iman

ایمان صادقی در مورد شکست مقابل صنعت ساری در ضربات پنالتی گفت: در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و برتر از حریف بودیم. در نیمه دوم اما با اخراج مرتضی فلاحتی کار ما سخت شد و ۱۰نفره به بازی ادامه دادیم و در نهایت هم مسابقه به پنالتی کشیده شد. اگر پنالتی‌زنان ملوان بهتر پنالتی می‌زدند می‌توانستیم صعود کنیم. من دو پنالتی را گرفتم و یک ضربه آنها هم به تیر دروازه خورد اما قسمت اینگونه رقم خورد.

به نقل از فارس، وی در مورد درگیری‌های آخر مسابقه و حضور تماشاگران صنعت ساری در زمین گفت: بعد از سوت پایان مسابقه به یک باره دیدم بیشتر تماشاگران از روی فنس‌ها وارد زمین شدند و من و مازیار زارع را کتک زدند. ماموران نیروی انتظامی هم به تعداد کافی ظاهرا در ورزشگاه نبودند که این اتفاق رخ داد.

دروازه‌بان ملوان در مورد اینکه حذف از جام حذفی روی نتایج این تیم در لیگ برتر تاثیر می‌گذارد، گفت: نه اینگونه نیست. ما در ساری هم خیلی خوب بازی کردیم اما اخراج یک بازیکن باعث شد در نیمه دوم نتوانیم به خوبی نیمه اول بازی کنیم.

ایمان صادقی در مورد مویسیلوویچ سرمربی جدید ملوان گفت: تیم نیاز به شوک داشت. او مربی خوبی است و همه بازیکنان از تمریناتش راضی هستند اما باید به او فرصت داد تا بتواند تفکراتش را در تیم اجرایی کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

داداش انتقام میگیریم اشون
انزلی چی آبایه

پاسخ

سیده زینب * پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۴۱:

***
مملکت قانون داره. تگزاسه مگه ؟

انزلیچی پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۴۳:

فعلا که تگزاسه زدن ،پس می خورن.

گیلک پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵:

کاش تگزاس بود.آنجا قانون حاکم است.احتمالا مسابقه در حاشیه جنگل مازندران بوده و چند راس از وحوش از جنگل خارج شده و به بچه ها حمله ور شده اند.

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸:

اگه مملکت قانون داشت الان بچه های مارو تو زمین مثل وحشی ها مورد حمله قرار نمیدادن این دهاتی ها.
کجای دنیا تیم بنده وحشی میشه؟ جر در ساری و مردم پشت کوهیش که دارنی دارنی راه میندازن…همون صدا و سیما خوب شناخته که فیلم میسازه و مسخرشون میکنه… پایتخت اگه تا ۱۰۰۰ هم ساخته بشه بازم اینا سوژه دارن که بهشون بخندیم خخخخخخخخ

fraction

۲۶ مهر ۱۳۹۳

به بازی خوبتون ادامه بدید
خسته نباشید
جبران می کنید

پاسخ

majid

MAJID

۲۶ مهر ۱۳۹۳

ایمان صادقی بچه تهرانه.ولی یه آبای وافعی
با ادب و با انضباط و با شخصیت.مثل احمد اهی

پاسخ