saleh

حالا چنین به نظر می رسد که شناخت کادر فنی تیم ملوان از بازیکنان این تیم بیشتر و آنها بهتر از قبل می توانند ،ترکیب ایده آل خود را به زمین حریفان بفرستند .

مجید صالح مربی جوان و با دانش تیم ملوان در خصوص آخرین وضعیت این تیم پیش از بازی با نفت گفت : خوشبختانه بچه ها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. ما شرایط جام حذفی را بطور کلی فراموش کرده و به هدف اصلی مان یعنی موفقیت در لیگ فکر می کنیم ، چرا که از همان ابتدا نیز چنین هدفی را دنبال می کردیم .

صالح در ادامه گفت : علیرغم شرایط آب و هوایی انزلی ما فردا سه شنبه نیز یک جلسه تمرین سبک را بر گزار کرده و آماده انجام بازی روز چهارشنبه خواهیم شد .

مربی جوان تیم ملوان در خصوص میزان شناختش از تیم نفت گفت : تیم نفت تیم شناخته شده ای است و نتایج اولیه و جایگاه این تیم در جدول رده بندی نیز چنین واقعیتی را گواهی می دهد . تیمی جوان و با انگیزه ،با یک سرمربی و کادر فنی خوب که تا به امروز هم در لیگ به نتایج قابل قبولی دست یافته است ، اما هیچکدام از اینها باعث نمی شود که ما به موفقیت تیم خود فکر نکنیم ، ما در بازی با نفت می خواهیم ضمن ارائه یک فوتبال زیبا به همه ۳ امتیاز بازی دست پیدا کنیم

صالح در ادامه گفت : خوشبختانه شرایط نسبت به یکی، دو هفته قبل خیلی فرق کرده است. ما به شناخت بیشتری نسبت به تیم خود رسیده و مطمئنا روز به روز هم بهتر خواهیم شد.

مربی تیم ملوان گفت: ما با همین نفرات تا نیم فصل ادامه خواهیم داد و با توجه به اضافه شدن بازیکنان جدید به ترکیب تیم قطعا در نیم فصل دوم ملوان متحول شده ای را هواداران فوتبال شاهد خواهند بود.

صالح گفت: من یقین دارم که مردم انزلی و تماشاگران خوب تیم ملوان منتظر عملکرد ما هستند. آنها از ما انتظار دارند که بیشتر از این که بخواهیم حرف بزنیم،باید در زمین عمل کنیم و ما نیز به خوبی این واقعیت را درک کرده و می کنیم.

صالح افزود: متاسفانه در بازی عصر چهارشنبه ما از حضور تماشاگران خوب خود درورزشگاه  محروم خواهیم بود اما دو هفته دیگر و در بازی با ذوب آهن در مقابل دیدگان آنها بازی  خواهیم کرد و تلاش می کنیم در آن بازی رشد قابل ملاحظه ملوان را به آنها نشان دهیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۹ مهر ۱۳۹۳

مجید صالح مربی فوق العاده باشخصیت و بادانشی هستش
امیدوارم همراه با ملوان موفق باشه

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۲۶:

دانش مهم نیشت برش مهمه
مافیا و لابی پشت پرده مهمه
اگه داشته باشه اینارو موفقه اگه نه که هیچی

majid

majid

۲۹ مهر ۱۳۹۳

آقا تو FB میگن یه کشتی مسافری روسی اومده انزلی جریانش چیه؟

پاسخ