IMG_1976-HDTV-720

مجید صالح که خودش فکر نمی‌ کرد روزی در انزلی روی نیمکت بنشیند دستیاری میسلوویچ سرمربی جدید ملوان را قبول کرده است.

صالح در مورد شرایط ملوان به “ورزش سه” گفت: ما از پنجشنبه هفته قبل روزی دو جلسه تمرین کردیم و از شنبه هم که میسلوویچ به سر تمرینات آمد با هماهنگی بیشتری کار کردیم. امروز را همه به بچه ها استراحت دادیم و از فردا دوباره استارت می‌ زنیم تا برای جام حذفی آامده شویم.

او در مورد حضورش در ملوان ادامه داد: بحث حضور من در ملوان به خاطر شناختم بود برای اینکه بتوانم به سرمربی تازه وارد کمک کنم خود میسلوویچ هم که خیلی به من لطف دارد در یکی از مصاحبه هایش گفته بود صالح خوب فوتبال ایران را می‌شناسد. به هر حال آخرین سمت من هم در تیم‌ملی و کنار کی‌روش بود و این می‌ تواند پوئن مثتبی برای ملوان باشد. می‌ توانم با سرمربی جدید که کارش را بلد و بسیار باتجربه است هماهنگ باشم.

وقتی از این مربی سوال شد چرا جابجایی های زیادی در دو، سه سال اخیر داشته پاسخ داد: من در تیم ها و شهرهای مختلف کار کردم و هر کجا سختی های خاص خودش را دارد. درست است که در استقلال و پرسپولیس توقعات هواداران بالاست من خودم در استقلال هم حضور داشتم ولی اتفاقا کار کردن در ملوان در حال حاضر سخت تر است چون این تیم شرایط خوبی ندارد و این یک محک بسیار خوب برای من است.

دستیار میسلوویچ در مورد اضافه شدن بازیکنان سرباز به ملوان بیان کرد: تکلیف این بازیکنان فعلا مشخص نیست. طبق نظریه فدراسیون ما تا نیم فصل نمی‌ توانیم از این ها استفاده کنیم. ما می‌ خواهیم تیم را تقویت کنیم. البته همین بازیکنانی که داریم خیلی خوب هستند و چند تا از آنها شاگردان من بودند و شناخت کافی روی آنها دارم.

او درباره رقابت جام حذفی گفت: ملوان همیشه در جام حذفی حرف برای گفتن داشت. ما می‌ خواهیم هر دو جام را تا آنجا که توان داریم حفظ کنیم.

صالح در آخر افزود: متاسفانه ما مقابل نفت‌تهران از نعمت هوادار محروم هستیم، بازی بعدش هم که خارج از خانه است و ما عملا دو بازی از حمایت هواداران برخوردار نیستم. من از ۱۶، ۱۷ سالگی که فوتبال بازی می‌ کردم همیشه این جو حمایتی در ملوان بوده. انزلی شهر کم جمعیتی است اما مردمانش فتوبال شناسی هستند امیدوارم بیایند و به ما کمک کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

منظورم در قسمت : بندر انزلی در رسانه ها هستش داداش

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۲ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸:

سلام آبای حق با شماست به زودی مرتفعش میکنیم. ممنون