1

گلر ملوانی ها که در دقایق پایانی بازی با پرسپولیس اخراج شد، داستان جالبی برای تیمش رقم زد. از آنجایی که ملوانی ها سه تعویض خود را انجام داده بودند، به اجبار مازیار زارع لباس گلری برتن کرد و درون دروازه ایستاد.

ایمان صادقی در مورد این دیدار گفت: خدا را شکر نیمه اول خیلی خوب بودیم و با یک گل جلو افتادیم. در نیمه دوم هم تا دقیقه ۸۰ سوار بر بازی بودیم اما بعد فشار پرسپولیس روی دروازه مان زیاد شد که حتی من یک پنالتی دادم. ما به این ۳ امتیاز خیلی احتیاج داشتیم مردم انزلی هم خیلی خوشحال شدند جا دارد که از آنها تشکر کنم به این دلیل که در تهران و استادیوم آزادی هم ما را تنها نگذاشتند.

او در مورد اخراجش از زمین در دقایق پایانی ادامه داد: اخراجم درست بود من در آن لحظه فکر نمی‌ کردم که ملوان ۳ تعویضش را انجام داده برای همین خدا خدا می‌ کردم که تعویض داشته باشم اما وقتی دیدم حسین حسینی گرم نمی‌ کند یک لحظه تمام بدنم سرد شد چون می‌ دانستم که موقعیتمان خطرناک می‌ شود اما خدا را شکر مازیار زارع هم پنالتی گرفت و هم یک شوت خطرناک سرخپوشان را در دفع کرد.

این بازیکن در مورد صحبت فرزاد حاتمی مبنی بر اینکه در بازی بعدی مازیار زارع درون دروازه بایستد نظرش را اینگونه بیان کرد: بالاخره الان هر کی که می‌ رسد شوخی می‌ کند. اتفاقا دوستان خودم زنگ زدند و به من گفتند تو یک یا دو خط جلوتر برو و به عنوان هافبک بازی کن تا مازیار زارع هم درون دروازه بایستد.

گلر ملوان در مورد دیدار با راه‌آهن که از دستش داد گفت: اگر بتوانیم راه‌آهن را شکست دهیم خیلی خوب می‌ شود. در بازی های دوستانه ای که در تعطیلات ۵۰ روزه لیگ با این تیم داشتیم یک ـ صفر آنها را شکست دادیم. امیدوارم در این بازی خانگی مردم دست به دست هم بدهند و تیم خودشان را تشویق کنند تا بچه ها هم انگیزه بگیرند و ببرند. از همین الان هم برای گلر خوبمان سیدحسین حسینی آرزوی موفقیت می‌ کنم. امیدوارم که او بتواند کاری کند تا روند گل نخوردنمان و کسب کلین شیت ادامه دار باشد.

صادقی در پایان افزود: من فقط تشکر می‌ کنم از اعتماد مربیانم، بالاخره شرایط بسیار حساسی داریم همچنین یک تشکر می‌ کنم از تمام کسانی که دعایم کردند، بخصوص پدر و مادرم که مطمئنم از ثانیه یک بازی برایم دعا می‌ کنند و برایم انرژی مثبت می‌ فرستند.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۱۸ بهمن ۱۳۹۳

همانطور که مازیار هم در مصاحبه گفتند خواست خدا بود که ملوان در آن شرائط بازی را ببرد.همه بچه های تیم تلاش کردند و زحمت کشیدند . از همه متشکریم. انشاالله این برد آغازی باشد برای پیروزیهای مکرر در ادامه این فصل مسابقات.

پاسخ