فرماندار شهرستان بندرانزلی از صدور بیش از ۷۴ هزار بارنامه و جابجایی افزون بر ۳۰۶ هزارمسافر در هشت ماه امسال از این شهر ساحلی خبر داد.

میرشمس مومنی زاده عصر یکشنبه با تبریک فرارسیدن روز حمل و نقل به همه تلاشگران و فعالان این حوزه مهم و اساسی کشو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۷۴ هزار و ۷۷ بارنامه برای انتقال و جابجایی یک میلیون و ۶۳۰ هزار و ۵۰۱ تن کالا از مبدا بندرانزلی به شهرهای دیگر صادر شده است.
وی افزود: در همین مدت ۳۰۶ هزا و ۵۷۹ مسافر نیز توسط ۴۱ هزار و ۲۰ دستگاه خودروی سواری و اتوبوس به شهرهای دیگر سفر کرده اند.
فرماندار ۲۶ آذر ماه را فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات و خدمات ارزشمند رانندگان دانست و تاکید کرد : تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشو عزیزمان است و خدمتگزاران حمل و نقل کشور به خوبی می دانند که مسیر توسعه و پیشرفت همواره با فراز و فرودهایی همراه بوده است.
مومنی زاده تاکید کرد:حمل و نقل به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار دارد و رسیدن به توسعه پایدار شهری در گرو تلاشهای بی وقفه تلاشگران عرصه حمل و نقل است .
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و دارای یک پایانه حمل و نقل بار و دو پایانه مسافر است که در بخش مسافر تعداد پنج شرکت اتوبوسرانی، دو شرکت مینی بوسرانی و سه شرکت سواری کرایه در این شهرستان فعال است.
۲۶ آذر سال ۱۳۶۲ در اوج روزهای دفاع مقدس برخی بنادر کشور غیر فعال بود و قابلیت تخلیه و بارگیری نداشتند و از این رو کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بنادر انباشته شده بود و در همان روز به فرمان بنیانگذا کبیر انقلاب اسلامی، کامیون داران سراسر کشور به جنوب و جنوب غرب عزیمت و کالاهای مورد نیاز کشور را به داخل کشور حمل کردند که این روز به موجب فرمان ایشان و لبیک رانندگان و صنوف حمل و نقل جاده ای به روز حمل و نقل نامگذاری شده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۲۷ آذر ۱۳۹۶

نیم فصل اول….۱-مگه چیه .انزلیه. ملوانه .آب معدنی .مشکلات مالیه. .دعواداری. قعره دیگه .خدائ با شنیدن چنین جملاتی یاد فیلم کلاه قرمزی پسرخاله نمی افتید.جملاتی که پایان هر فصل شاهداش هستیم .نیم قرن از عمر باشگاه ملوان می گذرد .پایان هر فصل جمع بندی اش به یک جمله ختم می شود مشکلات مالی .یعنی این باشگاه ریشه دار.با داشتن مشکلات مالی در همه فصول چگونه نیم قرن.توانسته سراپاباشد. اگرمشکل مالی است .لیست بدهی ۱۲ ویا ۱۴ میلاردی های که پایان هر فصل توسط بعضی از دوستان اعلام میشود.حزینه های چیست.آیا دوستان و مسئولین وشوراها ویاعزیزانی که هدایت باشگاه.دردستان شان بود.حزینه نکردنند .افرادی چون.آقای محجوب ویا آقای دنیامالی وهدایتی در این باشگاه حزینه ننمودنندآیامنطقه آزاد هم تا حدودی حرینه ننمودنند..آیا بازایان وعاشقان باشگاه ملوان برای باشگاه محبوبشان حزینه نکردنند.
راه دوری نمی رویم.به همین بازی پرسپولیس سپید رود اشاره می نمائیم .به نظر شما از میان دوتیم چند بازیکن بود که میدان دار باشگاه ملوان بودنند.یعنی فصل های بازیکن همین باشگاه به حساب می آمدنند .
حال کاری به بازیکنان سپید رود نداریم.یعنی آهی ونزهتی وووو رانادیده می گیرم.آیاپرسپولیسی که امروزچشم باشگاه ملوان را دور دیده.وفعلاچون ملوان در لیگ برتر نیست عروسی شان هست . بازیکنان میلاردی شان آقای مسلمان.وسید جلال و ماهینی ومحرمی .که بهترین های پرسپولیس وحتی تیم ملی کشور مان به حساب می آیند.ویا عزیزان دیگر مثل آقایان مازیار وجلال رافخائی وپژمان نوری وغلامی وغلامین ودغاغله وعزت الهی ووووو.بازیکنان همین ملوان نبودنند .که یکایک شان بازیکنان میلاردی بودنند وهستند ویا همین فصلی که بپایان نرسیده دوسه بازیکن قصد جدائی از ملوان بخاطر رفتن به باشگاه های دیگر دارند .چون بازیکنانی مطرح باشگاه ملوان هستند. هستند آیا اینها حزینه نبودنند ..آیا به نظر شمامشکلات باشگاه ملوان .مشکلات مالی بوده.در یک فصل.سه الی چهار مربی هدایت ملوان را برعهده می گیرند.آیا.این دوستان مجانی هدایت ملوان را برعهده داشتند..کسی منکر تلاش وزحمت بسیاری از عزیزان نیست ونخواهد بود تلاش بود. زحمت بود جانفشانی واز خود گذشتگی وهمچنین در کنارش از پول گذشتگی هم بود ..ولی با همه این تلاش ها وزحمت های که همه عزیزان نمودنند برای یکبارکسی جزء هواداران مشکلات ملوان رابجز مالی به چیز دیگر نسبت نداند.تا شاید بتوانند به حقایق چندین ساله نزدیکتر شوند.
ای کاش دوستانی که تا به امروز جانفشانی نمودنند برای باشگاه ملوان برای یکبار هم بدنبال جذب یک مربی با تجربه خارجی بودنند مثل پرسپولیس ویا استقلال.تاشاید همانند حرکت مثبت سابقی را که برای اولین انجام داده بودنند.یعنی جذب مربی خارجی مثل اسکوچیچ .دوباره مفید واقع گردد. زیرابعد از آقای صالح نیا .اولین بار بود که ملوان توانست با اسکوچیچ .حرکت مثبتی ومفیدی را انجام دهد.که بتوانند همگان راضی بشونند
حال کسی منکر خوبی مربیان بومی نیست.همه دلسوز وعاشق باشگاه ملوان.ولی باشگاه ملوان یک باشگاه بزرگ وریشه دار هست .که نیاز به یک سرمربی خارجی دارد.همانند دو سه باشگاه دیگر کشور مان مثل پرسپولیس واستقلال .زیرا این دو سه باشگاه .بعد از سالها تلاش وزحمت به این نتیجه رسیدند که مشکل اصلی باشگاه های شان مربی است که با جذب شفر وبراگو فعلا هردو سه باشگاه موفق وبه احداف شانرسیدنند.پرسپولیسی که قبل از برانکو چهارده ام واستقلال هم همانند پرسپولیس بوده اندودیگر اینکه.
۸

پاسخ