به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر امروز (یکشنبه) در قم و در چهارچوب هفته چهارم لیگ دسته یک کشور میهمان صبای این شهر بود که در پایان علی رغم تلاش بسیار زیاد بازیکنان ملوان برای پیروزی مقابل صبا، این دیدار با نتیجه ۱ بر ۱ خاتمه یافت.
گل های این دیدار دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی توسط علی امیری برای صبا و دقیقه ۵۴ توسط شهریار مقانلو برای ملوان به ثمر رسید.
با تک امتیاز این دیدار ملوان ۵ امتیازی شد و به رده یازدهم جدول سقوط کرد.
مسابقه بعدی ملوانان ۱۸ شهریور ماه با تیم سپید رود رشد در قالب بازی های جام حذفی خواهد بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

سیاوش

۱۱ شهریور ۱۳۹۶

جناب دست نشان ، احتراما” بعرض می رساند با توجه به بازیهای اخیر ملوان که حتی سایه ای از ملوان مقتدر را با خود ندارد، لازم دیدم چند نکته کلیدی را به عنوان یک هوادار به عرضتان برسانم . ۱- عدم برخورد مقتدر شما با بازیکنان، به سبب بازیهای بسیار ضعیف. ۲- عدم بررسی علت تفاوت فاحش بازیهای دوستانه ملوان با بازیهای رسمی .۳- نداشتن روحی جمعی و الخصوص ( پیروزی ) ۴- و کمی هم به نظر می رسد تیم از دقایق ۶۰ به بالا کم می آورد . این چهار نکته از روی سکو و از سوی تماشاگران کاملا” مشهود است . بهتر است پیش از آنکه ملوان به شرایطی بد تر از اینی که هست نرسیده فکر عاجلی بفرمائید . شاید شما وظایفتان را در قبال تیم انجام می دهید ولی من به شخصه معتقدم بازیکنان هم مقصرند . این بازیکنان آنی نیستند که هواداران ملوان می خواهند به روشنی می گویم به غیر از ” پژمان نوری ” هیچ کس وظایف خویش را در قبال تیم انجام نمی دهد .

پاسخ

ابای ی ی

۱۱ شهریور ۱۳۹۶

سلام ملوان ۱۱ شهریور باز ی داشت نه ۱۱ مرداددددددددددددددددددد

پاسخ