IMG_1862-HDTV-720

مجید صالح مربی ملوان همه چیز را در آستانه بازی با نفت‌تهران در خصوص خارج کردن ۶ بازیکن از لیست این تیم و جایگزین کردن بازیکنان سرباز به نیم فصل موکول کرد.
به گزارش سامانه خبری، تحلیلی انزلی کلاب به نقل از ورزش سه، صالح در همین خصوص گفت: آقای محجوب این خبر را اعلام کردند و مطمئنا نیم فصل در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد. هنوز نام هیچ بازیکنی منتشر نشده و نیم فصل با صلاحدید سرمربی ملوان و مسوولان باشگاه این جابجایی ها انجام می‌شود. چند بازیکن سرباز به تیم ما اضافه شده اند و چند بازیکن هم هنوز تکلیفشان مشخص نیست. ما منتظر هستیم تکلیف آرش افشین، علی حمودی و حسین ماهینی مشخص شود. حتی اگر این بازیکنان به تیم اضافه شوند نمی‌ توانیم در ۴ بازی آینده از آنها استفاده کنیم. باشگاه پیگیر وضعیت حسین ماهینی است چون قرار بوده او به ملوان بیاید.

صالح در رابطه با این جابجایی ها اضافه کرد: ما یک سهمیه بازیکن آزاد داریم و بقیه بازیکنان هم می‌توانند با جابجایی هایی جذب کنیم. چند بازیکن نیم فصل فسخ می‌ کنند و چند بازیکن جایگزین خواهند شد.

این مربی شرایط ملوان برای بازی با نفت را اینگونه توضیح داد: برای این بازی همچنان علیرضا رمضانی، جلال رافخایی و مرتضی فلاحتی را در اختیار نداریم. مرتضی فلاحتی در بازی با صنعت ساری در جام‌حذفی اخراج شد اما طبق قانون جدید در لیگ‌برتر محروم می‌ شود. با توجه به این مسائل باید بگویم شرایط تیم خوب است و امیدوارم مقابل نفت بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *