشود ؟ نظر شما عزیزان در خصوص جلسات علنی در دوره جدید چیست و رای شما در این رابطه چیست ؟

سوال ۲ از همه اعضا : سایت انزلی کلاب طرحی برای برگزاری جلسات ماهانه با فرهیختگان انزلی در زمینه های مختلف به شورای شهر پیشنهاد داده بود که با بی اعتنایی اعضای شورای شهر هرگز علمی نشد ؟ آیا شما عزیزان با برگزاری جلساتی از این دست و تعامل بیشتر مردم و صاحب نظران با اعضای شورای شهر موافق هستید یا خیر ؟

سوال ۳ از سرکار خانم نصیری و جناب آقای زنجانخواه : شما عزیزان از اعضای شورای شهر پیشین بندر انزلی محسوب میشوید، میخواستم نظر شما را در خصوص طرح دروازه ماهی و نحوه ارائه این طرح از سطح استان جویا شوم. درخواست های پیاپی و مکرر انزلی کلاب با مطالب پیاپی جهت نقد و بررسی این نماد به عنوان منطقه ورودی شهر انزلی هرگز از سوی شورای شهر انزلی پاسخی درخور نیافت، این مقاومت برای نشنیدن نظرات دیگران آیا دلیل خاصی داشت ؟
آیا به نظر شما عزیزان این طرح که پس از پیاده سازی ثابت کرد نمای بصری بسیار زشتی دارد موجب محدود کردن مسیر توسعه شهر انزلی نشده است ؟ آیا شهرداری انزلی موظف شده است که سند چشم انداز توسعه ای برای شهر انزلی ارائه دهد و اگر چنین است چرا به جای برنامه ریزی برای توسعه شهر به سمت منطقه آزاد بودجه ای چند صد میلیونی صرف ساخت دروازه ماهی در منطقه ی محروم نامجو انزلی که زادگاه شهید بزرگوار انزلی است میشود و حتی به طومار اهالی آن منطقه نیز در اعتراض به این سازه چشم پوشی میشود و به جای خارج کردن بخشی از ادارات دولتی از شهر متراکم انزلی به سمت شرق برای مسیر دهی به توسعه شهر این سازه اهنی به عنوان دروازه به شهر انزلی تحمیل میشود ؟

سوال ۴ از همه اعضای شورای شهر : آیا در چهار سال آتی میتوانیم امید داشته باشیم تغییراتی اساسی در نگاه شهرداری انزلی برای حمایت از بخش فرهنگ و هنر شهر صورت پذیرد یا خیر ؟ آیا در این خصوص کارگروهی از هنرمندان در سایر رشته ها تشکیل خواهد شد که مشکلاتشان را با شورای شهر در میان بگذارند ؟ شهرداری انزلی گویی به جز لوله گذاری و جدول گذاری و جمع آوری زباله و تاسیس میدان های نا مناسب گویی انگار نه انگار وظیفه ای در قبال فرهنگ و هنر این شهر دارد در حالی که بخش های فرهنگی و هنری شهرداری شهرهای توسعه یافته از فعالترین بخش ها در امور فرهنگی و هنری محسوب میشوند.
سوال ۵ از همه میهمانان: یکی از ضعف های شورای شهر انزلی را میتوان به عدم ارتباط با شوراها و شهرداری روستاها و نواحی اطراف شهر انزلی عنوان کرد در حالی که در صورت وجود چشم انداز توسعه شورای شهر باید تعاملی به مراتب بهتر با فرمانداری داشته و به عنوان نماینده اهالی شهر بندر انزلی برنامه ها و طرح های بلند مدت را نیز پیگیری نماید و از حد اکثر ظرفیت موجود در شهرستان برای توسعه شهر بهره ببرد که پتانسیل بلقوه موجود در شهرستان انزلی طی سالیان گذشته موجب دست درازی های زیادی شده که متاسفانه خود شهرستان انزلی و شهر بندر انزلی توانایی بهره برداری از آن را برای رسیدن به توسعه پایدار نداشته است. نظر شما عزیزان در این خصوص چیست ؟

سوال ۶ از خانم نصیری و آقای زنجانخواه : نحوه مشخص شدن بودجه یک شهر بر چه فرمولی صورت میپذیرد ؟ آیا شورای شهر انزلی در دوره های پیشین برنامه ای برای افزایش بودجه شهر بندر انزلی داشته و دنبال کرده است ؟ شما مشکل را از کجا میبینید ؟

با تشکر مجدد از همه بزرگوارانی که دعوت انزلی کلاب را پذیرفتند.

