بهمن صالح نیا با تاکید بر اینکه بازی زیبا بدون کسب نتیجه برای هیچ کس راضی کننده نیست افزود: ملوان امروزی با ملوان دهه های ۵۰ و ۶۰ تفاوت محسوسی دارد.
وی خاطرنشان کرد: درگذشته تن تیم های بزرگ از شنیدن نام ملوان می لرزید و بزرگترین آرزویشان کسب یک امتیاز خانگی از ملوان بود اما اکنون تیمها به راحتی و با کسب سه امتیاز از انزلی به خانه بر می گردند.
سرمربی اسبق ملوان در پاسخ به تغییرات و تعویض های سرمربی این تیم در بازی های اخیر اظهار کرد: دوست ندارم درخصوص چینش و نحوه استفاده از بازیکنان صحبت کنم .
صالح نیا تصریح کرد: در فرصت مناسب حرف های زیادی برای گفتن دارم و درمورد ملوان بعد از انتخابات صحبت خواهم کرد.
وی با اشاره به اینکه ملوان نام بزرگی در فوتبال داشته است،تاکید کرد: انتظارات هواداران از کادر فنی تیم ملوان فراتر از اینهاست.
صالح نیا درخصوص مسائل روانی حاکم بر تیم و بازیکنان گفت: از افرادی مثل پایان رافت و مازیار زارع انتظار آرامش می رود چرا که مازیار زارع بعنوان کاپیتان تیم، سکاندار مستطیل سبز است و باید از مسائل حاشیه ای پرهیز کند .
حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز دوشنبه و در پایان هفته بیستم لیگ برتر بدلیل آنچه ‘ مشکلات مالی باشگاه ‘ اعلام شده است ، از سمت خود در این تیم کناره گیری کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که در پایان هفته بیستم لیگ برتر با ۲۰ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفته است در ادامه این رقابت ها و از هفته ۲۱، روز جمعه ساعت ۱۵و۳۰دقیقه در ورزشگاه تختی و دریک بازی حساس به مصاف تیم راه آهن خواهد رفت./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *