IMG_1977-HDTV-720

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از خبرگزاری تسنیم،  مجید صالح درباره حضورش در ملوان به عنوان دستیار استوان موسیلوویچ اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم که نصرت ایراندوست برای تیم ملوان زحمت زیادی کشید. در تمرین ملوان متوجه شدم که ایراندوست جوانان خیلی خوبی را در کنار بازیکنان باتجربه این تیم جمع کرده بود و به اعتقاد من این تیم با بدشانسی تاکنون در لیگ نتیجه نگرفته است.

وی با اشاره به استقبال کم تماشاگران ملوان از بازی‌های این تیم در فصل جاری افزود: زمانی که با تیم هما به انزلی آمدیم تا در لیگ دسته اول با ملوان بازی کنیم، ورزشگاه مانند بازی‌های لیگ برتر، پر از تماشاگر بود. این مسئله نشان می‌دهد ملوان برای مردم شهر انزلی اهمیت زیادی دارد. در حال حاضر قول دادن سخت است اما سعی می‌کنیم به کمک موسیلوویچ و دیگر همکاران، تماشاگران ملوان را بار به دیگر به ورزشگاه بکشانیم.

مربی تیم ملوان خاطرنشان کرد: در نیم فصل دوم طبق سیاست‌های باشگاه بازیکنان جدیدی به تیم اضافه خواهند شد تا بتوانیم با کسب نتایج خوب، جایگاه ملوان را از جایی که اکنون در آن قرار دارد، خارج کنیم.

صالح حضورش در ملوان را محک جدی برای خود دانست و گفت: حضور در ملوان و عملکردم در این تیم به من نشان خواهد داد که در چه جایگاهی قرار دارم. هر تجربه‌ای که از دوران حضورم در تیم‌های دیگر که آخرین آن به تیم ملی و کنار کی‌روش برمی‌گشت، دارم را در اختیار ملوان قرار می‌دهم. دوست دارم خودم را در انزلی محک بزنم.

وی در خصوص اختلافاتی که با مهرداد اولادی مهاجم ملوان در استقلال داشت، تصریح کرد: ما باهم مشکلی نداشتیم. اولادی قصد داشت پاسخ فرد دیگری را دهد که نام من نیز به میان آمد. حدود ۳ هفته پیش به همراه خانواده‌ام اولادی را که برای درمان مصدومیتش در تهران حضور داشت، دیدم و برخورد گرمی با هم داشتیم. این بازیکن پس از انتخابم به عنوان مربی ملوان با من تماس گرفت و حضورم در ملوان را تبریک گفت.

مربی تیم فوتبال ملوان ادامه داد: با اولادی صحبت کردم و قرار است پس از درمان مصدومیت خود به زودی در تمرینات شرکت کند. فراموش نکنیم که او یکی از بازیکنان بزرگ ملوان است و کاری به گذشته‌ها نداریم.

صالح ضمن تشکر از زحمات نصرت ایراندوست در ملوان با بیان اینکه از او برای حضور در ملوان رخصت گرفته است، خاطرنشان کرد: از بدو ورودم به تیم ملوان، مردم انزلی، سایت هواداران این تیم و همچنین مسئولان استقبال خوبی از من کردند. امیدوارم لیاقت داشته باشم که بتوانم با کار فنی‌ام این محبت‌ها را جبران کنم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

شما نتیجه بگیرید تماشاچیا آشتی میکنن

پاسخ