پاسخ

امیر احمدی فرد

۲ مرداد ۱۳۹۲

بسم ا… الرحمن الرحیم
در ابتدا جا داره از سایت انزلی کلاب بویژه دوست عزیز آقای نویدی تشکر کنم که صندلی سپید رو در ماه مبارک رمضان و در نزدیکی شبهای قدر شروع کردند. امیدوارم به حق همین شبهای عزیز بتونیم خدمتگزار شایسته ای برای مردم شریف انزلی باشیم.و اگه در پاسخ به سوالی نتوانستیم ان طور که لازمه جواب بدیم ناتوانی و کم اطلاعی ما رو به بزرگی خودشون ببخشند.

پاسخ

امیر احمدی فرد

۲ مرداد ۱۳۹۲

سلام به ابای عزیز، جلسات شورای اسلامی شهر باید علنی برگزار بشه مگر در موارد خاص،که تشکیل جلسات غیر علنی منوط به تصویب دوسوم اعضای حاضر در جلسه می باشد.
و لازم به ذکر است که اکثر اعضای شورا خواهان برگزاری جلسه علنی هستند و این حق مردم هستش . و قراره اگه امکان داشته باشه این جلسات از ال سی دی مرکز میدان برای عموم مردم پخش بشه.

پاسخ

امیر احمدی فرد

۲ مرداد ۱۳۹۲

با سلام به خدمت سید علی عزیز
در رابطه با مناسب سازی مبلمان شهری و ساختمان های اداری، باید عرض کنم باید با برنامه ریزی های بلند مدت و میان مدت بتونیم اولا ساختمانهای اداری رو از مرکز شهر به سمت حومه شهر ببریم تا علاوه بر توسعه شهری بتونیم از بار ترافیکی هم بکاهیم. و با احداث بناهای جدید و تعبیه بالابر در آنها موجب رفاه حال معلولین و سالخوردگان هم بشه.
همانطور که عرض کردم باید حتما برای تمام کارهامون برنامه ریزی کنیم و برای این برنامه ها اولویت بندی داشته باشیم و قطع یقین اسفالت کردن خیابان ها و معابر باید در الویت قرار بگیرند . انشاال.. با پی گیری های که انجام میشه مشکل کارخانه آسفالت و تهیه قیر هم رفع بشه و مشکلی در این خصوص نداشته باشیم.و این امر مستلزم داشتن درامد برای شهرداری هستش. و من از همین جا از همه مردم شریف و نجیب انزلی خواهش میکنم با پرداخت به موقع عوارض ما رو بیشتر یاری کنند

پاسخ

a.n.z

۲ مرداد ۱۳۹۲

با سلام و سپاسگزاری برای پذیرش این پرسش و پاسخ
۱-چه طرحهایی برای زیباسازی شهری دارید ؟ (بویژه بافت فرسوده ای که در خیابانهای اصلی و مناطق گردشگری شهر وجود دارد)
۲- چه طرحهایی برای استفاده از ظرفیتهای شهری دارید؟(برای مثال ما یک پل بدون استفاده داریم که میتوانیم با ترمیم و بازسازی و سنگ فرش کردن ان به عنوان یک مکان تفریحی تبدیل کنیم مانند انچه که در رشت انجام شده حد فاصل میدان شهرداری و سبزه میدان)
۳-برای افزایش کیفیت خدمات شهری چه برنامه ای دارید؟(بازیافت زباله ها ، کیفیت خدمات درمانی ، کیفیت خدمات اموزشی ، کیفیت خدمات حمل و نقل و…)
۴-برای افزیش امکانات در انزلی چه برنامه هایی دارید؟(ساخت بازار ماهی – استادیوم جدید و مدرن – ایجاد مراکز درمانی جدید و…)
۵-برای اشتغالزایی چه طرحهایی را دنبال میکنید؟(صنایع دستی ، گردشگری ، کشاورزی ، صنعتی و …)
۶-برای استفده هرچه بیشتر و بهتر از ظرفیتهای منطقه ازاد چه برنامه هایی را دارید؟
با تشکر

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۲ مرداد ۱۳۹۲

با تشکر از آقای امیر احمدی فرد در خصوص پاسخگویی شون ولی جواب شما خودش یه سوال دیگه رو مطرح میکنه اگه مراکز اداری رو بطرف حومه شهر ببریم معلولین و سالخوردگان که بالطبع از اقشار کم درآمد جامعه هستند چطور باید به این مراکز مراجعه کنن فکر کنین یه فرد ویلچری فاقد وسیله شخصی بخواد همین فردا به این مراکز که در مرکز شهر هم قرار دارن رجوع کنه آیا وسیله ایی برای رسیدن به مراکز وجود داره که شما می خواین این مراکز رو ببرین حومه شهر

چرا همین مراکز موجود رو تجهیز نکنیم

پاسخ

امیر احمدی فرد

۲ مرداد ۱۳۹۲

خدمت نوروزی عزیز سلام عرض میکنم
۱- طبق اطلاعاتی که بنده دارم دوباره پرونده بازار ماهی به کمسیون رفته و انشاءاله مشکلات احداث این بازار در حال پیگیری و حل شدن هستش.
۲- از مهمترین وظایف شورای شهر انتخاب شهردار هستش.ما باید در انتخاب شهردار چند فاکتور رو مد نظر داشته باشیم که بنظر بنده ؛ تخصص – تجربه – تعهد – عملکرد – داشتن برنامه عملی – از مهمترین ویژگی های یک شهردار میتونه باشه و در خصوص اینکه آیا شهردار تغییر میکنه یا نه ، همانطور که میدونید انتخاب شهردار با رای اکثریت مطلق اعضای شورا انجام میشه و از انجا که قانون در خصوص انتخاب شهردار تاکید داره که اعضای شورا بلافاصله پس از رسمیت یافتن نسبت به انتخاب شهردار اقدام کنه، ولی تا این لحظه ما نتونستیم تمام اعضای شورا با هم یک جلسه هم اندیشی داشته باشیم و از نظرات هم مطلع باشیم
۳- فکر کنم با توضیحاتی که در بند ۲ دادم جواب این سوالم گرفته باشید
۴- یکی از شعارهای انتخاباتی بنده احیاء مجدد تیم فوتبال شهرداری هستش و باید سعی کنیم با بالا بردن درامدهای شهرداری و جذب اسپانسر بتونیم در کنار فوتبال از چند رشته مدال اور شهرمون هم حمایت کنیم

پاسخ

مسلم

۲ مرداد ۱۳۹۲

سلام. سوال از همه شورا به خصوص جناب جلالوندی برای از بین بردن دو دستگی و جلوگیری از گروه گرایی و ایجاد تفکر آبادانی شهرستان با استفاده از همه افکار در درون شورای شهر چه برنامه ای دارید؟
سوال دیگر از آقای جلالوندی آیا شهردار باید از گروه شما باشد و یا گروه رقیب شما ؟

پاسخ

Milad Adati

۲ مرداد ۱۳۹۲

با عرض سلام و البته خسته نباشید .
ممنون از کسایی که دعوت انزلی کلاب رو قبول کردند تا به سوالات ما جواب بدن.
۱.آیا شهردار را عوض خواهید کرد ؟ اگه آره چه کسی مدنظر شما هست ؟
۲.آیا برای احداث میدان و یا کلا زیبا سازی شهر از مردم نظر خواسته اید تا به حال ؟ :|
۳.چرا برای انزلی که اینهمه دوچرخه سوار داره یه پیست درست نمیکنید ؟
۴.چرا با احداث دروازه ماهی انزلی رو کوچیک کردید و آیا اون مبلغی که برای احداث دروازه شهر اختصاص داده بودید واقعا همش هزینه شد و چرا یک دروازه زیبا تر و درخور انزلی احداث نکردید و به نظر مردم اهمیت ندادید ؟
۵.چرا یکی از خیابان های این شهر رو به اسم قهرمانای بزرگ و جاویدان این شهر نکردید مثلا مرحوم سیروس قایقران و عزیز وکیل منفرد !؟ :|
۶.خواهشا به پاکیزگی ساحل بندر انزلی بیشتر رسیدگی کنید .
بقیه سوالا رو دوستان پرسیدند دیگه :)

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲ مرداد ۱۳۹۲

باعرض سلام خدمت اعضای شورای شهر انزلی و اللخصوص آقای امیر احمدی فرد (اولین پاسخگو) و تشکر بابت پذیرفتن حضور در دومین صندلی سپید(از عزیزانی که این دعوت را پذیرفتند)
دوستان اکثر مسائلی که در حیطه ی وظایف اعضای شوراست را مطرح کردند، و اما مسائل ذکر نشده از نظر اینجانب:
۱. آیا می توان امید داشت که این بار شهرداری “واجد شرایط” و “با برنامه” برای شهرمان انتخاب شود؟
۲.آیا تا به حال در برنامه هایتان به فکر احداث پارک بانوان بوده اید؟
۳.علت اجرا نشدن طرح های شورا و طرح های مصوب در امور شهرداری چیست؟ اکثر طرح هایتان یا اجرا نمی شود یا بعد از اجرا نیمه کاره رها می شود و تنها نزدیک انتخابات آن هم گاهی دستی به سر و رویشان کشیده می شود! آیا این همه تعلل و کم کاری و پسرفت ظلم در حق مردم انزلی نیست؟ ( سوال از دو عضو حاضر در شوراهای قبل )

پاسخ

جوون این شهر

۲ مرداد ۱۳۹۲

جناب دکتر آفتابی سلام و خسته نباشید
این طور که ماشنیدیم و دیدیم اکٍثر دانشجویان و جوانان این شهر رای خودشونو متعلق به شما میدونستن
۱٫ من به عنوان یکی از جوونای این شهر از شما که خود یکی از ما هستید سوال دارم که برنامتون برای این قشر چیه ؟؟؟ برای اوقات فراغت و تفریح ما جوونا چه برنامه ای دارید ؟؟
۲٫ مدرک شما دکترای عمرانه پس قطعا در ضمینه شهر سازی و مبلمان شهری تخصص کافی دارید …. چه برنامه هایی برای زیبا سازی شهر دارید ؟؟
۳٫ همون طور که شاهین عزیز از خانم نصیری و جناب زنجانخواه این سوال رو پرسید من این سوال رو از شما دارم نظرتون در مورد طرح دروازه ی ماهی ورودی شهر چیه ؟؟ فکر نمیکنید یک طرح بی تدبیر بوده ؟؟ آیا واقعا ساختن این دروازه محدود کردن پیشرفت شهر از سمت طالب آباد نیست ؟؟؟
۴٫ محلات ما همیشه مورد کم لطفی آقایان قرار گرفته اند خود شما هم در یکی از محلات این شهر زندگی میکنید چه برنامه هایی برای کمک به حل مشکلات زیاد این محلات خصوصا محلات پایین شهر دارید ؟؟؟
۵٫ آیا طرحی برای بهتر شدن اوضاع مالی تیم ملوان دارید؟؟؟ در مصابحه ای که از شما در همین سایت منتشر شد از موزه ای به اسم باشگاه ملوان و استفاده از نام ملوان به عنوان یک برند معتبر نام بردید …. اگر میشه بیشتر توضیح بدید ؟؟؟
۶٫ فکر نمیکنید ساحل ما نیاز به یک پاکسازی کلی داره ؟؟؟ واقعا بعضی از قسمت های ساحل به خاطر ورود فاضلاب به دریا به هیچ وجه مورد استفاده عموم نیست ؟؟؟ باگر برنامه ای برای این موضوع دارید خواهشا توضیح دهید ؟؟؟
جناب دکتر آفتابی به یاری یکتای هستی بخش همیشه موفق و سربلند باشید.

پاسخ

رها

۲ مرداد ۱۳۹۲

شمارو به خدا یک فکری به حال ما هایی که تو مسکن مهر کارگری و آزاد ۲ثبت نام کردیم و خونه هامون رو تحویل نمیدن بکنید.اون آقایونی که ۲۳خرداد اومدن و در حضور ۱۹۲نفر از اعضا قول دادن که دعوت صندلی سپید رو قبول نکردن حداقل اعضای دیگه کمکمون کنن

پاسخ

رها

۲ مرداد ۱۳۹۲

الان ا میلیون و نیم دیگم خواستن از کجا بیاریم و بدیم در ضمن ما یک زوج جوان هستیم که با امید اینکه اولین جایی که زندگی میکنیم بعد عروسیمون خونه خودمونه همه دارو ندارو پس اندازمونو دادیم و این خونه هارو پیش خرید کردیم حالا باید خونه بگیریم پولی هم نمونده برامون اول زندگی رو تو کوچه ها شروع کنیم؟یا چادر بزنیم؟من لیسانس حقوق دارم خودم اما بیکارم جواب اونو کی میده؟خواهش میکنم یک نفر از اعضای شورا فقط ۱نفر بگه تکلیف ما چی باید بشه؟

پاسخ

۲ مرداد ۱۳۹۲

با سلام
اگه کسی به نوشهر رفته باشه می بینه که این دریایی روکه ما داریم اونها هم دارن
اما اونا دارنن استفاده بهینه می کنن اما ما نه
اونا یه طرح ساحلی چندین هکتاری کنار دریا درست کردن که تو این طرح بازار و مغازه ها به صورت منظم و یک شکل در یک سمت – رستوران ها و سفره خانه ها در یک سمت – کارتینگ – شهر بازی و خیلی چیزای دیگه دارن
از قسمت به قسمتش دارن پول در میارن
این پول تو شهر می چرخه و باعث چرخش اقتصادی پول تو شهر می شه
در این زمینه اعضای محترم شورا طرحی دارن

پاسخ

۲ مرداد ۱۳۹۲

واسه این ساحل و این دکه های که حریم دریا رو اشغال کردن یا بعضی نقاط شهر که راه به دریا رو بستن چه طرحی دارن
مگه دریا جزء املاک اونا بحساب میان؟
چرا شوراو شهرداری تاحالا نتونستن این کار رو انجام بدن و ساحل را آزاد کنن؟؟
شهرداری نمی خواد میدان و خیابان های این شهر رو به نام قهرمانان این شهر چه کسایی که در بین ما نیستند مثل : سیروس قایقران -محمد ربیعی-روزبه فقیه کیا و … و کسانی که در حال حاضر قهرمانند مثل ویشگاهی و … بزنه
اسامی مرحوم تختی و طالقانی و مطهری برای ما محترم هستن اما واسه این شهر ازاسطوره ها و قهرمانان خودمون استفاده کنیم

پاسخ

۲ مرداد ۱۳۹۲

با سلام و خسته نباشید. طاعاتتان قبول درگاه حق
برخی از مشکلات کوچه های شهید رجایی را که روبروی ترمینال ماشینهای سنگین قرار دارند، خدمتتان عرض میکنم.
۱- با قرار دادن دروازه ماهی روبروی شهرک شهید اسحاقی محل زندگی ما (روبروی ترمینال کامیون) از نامجو جدا شده و این قسمت اصلا نامی ندارد تادر آدرس پستی از آن استفاده کنیم. خواهش میکنم تکلیف ما را مشخص کنید. در ضمن جای دورازه ماهی آنجا نبود. ما هم جزء شهر انزلی هستیم و موقع انتخابات جزء اهالی شهر انزلی محسوب می شویم. اما درعمل معلوم نیست کجایی هستیم!
۲- پل عابری که روبروی کوچه شهید رجایی سه قرار داده شده خیلی خوفناک و غیرقابل استفاده است. بعد از این همه مدت یک پل عابر در این قسمت نصب شد که برای آن هم پله های عهد بوق نصب شده. پله های مارپیچی که سر آدم موقع بالا و پایین رفتن از آن گیج می رود. از اعضای شورای شهر خواهشمندم یک بار از این پله ها بالا و پایین بروند و خودشان قضاوت کنند. پله برقی نخواستیم، لااقل یک پله درست و حسابی نصب شود. با تشکر
۳- دکل رایتل در خانه یکی از همسایه های بی ملاحظه نصب شده. پول کلانش به جیب او می رود و ضررهایش به جان همه اهالی کوچه. چرا قانونی در این مورد وجود ندارد و چرا با وجود این همه فضای باز و دشت و ساحل دریا، دکل رایتل در مناطق مسکونی قرار داده می شود؟
۴- لطفا ما را از دست این تریلی ها نجات دهید. سالهاست از وجود آنها در این منطقه در رنج و عذاب هستیم. علاوه بر سد معبر جلوی کوچه ها برای خانمها هم مشکل ایجاد میکنند.
۵- خانه های کوچه ما پلاک ندارند!!! برای آدرس پستی می نویسیم درب n ام از سمت راست!!!
با تشکر فراوان از مسئولین این سایت که امکان بازگو کردن مشکلات را برایمان فراهم می کنند.
و با تشکر از اعضای محترم شورای شهر انزلی که به این دیدگاه ها توجه نشان می دهند.

پاسخ

محمد رضایی

محمد رضایی

۲ مرداد ۱۳۹۲

الان هر جایی رو که نگاه میکنیم یه چیز رو همه جا میبینیم و اون زباله هست باید یه فکر درین باره بشه
دومین چیز که میخواستم بگم اینکه یه فکری به حال تالاب انزلی بکنین،من خودم قایقرانی میرم و این کثیفی قابل مشاهده هست چرا چیزی رو که داریم قدرش رو نمیدونیم و وقتی که از بین رفت تازه به فکر احیاش میفتیم و افسوس میخوریم

پاسخ

guilak

گیلک

۲ مرداد ۱۳۹۲

با سلام و ارزوی قبولی طاعات همه کاربران و مدیران انزلی کلاب.بنابراین معلوم شد صحت انتخابات شورای شهر برای دوستان محرز شده و اکنون زمان آن رسیده است تا از نمایندگان منتخب درخواستهای خود را مطالبه می کنند!!!.البته مطالبه و پرسش حق همه است که از نمایندگان واقعی خود داشته باشند.وضمن احترام به آن عزیزان آنها نیز وظیفه دارند پاسخگو باشند .اگر از من بپرسید خواهم گفت بهتر است از کسانی که صلاحیت قانونی واخلاقی و عرفی نمایندگی مردم در شورای محترم شهر را ندارند هرگز سئوالی پرسیده نشود .از آنها برای شرکت در جلسات پرسش و پاسخ دعوت نشود .اگر اینکار را کنیم یعنی بیهوده هیاهو کرده و به انها در جریان انتخابات تهمت زده ایم.با این کار مشروعیت و مقبولیت آنها را تایید خواهیم کرد.بعلاوه اصلا قصدو غرض افرادی که با هر وسیله ای و خلافی در انتخابات برنده می شوند هرگز انجام کار خیر برای شهر و همشهریها نیست.آنها اهداف دیگری را دنبال می کنند که بهتر است وارد جزییات نشویم.سرافراز باشیدو شهرتان آباد.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مرداد ۶ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۰۱:

گیلک عزیز با عرض سلام و احترام…
در مورد انتخابات شورای شهر سایت انزلی کلاب ادعایی مبنی بر درست یا نادرست بودن آن نداشته و هر چه که بوده به نقل از دوستان و کارشناسان منتشر شده است.
ضمن اینکه یازده نفر از اعضای شورای شهر چهار سال وظیفه خدمت به مردم را بر عهده خواهند داشت و هدف ما کمک به آبادانی شهر است(اگر لایق باشیم) و مسلما با مشخص شدن مشکلات و مطرح کردن آنها می توان عملکرد شورای شهر را مدتی بعد از مطرح کردن مشکلات ارزیابی کرد.

رها

۲ مرداد ۱۳۹۲

خواهشا به خواسته من حتما پاسخ بدید

پاسخ

guilak

گیلک

۲ مرداد ۱۳۹۲

انزلی کلاب عزیز برای مدیریت و کارکنان وبسایت و همه کسانیکه قصد خدمت به شهر محروم انزلی دارند ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.از اینکه در این مدت با نوشته های خود وقت عزیزان را گرفتم صمیمانه پوزش می طلبم و وجود عزیزتان را به خدای بزرگ می سپارم.سرافراز باشید.

پاسخ

mory-best

۲ مرداد ۱۳۹۲

آسفالت و مبلمان و این چیزها خوبه اما باید بزرگ تر و جامع تر فکر کرد .
==========================================
انزلی نیاز به تبلیغات وسیع برای جذب سرمایه گذار داره . برای این چه فکری کردید ؟
انزلی نیاز به احیای شکوه و عظمت سابقش داره تا هر کسی از هر دهاتی به خودش اجازه کوچک شمردن انزلی رو نده .
انزلی احتیاج به یک طرح جامع توسعه داره که توش همه ی هدف گذاری های سیاسی اقتصادی فرهنگی و هنری و اجتماعی دیده بشه .
انزلی احتیاج به یک نمونه پیشرفت داره . فرق انزلی با کیش یا سن پترزبورگ چیه ؟ چرا از چنین الگوهایی استفاده نمی کنیم ؟
انزلی احتیاج به یک آموزش همه جانبه داره تا از سوپری تا راننده تاکسی دیدگاهشون رو نسبت خودشون و شهرشون و توریست هایی که میان اصلاح کنن.
انزلی برای خلاصی از این باند بازی های کثیف احتیاج به یک شور تازه داره. احتیاج به یک هدایت گر عالم داره که نگاهش بزرگتر و جامع تر داره.
انزلی رو دریابید . نگین خزر رو با حرفهای کوچیک و هدفهای کوچیک و کارهای کوچیک نمیشه به شکوه سابقش برگردوند . بزرگ فکر کنید.

