شیری و دغاغله در راه ملوان

  • 5 سال پیش
  • ۲ ديدگاه

cccc-malavan anzali04

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مرکز خبر خوزستان، باشگاه ملوان بندر انزلی، هافبک فصل گذشته استقلال و بازیکن تیم نفت آبادان را جذب کرد.

باشگاه ملوان مهدی شیری هافبک راستی که فصل گذشته عضو تیم استقلال بود را جذب کرد. این بازیکن جزو سهمیه زیر ۲۳ سال آبی پوشان بود.

ملوان همچنین با مهدی دغاغله هافبک تیم نفت آبادان به توافق رسید اما امضا قرارداد منوط به دریافت رضایت‌نامه از سوی خود دغاغله از باشگاه نفت شد.

مهدی دغاغله از بازیکنان موفق و متعصب ملوان در فصول گذشته بود که با صعود نفت آبادان راهی دیار خود شد او که با بازی متعصبانه اش نزد هواداران ملوان از محبوبیت خوبی نیز برخوردار بود بار دیگر به ملوان بندر انزلی باز خواهد گشت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

ملوان سکو ی پرتاپ ….اگر می خواهیم بازیکنان خوبی پرتاپ کنیم . به تیم ملی ویا باشگاه های دیگر بهتر است از بچه های همین استان ویا همین شهر باشند. وسعی نکنیم جای سهمیه این شهر را به دیگران بدهیم مگر پایتخت بیشتر از یک نفر ویا دو نفر از شهرستان می گیرد… گناه مان چیست که مردمان این شهر دلسوز هستند آیا گناه دلسوزی خود سوزی می باشد. . اگر اینها واقعا بخاطر ملوان می آیند واگر کمی تشخیص داده باشیم خودشان. را جزئی از این شهر ویا ملوان بدانند حق شان هست در دل ویا بالای سرمان جایشان دهیم. .وزمانی که مشکلی دارنند مثل بچه های شهرمان مشکلشان را رفع کنیم .ولی احساس کردیم برای بدست اوردن شخصیت از دست رفته شان به این شهر ویا به این تیم امده اند. و همین که کمی اسم ورسم پیدا کردنند پشت این تیم را خالی کرده وبه باشگاه های دیگر بروند. ازمدیر محترم این باشگاه. می خواهیم هوشیار باشند. وبا مشورت با اطرافیان ..راه حلی برای اینگونه موارد پیدا کنند.. .چون مالک ومدیر تماشاگر مربی همه برای این فرد زحمت کشیده اند.واین ضربه نه به باشگاه بلکه به همه ا فراد وارد می شود. پس خواهش می کنیم .از اینگونه مسائل ساده وبی خیال نگزرید. ایران ملوان.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴:

حق با شماست … پویایی شهر انزلی به ملوان بستگی داره …