IMG_1759

ملوان امروز ساعت ۷ راهی کیش می‌ شود تا اردوی ۱۲ روزه خود را در آنجا سپری کند.

ایمان صادقی در مورد تعطیلی لیگ گفت: با وجود اینکه آقای کریمی آمده این تعطیلات به نفعمان شده و به ما کمک می‌ کند چون می‌ توانیم عیب و ایرادمان را برطرف کنیم. فعلا نتوانستند بازیکن جذب کنند اگر این اتفاق بیفتد تیم تقویت می‌ شود. یک بازی تدارکاتی هم در کیش داریم که امیدوارم به ما کمک کند.

او نظرش را در مورد بازی تدارکاتی با شاهین اینگونه بیان کرد: اگراین بازی تدارکاتی زمانی برگزار می‌ شد که بازیکنان جدید هم آمده بودند خیلی بهتر می‌ شد چون اینجوری بیشتر هماهنگ می‌ شدیم. فعلا که قرار است با شاهین کیش بازی کنیم. البته شاید با استقلال‌خوزستان هم بازی کنیم.

گلر ملوان نظرش را در مورد عملکردش در نیم فصل اول اینگونه بیان کرد: از عملکرد خودم راضی بودم. ۶، ۷ بازی که مصدوم بودم و به غیر از یکی، دو بازی فکر می‌ کنم در سایر بازی ها خوب بودم ولی در این رابطه باید نظر مربی گلرها را بپرسید.

صادقی در پایان در مورد نگرانی هواداران نسبت به سقوط احتمالی ملوان افزود: برای اینکه آنها از نگرانی دربیایند مدیرعامل باشگاه باید یک قولی بدهد من که نمی‌ توانم قولی بدهم تنها کاری که ما می‌ توانیم بکنیم سعی و تلاش در زمین فوتبال است تا نگذاریم تیم به لیگ یک برود. تا آن موقع که در این تیم باشیم تمام توانمان را می‌ گذاریم.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Shahin

۶ دی ۱۳۹۳

مگه تیم مدیرعامل داره؟

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ دی ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۴۶:

مدیرعامل،مالک،اسپانسر،لیدر،تماشاچی،آبدارچی،مسئول اتاق فکر،….وبقیه سمتها که دیگه یادم نیست ودر این تیم بر عهده ی یک نفر گذاشتن در جریان هستین دیگه ?:-)

آبای بندر

۶ دی ۱۳۹۳

مدیرعامل
چه واژه غریبی!!!

پاسخ

ایران ملوان

۶ دی ۱۳۹۳

خیر جدید:
محمد عباس‌زاده در لیست مازاد درخشان
http://www.varzesh3.com//news.do?itemid=1193637&title=%D9%84%D9%8A%D8%B3%D8%AA_%D9%85%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF_%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%A7%D9%86_%D9%84%D9%88_%D8%B1%D9%81%D8%AA
ملوان الان به یک مهاجم دیگه نیاز داره. مهاجمی که به قول فیروز کریمی سرزن باشه. محمد عباس زاده را باشگاه جذب کنه

پاسخ

3eyed Ali پاسخ در تاريخ دی ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۹:

اون خبر اشتباه ست
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931006001643

جوانان متحد انزلی چی

کاش یه مدیر داشتیم

پاسخ