13940116000647_PhotoA

عبدالصمد صفرنژاد تشکیل ستاد مردمی استقبال از رئیس جمهور در این شهرستان اظهار داشت: در جلسات کارشناسی با مدیران و نخبگان انزلی درخواست‌های مردمی برای ارائه در سفر دولت احصا شد.

وی با بیان اینکه درخواست‌ها و طرح توسعه انزلی برای ارائه در سفر دولت به استانداری گیلان ارائه شده است، افزود: انزلی به عنوان قطب اقتصادی گیلان نقش مهمی را در توسعه پایدار گیلان دارد.

فرماندار انزلی با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام از مهمترین خواسته‌های مردم این شهر است، گفت: اجرای کنارگذر انزلی در سفر هیئت دولت به گیلان تسریع شود.

صفرنژاد با اشاره به ویژگی‌های گردشگری و اقتصادی انزلی، خاطرنشان کرد: تلاش مسئولان این شهرستان بهره‌گیری از ظرفیت‌های بکر اقتصادی و گردشگری و اشتغال‌زایی برای جوانان انزلی است.

وی با بیان اینکه تنها منطقه آزاد گیلان در انزلی قرار دارد، تصریح کرد: تسریع در اجرای اسکله تجاری کاسپین منطقه آزاد انزلی می‌تواند برای توسعه اقتصادی گیلان تحول‌آفرین باشد.

فرماندار انزلی با بیان اینکه شورای اداری این شهرستان با ریاست نماینده ویژه رئیس جمهور برگزار می‌شود، اظهار داشت: مردم انزلی در رشت و روز چهارشنبه ۲۶ فروردین دیدار می‌کنند.

صفرنژاد، تسریع در اجرای پروژه راه‌آهن رشت به انزلی را سبب رشد اقتصادی گیلان و انزلی دانست و افزود: منطقه آزاد انزلی با بهره‌برداری از راه‌آهن رشت به انزلی از قطب‌های مهم ترانزیت کالای آسیای میانه و شمال کشور می‌شود.

منبع : تسنیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *