saleh

مجید صالح مربی تیم ملوان تاکید می‌کند آنچه که در بازی مقابل صنعت ساری برای بازیکنانش رخ داد، احتیاج به تامل بیشتری دارد.

 

صالح در گفت و گویی با “ورزش سه” می‌‌گوید: بازی ما با صنعت ساری مسابقه ای بود که پیش‌بینی می‌ کردیم سخت باشد. اما در عین حال به جز آنچه که در زمین اتفاق افتاد، مسائل حاشیه ای هم در رقم خوردن این نتیجه بی تاثیر نبود. البته به نظر من ما نباید برگشت به عقب داشته باشیم و من امیدوارم ملوان از این به بعد نتایج بهتری بگیرد.

او درباره حاشیه های این مسابقه هم گفت: اتفاقی که افتاد، هجوم هواداران به داخل زمین در انتهای مسابقه چندان جالب نبود و می‌ توانست باعث اتفاقات خیلی بدی هم بشود. تصور کنید یک نفر اگر در آن درگیری ها آسیب دیدگی شدید پیدا می‌ کرد چه می‌ شد؟ به هر حال فدراسیون فوتبال حتما باید نظم و امنیت این بازی ها را تامین کند، بخصوص که ممکن است در بعضی شهرها برگزاری مسابقات لیگ یک امر هفتگی و مرسوم نباشد و طبعا هیجان مردم و تماشاچی ها کمی از حد معمول بالاتر برود.

صالح درباره کیفیت مسیلوویچ سرمربی جدید ملوان هم می‌ گوید: او حتما کیفیت هایی دارد که انتخاب شده و به انزلی آمده، امیدوارم که در کارش موفق باشد و با هم بتوانیم روزهای خوبی را برای تیم ملوان به ارمغان بیاوریم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

ورزش ۳ واسه ما نون و آب نمیشه
لطفا” مسئولین باشگاه هماهنگ باشن تا با ۹۰ مصاحبه ی محکمی انجام دهند.
فردا شب همه پای ۹۰ مینشینند. البته در اخبار ۹۰ چیزی از ملوان تو سایت نزده و همش درمورد حاشیه بازی استقلال تهران نوشته. امیدوارم عادل فردوسی پور برای یکبار هم که شده در مورد ملوان برنامه بذاره.
البته همیشه یا قبل یا بعد از بازی ملوان تو ۹۰ پیام بازرگانی پخش میشه. تقربا همیشه!!!!

پاسخ