پاسخ

محمد رضا بلوکی

۲ مرداد ۱۳۹۲

کدام یکی از از این عزیزان در خصوص معماری شهری و اینکه چه کار کنید که چهره شهر رو زیبا تر کنید سواد درست وحسابی دارن؟؟به عنوان مثال تا به حال به پیاده روهای عابر پیاده این شهر نگاه کردین؟؟؟ همشون متعلق به مغازه داراست.یک نگاه به اطراف سالن شهید انصاری بندازین ببینید چه خبره یا ۱ سر تشریف بیارید خیابون باغ زمانی ببینید این خیابون در اختیار مغازه داراست.تو انزلی مغازه اگه ۲ مترم باشه کافیه چون بقیه پیاده رو در اختیار مغازه داراست.کی باید این مشکلاتو حل کنه؟؟؟ کدوم یکی از این عزیزان شورای شهر تا حالا به این مشکل اشاره کردن.قانون شکنی تا کی؟؟ تشریف ببرید شهرایی مثل بندر عباس یا اصفهان یا شهرای مدرن وشیک ۴تا چیز خوب یاد بگیرین.عزیزی که با بی عدالتی امدی رو کار با عدالت کار کن و از خدا بترسید

پاسخ

انزلیچی

۲ مرداد ۱۳۹۲

باسلام آقای آفتابی که الان در شورا هستید شما در کدام دانشگاه دکتری گرفتید؟ یا دارید می گیرید؟ ………………………………..

پاسخ

۲ مرداد ۱۳۹۲

رضا جان چرا اعضای شورا کسی نمیاد جوابگو باشه و پاسخ سوال دوستان رو بده

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹:

مهرداد عزیز پس از بسته شدن قسمت ارسال سوالات، سوالات برای همه میهمانان ارسال و در پست های جداگانه پاسخ های میهمانان به هر سوال ارائه خواهد گردید. تا پایان روز شنبه فرصت برای ارسال سوالات باقی است. با تشکر

Anzali Free Zone

Shahin

۲ مرداد ۱۳۹۲

دوستان گرامی تنها تا فردا برای ارسال سوالات شما عزیزان از میهمانان صندلی سپید فرصت باقی است و سپس یک به یگ میهمانان اقدام به پاسخگویی خواهند کرد. با تسکر از شما عزیزان

پاسخ

محمدی

۲ مرداد ۱۳۹۲

وضعیت میوه فروشیهای انزلی خیلی نا بسامان است و خرید میوه برای مردم انزلی خیلی سخت است. مگر از رشت تا انزلی چقدر فاصله است که اینقدر تفاوت قیمت وجود دارد؟ گاهی اوقات یک میوه در رشت کیلویی ۱۰۰۰ تومان است و همان میوه در انزلی ۲۰۰۰ تومان است. این گرانی میوه چگونه باید کنترل شود؟

پاسخ

مجيد

۲ مرداد ۱۳۹۲

با سلام خدمت عزیزان در شورای اسلامی بندرانزلی
سوالات بنده :
۱٫ آیا جدیتی برای برگزاری جلسات علنی شورا وجود دارد ؟
۲٫ آیا برای توسعه انزلی طرح جامع ای وجو د دارد ؟
۳٫ چرا قبل از انجام هر پروژه ، طرح ها برای آگاهی عمومی گذاشته نمی شود
۴٫ چرا هیچ نوع بیلان مالی در مورد پروژه های گذشته در شورا داده نشده است
۵٫ آیا جدیتی برای جلوگیری از شکل گیری جناح بازی های سیاسی در این دوره شورا وجود دارد ؟
۶٫ برنامه ای برای تیم فوتبال ملوان دارید ؟

پاسخ

جوون این شهر

۲ مرداد ۱۳۹۲

این صندلی سپید چی شد بالاخره ؟؟؟؟؟ کی قراره شروع بشه ؟؟؟؟؟

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸:

دوست عزیز قرار شده اعضای شورا جوابهاشونو بنویسن و در شش پست جداگانه منتشر بشه. به امید خدا در چند روز آینده اولین پست رو ارسال خواهیم کرد.

جوون این شهر پاسخ در تاريخ مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷:

ان شا الله که این طرح نتیجه ی خوبی داشته باشه …

مهندس

مهندس حسین

۲ مرداد ۱۳۹۲

آقای شاهین یا دیگر مسوئلان سایت امکان داره پیگیر بشن چرا ساحل پارک ساحلی دوباره محدود شده؟شما تنها رسانه فعال این شهر هستید…مردم به شدت ناراضین

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶:

بله ساحل بین موج شکن و پارک ساحلی بسته شده که به خاطر ممنوعیت شنا تو اون منطقه هست، حتی از سمت موج شکن تا داخل آب رو بستن

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۲۰:

موج شکن عزیز ، اصلا باز شدن اون قسمت غیر منطقی و یک حرکت انتخاباتی بود ، به جای اینکه از طریق مراجع ذینفع پیگیری کنن و اون منطقه نظامی رو تبدیل به یک پارک ساحلی بکنن متاسفانه با ریش سفیدی و … عقب نشینی کردن ، امیدواریم مساله قانونی و از طریق درست حل بشه و الان هم جو سازی بر علیه اون منطقه نظامی کار درستی نیست

مهندس

مهندس حسین

۲ مرداد ۱۳۹۲

قضیه اینه مدت ها قبل انتخابات باز شده بود.یعنی ۱ مسول پیدا نمیشه بره با فرماندهان سپاه یا حوضه امیرالمومنین صحبت کنه؟بخدا کار سختی نیست اصلن. حتما قابل حله.جالب میدونید چیه؟کلی هزینه شده واسه نور اون قسمت ساحل…بعد اون منطقه رو بستن!این یعنی اوج هماهنگی بین مسیولای ۱ شهر کوچیک! اصلن شهردار این شهر کیه؟من که در عرض ۱ سال اسم چند نفرو شنیدم به عنوان شهردار؟ساماندهی ۱ منطقه کوچیک توریستی مدیریت بحران نیست که؟!!!!واقعا فاجعست اون منطقه…از اسب و موتور و چادر و قایق و قایق پدالی و هرچی میبینی تو ساحل….پر از زباله…این چه مدیریتیه؟چرا تو لاهیجان ۱ دونه آشغال نمیشه تو مناطق توریستی پیدا کرد؟مشکل مدیریته!تو خود محوطه پارکم که مسافرا به وقیح ترین شکل ممکن لباساشونو پهن کردن رو درختا و چمنا و مشغول لباس شستنن!اینجا منطقه تفریحیه؟؟!!!اصن متصدی امر داره این شهر؟

پاسخ

جوون این شهر

۲ مرداد ۱۳۹۲

AnzaliClub عزیز این چند روز شما تبدیل به چند هفته شد ان شا الله تبدیل به چند ماه نشه …. ما همچنان منتظریم ….

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۲۰:

حق با شماست و از این بابت از شما و دیگر کاربران عذر خواهی می کنیم.
اما این مورد رو پیگیری کردیم و به دلیل یه سری مشکلات به تعویق افتاده که سعی می کنیم در اولین فرصت جوابها رو منتشر کنیم.

جوون این شهر پاسخ در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۳:

دیدی به چند ماه تبدیل شد آقای انزلی کلاب؟؟؟؟ . الان فرصت مناسب تریه که این صندلی سپید برگزار بشه . هم وقت شورا بازتره و هم مردم نسبتا با کارا و اعضای شورا آشنایی پیدا کردن . پیگیری کنید خواهشا

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آذر ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۵۲:

بله جوون عزیز، با کمال تاسف حق با شماست

علیرضا

علیرضا

۲ مرداد ۱۳۹۲

آقا رضا آقا شاهین این صندلی سپید رو دوباره راه بندازیم دوباره از اعضا دعوت کنید که شرکت کنند تو این دوره . فکر کنم استقبال خوبی میشه

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۹:

اره علیرضا جان الان شناخت مردمم بیشتر شده نسبت به وظایف شورا بررسیش میکنیم