57123t.jpg

فرماندار بندر انزلی گفت:مراسم شب وداع با شهیدان در بندر انزلی ۲۲ اسفند بعد از نماز مغرب و عشا در مصلی این شهرستان برگزار می شود.

از تشییع پیکر سه شهید گمنام در بندرانزلی خبر داد و اظهار کرد:پیکر سه شهید گمنام فردا ۲۳ اسفند در انزلی تشییع و پیکر مطهر دو تن از شهیدان در دانشگاه آزاد اسلامی بندر انزلی در طالب آباد و پیکر مطهر یک شهید در ستاد فرماندهی نیروی دریایی شمال کشور منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) در بندرانزلی تدفین می شود.

وی با بیان اینکه پیکر مطهر شهیدان گمنام در روز ۲۳ اسفند از مقر سپاه قدیم واقع در خیابان پاسداران تا میدان مرکزی شهر بر روی دستان مردم قهرمان بندر انزلی تشیع خواهد شد، افزود: مراسم شب وداع با شهیدان در بندر انزلی ۲۲ اسفند بعد از نماز مغرب و عشا در مصلی این شهرستان برگزار می شود.

فرماندار بندرانزلی با بیان اینکه مراسم روز سوم شهدای گمنام در مسجد پیامبر اعظم (ص) نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی راس ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود،گفت: بندر انزلی در دوران دفاع مقدس ۴۰۸ شهید سرافراز را تقدیم نظام کرده است و سه شهید گمنام در این شهرستان تدفین شده اند و با احتساب سه شهید گمنام که به زودی در این شهرستان تدفین می شوند تعداد شهدای گمنام این شهرستان به ۶ شهید گمنام می رسد.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *