صادقی: ماهینی غیب نشده

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

iman

ملوان در یک بازی حساس فردا به مصاف فولاد می رود. بازیکنان انزلی باید روبروی سرمربی سابق خود یعنی دراگان قرار گیرند و این قضیه حساسیت این دیدار را دو چندان کرده است.

ایمان صادقی گلر ملوان در مورد این دیدار گفت: خدا را شکر در این مدت با مربی جدید بیشتر اخت شده‌ایم و انگیزه و آمادگی تیم بالا رفته است. قصد داریم دست پر از اهواز برگردیم. شناخت میسیلوویچ روی بازیکنان بیشتر شده و متقابلا ما هم او را در این چند روز بیشتر شناخته ایم. او تقریبا ترکیب‌های متفاوت را امتحان کرده و الان درست می داند که چه می خواهد.

وقتی از او درمورد رویارویی با مربی سابقشان سوال شد پاسخ داد: این بازی و سایر بازی‌های لیگ برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد. باید در این سه بازی تا نیم فصل امتیازات را جمع کنیم. یک مزیت این دیدار این است که روی اسکوچیچ آشنایی قبلی داریم. البته از طرف دیگر او هم روی ما شناخت دارد شاید به آنجا که رفته طرز فکرش تغییر کرده باشد، اما سبک کاریش را نمی‌تواند تغییر دهد. من هم فیلم بازی‌ها را نگاه کرده ام و حسابی با نقاط ضعف و قوت فولاد آشنا هستم.

دروازه‌بان ملوان در مورد شرایط مهاجمان فولاد نظرش را اینگونه بیان کرد: فیلم‌های بازی‌ها را از سایت شما دانلود و نگاه می‌کنم. فولاد فورواردهای خوبی دارد اما فکر می‌کنم سروش و ساسان انصاری از بقیه زهردار تر هستند. قبلا این امکان بود که همه یک جا جمع شویم و فیلم بازی ها را آنالیز کنیم اما الان هر بازیکن به نهایی برای خودش بازی ها را آنالیز می کند!

صادقی در مورد اضافه شدن ماهینی به ملوان افزود: ماهینی غیبش نزده؛ او رفته وسایلش را جمع کند و برگردد. حسین با توجه به تجربه ای که دارد قطعا می تواند به ملوان کمک کند.

منبع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *